M-am hotarat......adoptie (34)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia_a spune:

Mai fetelor, da sunteti culmea... vorbiti aici de pozici de numa' pot ... puneti si voi niste poze, macar sa salivez la intalnirea voatra ! Ufff, de-as fi fost si eu din Bucuresti, cu siguranta eram alaturi!
Haideti cu niste poze sa ne vedem copii frumosi!

www.babiesonline.com/babies/i/ioana%5Fnasturica" target="_blank">Ioana nasturica
Noi si Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Claudia eu as pune poze numai ca a facut cu aparatul meu o prietena si ea a pozat mai mult fetele noastre. Asa ca nu am nici una de grup.
Dar am descoperit ca am o poza cu fetita AndreeiK asa ca Andreea, daca o vrei da-mi un PM cu mailul tau ca sa ti-o pot trimite.
Nico succes la intalnire cu asistenta. Te trec in lista noastra de aspirante?

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Fetele, please nu puneti poze cu mine sau cu piticul pe site. Va rog nu va suparati dar eu sunt cu paranoia dupa mine....


Pupici,

Flory 28+ si Andrei
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;104/st/20060624/dt/8/k/911c/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_g spune:

Aceeasi rugaminte am si eu ca si Flory. Nu puneti poze cu mine su flacaul meu pe site.
Cred ca sunt si in asentimentul lui Costi cand va rog sa nu puneti nici cu ea sau printesa ei.

va pupic pe toate si sper sa facem (vorba lui Costi), un repetir.


Irina si Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_k spune:

Buna fetelor.Imi pare rau ca nu am facut cunostinta cu toata lumea dar va explic repede ce si cum.
Am ajuns , am facut cunostinta cu Mimsi si Ilinca si am plecat sa o obosesc pe Maria ca nu are stare de obicei.Apoi m-am intors si am stat pe banca de alaturi ( unde statuse mosul ala care vindea "animale " de-alea pt copii ).
Ne-am jucat putin cu Bianca ( cand am ajuns acasa a inceput si ea sa "tzipe" ca Bianca , normal nu ? ), putin cu Silviu si si-a gasit repede o prietena de varsta ei cu care s-a jucat.Fetita ( Codrutza o chema)nu era din gasca noastra , era venita cu bunica in parc.
M-a impresionat f tare pt ca ii spusesem bunicii ei ca Maria merge la gradi iar ea mi-a spus ca ar duce-o si ei la anu' daca mai apuca.
Era bolnava de leucemie mititica .
Data viitoare voi fi mai activa dar fiecare era ocupata cu bebe-ul ei asa ca n-am vrut sa fiu prea insistenta.
M-am tampit de tot, nu mai stiu cu ce am imbracat-o pe Maria ca sa dau detalii poate mai are cineva poze cu ea ca eu am uitat acasa aparatul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

andreea in pozele mele apere o fetita brunetica imbracata cu un pulovoras rosu , oare este maria?

Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)
poze
party 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_k spune:

da , e Maria mea.
Mi-o trimiti si mie ?Iti dau PM cu adresa mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_k spune:

Am uitat sa va spun ca Maria a invatat o poezie.( eu am invatat-o );
"Orice pui are mama lui
Si eu tot asa , am mamica mea"

Varianta in care o spune Maria :
Pui mama , Mia mami tu( si arata spre mine )

Mia= Maria daca nu v-ati prins .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nico_ro spune:

Aissa, iti multumesc ca te-ai gandit sa ma pui si pe mine pe lista cu mamici "aspirante" si mi-ar face mare placere sa fac parte din "club".
Scuze ca nu scriu prea mult dar abia am ajuns acasa si vreau sa fac putina ordine printre actele pe care le ducem maine, la intalnirea cu asistenta noastra.
Va pup pe toate si pe copilasii vostri.
Pe curand, N.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boo__boo spune:

ooooooofff... deci nu pot sa cred ca am ratat intalnirea de sambata

In dupa amiaza asta ne-am intors si noi de la munte. A fost un mini-concediu superb... as mai fi stat macar inca o saptamana

Da' lasa ca sper sa mai existe o *data viitoare* cat de curand ca abia a inceput vremea frumoasa afara. Adevarul e ca nu prea-mi vine sa mai stau in Bucuresti cu asa o vreme, iar aerul de munte ii face asa de bine puiului meu. A renuntat la unul dintre somnicurile din timpul zilei de parca si el simtea ca e pacat sa doarma cand sunt atat de multe tentatii afara ... ce-i drept insa, dimineata doarme mai mult - mai precis se culca dupa ora noua si se scoala dupa ora veche adica unde pana acum dimineata se trezea la 7 cel tarziu, acum abia se scoala pe la 8 - 8:30. Seara insa este imposibil sa-l mai tinem dupa 8:30, iar noaptea nu se trezeste deloc. In 2 seri saptamana trecuta s-a mai trezit plangand din cauza dintilor... mai precis - i-au dat TOTI 4 CANINII ODATA

Asa ca, va rog fetelor trimiteti-mi si mie ceva poze de la intalnire... macar sa ma delectez si eu cu ceva poze ale puiutilor vostri daca de data asta am lipsit

Va pup si sper sa ne vedem cat de curand. Da' chiar asa... ce ziceti de o iesire la munte?

mama ingerasului Alex

Mergi la inceput