Mamici casnice (25)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dandush spune:

Buna mamici. Eu nu sunt casnica, chiar as vrea sa fiu , macar pentru o saptamana, dar sper sa nu va suparati ca imi bag putin nasul pe-aici. Va pe toate !!!

If u wanna c the rainbow,u have to put up with the rain.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by Dandush

Buna mamici. Eu nu sunt casnica, chiar as vrea sa fiu , macar pentru o saptamana, dar sper sa nu va suparati ca imi bag putin nasul pe-aici. Va pe toate !!!



Nu ne suparam deloc, chiar sintem bucuroase si sa stii ca aici, sint si mamici temporar casnice, asha ca... atunci cind ai o saptamina libera, te asteptam in vizita.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Si noi am aterizat din plimbari. Am fost in parcul Carol si pentru ca planuisem sa fac ciocanele la punga magica iar fimiu nu mai voia sa plece din parc, am venit eu acasa si l-am lasat pe Liviu cu tati sa se mai joace. Dar surpriza! Ciocanelele pe care le cumparasem de 2 zile, aveau miros de stricat asa ca acum sotul umbla dupa "ciocanele verzi pe pereti" iar noi asteptam sa revina si sa hotaram ce halim in seara asta.Asa e cand vrei mananci carne in post!


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Mama ce fain de voi ca va plimbati si distrati, sa-mi faceti ciuda:) De saptamana viitoare ma revansez si eu

Mirela probabil carnea de pui nu era ok cand ati cumparat-o, nu-i normal sa se strice in 2 zile. Ati luat-o inghetata sau proaspata?
Eu de obicei cumpar din magazine untre ii aduce proaspeti si ii transeaza pe loc. Pofta mare pt cand ajunge sotul acasa cu prada

Dana ce ochelari iti luashi, vrem sa vedem k si eu sunt in cautare. Ai dat si u 100 euroi pe ei? Hai ca noua poti sa ne spui ca nu suflam o vorbulitza:)

Danelutzo voi ati fost la solar? Unde sunt mama asa calduri ca ma mut si eu:)))

Stiti cantecul ala "am o lene de ma doare"? Fiti pe faza, cred ca o sa-l fredonez toata saptamana :))) Am o lene pe mine...

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Era proaspata dar am vazut acum ca expira azi .Noroc ca a venit acum sotul cu niste pulpite foarte proaspete asa ca acum dau tarcoale pe langa cuptor!Mersi mersi de pofta buna.


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbel30 spune:

Danelutza , iti multumesc , le-am primit ! Acum am vazut ca s-a inseninat ! Sper ca maine sa nu mai ploua !
Lucia , pofta buna !
Fetelor , ma bucur ca v-ati plimbat , eu azi n-am iesit deloc pt. ca a batut vantul si a fost rece.

Va pe toate si mai vorbim !

"Sufletul n-ar avea curcubeul daca ochii n-ar avea lacrimi..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Multumesc Porulmbel, chiar acum ma duc sa scot pulpele alea ca suntem 3 infometati caraghiosi ce dam tarcoale pe la cuptor si nu mai putem... Cred ca s-au facut si ma duc sa le scot.


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Flavia ,mi-am luat Escada si au costat destul de mult,dar nu conteaza pt ca-mi doream de mult o pereche de ochelari cool.
Sunt foarte fericita!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Unde-atzi disparut , haaaa, datzi bir cu fugitele ?!
Flavia caldura, caldurica frumoasa la mine mai, Isabella era doar in costumas si cu pletele in vint. Dar stii cum e, soare de primavara, ma cam durea capatzina.
Lucia mincashi, daca da, ai pofta de scris acum, uite eu itzi ofer o bericica merge unsa dupa pulpe.
Trecetzi la scris, ca revin, sper, cu controlul catalogului

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa I
SABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Danelutza chiar asa, am mancat si acum mai butonez pe aici un pic. Mersi de bere, am baut si fo doua pahare, si urmeaza sa merg sa culc baiatul sau el pe mine...


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput