Mamici casnice (25)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

V-ati bagat la somn? Noapte buna!
Care face maine cafeaua? Eu ma scol mai tarziu ,sunt mai puturoasa.
Cami ,maine te astept la raport cu ultimele aventuri ale familiei.....


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

sara buna fete dragi!!!!!!!!!!!!!!!

azi am fost afara .mama da in orasul meu e plin de bb-ici si carucioare.a fost innorat dar nu a suflat vantul asa ca am stat 3 ore afara.flacaii mei sunt bine .cel mare da semne de simpatie fata de o anumita fetita , iar micul e un scumpic.merge singur doar in camera lui ,si-i place tare mult in baie.sa-l vedeti cum trage apa si cum umbla in cada mare.

flavia da-le peste botic la sefi .lasa-i sa creada ca accepti postul si apoi spune-le verde in fata tot ce ai pe suflet.cred ca sapt vin la cj.musai sa ne intalnim sa-ti zic la ce pret ies cu casa.


va tuc pe toate , cuscre dragi.TUCATI-MI APASAT NURORILE!!!!!!!!!!!!


Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Ma da ce moaca are asta de langa cafea... zici ca a vazut un ozn!!!
Neata, fete!
Hai ca dau tot eu cafea in dimineata asta ca si asa m-am invatat de unde s-o procur...
V-ati trezit careva sau numai mie imi da Andrei trezirea... Ma fetelor durere mare: Au aparut tantarii!!!
Ca de stiam ca intra in camera noastra lasam plasa pusa la geam, dar desteapta de mine am lasat geamul deschis care nu avea plasa... si acum cine mai e ca noi treziti de la ora asta din cauza tantarilor?... Bine ca m-a muscat pe mine si nu pe Andrei ca atunci ma enervam rau... Apropo: L-am omorat pe nemernic!!!

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

LA MULTI ANI DARIUTA!!!
SA CRESTI MARE SI SANATOASA CA FRUMOASA FOC ESTI DEJA SI SA ADUCI NUMAI BUCU RII LUI MAMI SI LUI TATI!

Fug ca imi aterge uca bunatate de mesaj, nortic ca exista undo
paaaaaaaaaaaghjk




Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

[quote]Originally posted by andora

LA MULTI ANI DARIUTA!!!
SA CRESTI MARE SI SANATOASA CA FRUMOASA FOC ESTI DEJA SI SA ADUCI NUMAI BUCU RII LUI MAMI SI LUI TATI!

---------------------------------------------------------------------LA MUMTI MULTI ANI, DARIA!
MULTA SANATATE SI BUCURII SI SA DE-A DUMNEZEU SANATATE LA PARINTII TAI SA TE CREASCA CAT MAI FRUMOS!!!


Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Adinela,bine i-ai facut! Mama lui de nemernic!
Fetele ,ce-i cu voi ,ca nu prea va vad !Haideti ,spune-ti ceva ,ca mai stau si eu un pic si plec in town!



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Mama fetelor ce va sarbatoriti, azi pitica, maine mamica
La multi ani Daria
Sa cresti mare, frumoasa, cuminte, mancacioasa si sa astepti un fratior sau o surioara
Geani, ia zi, chefuiti zilele astea, sau ati facut cheful in wk? Hai ca de data asta te iertam ca ai lipsit ca ai motivatie :)))

Andreea ce pe faza ai fost, se vede treaba ca ne citesti mai mult decat raspunci:)))

Adriana mersi pt cafea, eu beau doar cu lapte ca si copiii mici:)

Bianca te astept mami. Ia zi, tu nu pui poze cu flacaii tai? Sa vedem si noi cu cine avem onoarea

Tre sa fug dupa Sara ca imi demoleaza dulapul, sa vedeti cum arata la mine toate dulapurile legate cu sfori, panglici, inclusiv cele de la bucatarie. Ca altfel toate ar fi in mijlocul casei, ce placere pe copiii astia sa goleasca tot:)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:


LA MULTI ANI, DARIA ! SA CRESTI MARE SI FRUMOASA
Mama, ce frumos primul anishor, abia astept si eu sa faca moatza mea anul. Adicatelea Gegea, mami, s-a petrecut puternic ieri, adica azi si miine o tzine tot in petreceri.

Adinell multzumesc de cafea, am vazut si eu ca-i suparat individul cu cafeaua, dar daca-i amara si cu lapte merge, ignoram mutra aluia si bem cafeaua in liniste.
Va doresc o zi buna, eu iar dispar ca-i soare si frumos, ma duc la bronzat

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

La multi ani Daria!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

La multi ani , Daria si multa multa fericire !
Lucia , unde ati fost in Parcul Carol?Acolo am fost si noi ieri si poate ne-am intalnit .Eu eram in trening roz , piticuta in carucior portocaliu si picia mare tot in roz era .A fost super .Muuuuulti copii , mult soare !




Comorile mele:http://www.geocities.com/nickysweet4u/nickysweet4u.html
They need us :
http://www.unesco.8m.com/Romch/all.htm

Mergi la inceput