M-am hotarat......adoptie (34)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Multumim pentru poze tuturor, le-am descarcat deja. Eu nu prea am ce trimite ca a facut Vio mai mult lui Ale si Biancai. Ce am avut cu Flory si cu Andreiul lui Briantis am transmis. Mai astept sa imi dea Vio si poze de la ea si in functie de ce e pe acolo va mai trimit.
Irina poti sa trimiti la mine pozele cu Bia, i le dau eu lui Vio.

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa Ioana spune:

salut fetele ! ce fain ca v'ati intalnit !!!
raportez si eu
azi a fost o zi superba !!! si afara, si in suflete !
in primul rand, pitica mea face progrese incredibile. deja stam bine in fundic, si ne intoarcem pe burtica singuri ! (la noi e mare realizare, pt ca suntem mai lenese din fire )
si azi am vazut o familie fericita ! fetita de care va ziceam a mers acasa. am vorbit pe urma cu mamica ei la telefon, si zice ca deja s'a integrat perfect acasuca, parca ar fi fost acolo dintotdeauna !!!
atatea de multe sentimente noi, atata fericire... voiam sa impartasesc si cu voi ... stiti voi mai bine ce vreau sa zic
va pup si va doresc o seara placuta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

multumim mult pentru primirea frumoasa de azi sunte-ti niste scumpe iar puiutii unul si unul
poze am cateva de grup si cateva cu cele 2 fetite mai maricele cu care s-a jucat Silviu dar nu as sti sa le idetific assa ca daca le vrea cineva sa ma anuntati
Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)
poze
party 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilinca_tomescu spune:

Buna fetelor!

A fost asa de frumos azi, m-am simtit minunat. Copiii nostri sunt toti niste scumpi si bineinteles frumosi, cum altfel ca doar seamana cu noi
Asa cum a zis si irina, data viitoare sa ne vedem mai multe mamici. Si inca si mai multi bebici! Flori e prima pe lista, dar m-am bucurat ca si alte fete se gandesc la fratiori si surioare pentru copilasii lor.
Maria mea a fost asa de incantata de experienta de astazi ca nu a mai fost chip sa o culc. Abea acum zece minute a adormit.

mimsi, adresa mea de e-mail este ilinca_tomescu@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Costi spune:

Ilinca credeam ca numai alessia mea ramine singura care n-a putut dormi, dar m-am linistit, nu e singura.
In drum spre casa, eveniment a adormit, dar minunea a durta 15 minute, acasa a mai atipit o ora 20 minute si asta a fost tot pina pe la 20.30 . Chin mare, cintat mult, miriituri, tipaturi, rasfat si iaca-ta a adormit dupa o ora jumate de chin.
Intilnirea super, n-as mai fi plecat, dar...daca mai aminam plecarea cu siguranta o aduceam in brate pina acasa. Pai cind ne apuca somnicul facem urit rau si vrem in brate...
Ne-am simtit extraordinar si vrem repetir, Alessia mea a fost cel mai cuminte copil si sigur motivul a fost ca i-au placut copii, e innebunita sa aiba agitatie in jurul ei si mai ales copii.
M-am gindit toata ziua "Doamne ce copii minunati avem, sa ne traiasca, sa fie sanatosi si ei si parintii lor si MULTUMIM DOAMNE ca ne-ai dat sansa sa fim parinti, sa ne intilnim!"

Alessia si mamica ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Inseamna ca a mea e cea mai nepasatoare. A dormit 3 ore neintoarsa (pana la 4), m-a rupt pe urma in tura doi de parc si la 8 jumate a adormit iar.
Costi tare bine ai zis, suntem tare norocoase ca ne-am intalnit si ca avem acesti copii!
Si vrem si noi repetir!

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Andreea, ai venit pana la urma?!?! De ce n-ai facut putin "scandal" cand ai venit, vroiam sa ne cunoastem! Sincer, imi pare asa rau ca n-am stiut! Of! Sper ca data viitoare sa recuperam!
Paxela, una din fetite cele mai mari este Ana, nepotica mea, asa ca imi poti trimite mie pozele ei (sarumana!) Mama ei este si ea membra DC, dar nu are net acasa.
Irina, multumesc de poze, acum intru sa le vad.
M-am bucurat foarte tare sa va revad, cred ca doar pe Ilinca nu o stiam. Copiii au crescut, nu incetez sa ma minunez cat de frumosi sunt! Sa dea Dumnezeu sanatate tuturor, si lor si noua, sa-i vedem oameni mari si sa fim mandre de ei!
Voi trimite si eu poze fotomodelelor , dar mai dureaza pana le descarc (la o vecina). Va dau eu de stire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nico_ro spune:

V-am citit mesajele despre intanirea in parc si parca aveam in fata ochilor o gramada de copii nastrusnici, cu mamici si tatici de manuta sau alergand dupa prichindei... o imagine de vis. Ma bucur ca v-ati cunoscut si putin v-am mai cunoscut si eu, din povestile voastre. Referitor la ce copii frumosi aveti, subscriu si eu, pentru ca la oricine are poze, repejor trag cu ochiul, copiii sunt intradevar superbi, si dragostea pe care le-o oferiti are cu siguranta un aport imens la frumusetea lor.
De-abia astept sa fiu si eu fericita ca si voi, mai am ceva de asteptat, dar ma "hranesc" sufleteste cu toata bucuria voastra in asteptarea mea. Marti ne intalnim iar cu asistenta noastra, suntem in "atestari", totul merge ok, poate doar putin cam incet din cauza legilor noastre savante.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Da, mai a fost ai Andreea cu sotul si fetita, era cu pulover bleu si cu parul prins la spate.
Fetita era cu parul prins pe o parte cu niste agrafe ca o admiram chiar ca sta cu el frumos prins. La un moment dat cred ca au fost la leagane si de aceea i-am pierdut din vedere, dar au revenit pe alee acolo unde parcasem noi langa banci.
Ah, imi pare rau ca nu am fost pe faza sa iau aparatul (o bat pe Vio diseara ) sa fac poze tuturor. Data viitoare.

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Salutare!

Multumesc frumos pentru poze fetelor. Abia acum mi-am dat seama cat de mareeeee sunt. Stia el sotul meu drag de ce zice ca suntem elefanti.....

Paxela, imi pare tare rau ca noi am plecat asa repede si nu am apucat sa vorbim mai mult dar nu mai puteam de somn si era si piticul tare marait. Poate ne vedem prin parc pe la noi curand.

Pupici,

Flory 28+ si Andrei
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;104/st/20060624/dt/8/k/911c/preg.png

Mergi la inceput