M-am hotarat......adoptie (34)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Noi cred ca venim cu tati ca ma cam alearga asta singura si mi-e teama sa nu am iar contractii.

Ma duc repede la coafor si plecam....:))

Pupici,

Flory 28+ si Andrei
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;104/st/20060624/dt/8/k/911c/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

Aissa ca nu am fost pe faza si s-a ales Ale cu un nou cucui din cauza lui Andrei .

Irina ,Costi ,cand ati disparut ?Ca habar nu am .

Mai azi am fost cu efect intarziat .Andreea_k voi ati fost in parc ?Ca acu-mi cazu fisa ca mi s-a parut ca am vazut o fetita care semana cu a voastra si doi parinti pe o banca langa noi . De ce nu oi fi intrebat ?Ati facut cunostinta cu ceilalti si io eram dupa copilul atomic?Cred ca tre sa ma caut la cap ,ori a dat astenia in creierul meu.

Avem niste copii super frumosi .

Ilinca am uitat sa-ti spun ca seamana fetita ta cu tine tare bine .

pupici pt toata lumea.



Mama lui Andreiutzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Sunt prima care ma adun de pe drumuri? Pai sa dau raportul: super intalnire, mare nebunie si numai copii superbi. Nu stiu daca am reusit sa schimb 3 vorbe cu fiecare dar am reusit sa ne cunoastem cat de cat si cu fetele pe care nu le stiam.
Va pup pe toate, sunt franta de picoare si Ale a adormit aproape instant cand am pus-o in pat.
Abia astept sa ne revedem.

PS: mentiune speciala pentru fetita Ilincai care este NEMAIPOMENITA!

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Hai Briantis ca am scris odata.
Stai linistita, se intampla, nu-i nimic.
Da, Andreea era, nici eu nu am facut cunostina cu ea dar am vorbit putinel.
Si intr-adevar fetita Ilincai seamana cu mami si...repet, e o scumpa.

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

Va rog sa-mi trimiteti si mie pe e-mail poze cu fii-miu ,daca exista ,please .(nicolcorina@yahoo.com)
Multam .

Mama lui Andreiutzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns o mamica fericita spune:

abia acum am reusit sa mai intru pe forum si am vazut ca ati avut . sa va traiasca bebeii sa fie sanatosi si la cat mai multe intalniri ca asa poate reusim si noi sa ne urnim si sa ne vedem.

pe toata lumea

Lorelei si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Si eu vreau pozele tot pe e-mail.(florypop@yahoo.com)

Pupici pentru toti copilasii si scuze daca nu am reusit sa vorbesc cu toata lumea dar eram atat de multi ca nu mai stiam unde trebuie sa ma uit....

Pupici,

Flory 28+ si Andrei
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;104/st/20060624/dt/8/k/911c/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimsi spune:

Salutare!
Ne-adunaram si noi dupa drumuri (dupa parc am fost la Cora). Pranzul l-a servit la shopping. Bebela a picat rupta acasa, doarme de zici c-a fost in tura de noapte . Mi-a parut bine sa ne vedem, intr-adevar avem copii superbi (urla modestia-n mine).

Mimsi si Alexia(10.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimsi spune:

Descarcat poze. Raportez: 2 cu Aissa si Ale (intr-una din ele se vede CLAAAAR profilul Aissei) si inca una cu superbitatea Ilincai (recunosc ca am fost suficient de capie sa nu ma uit sa vaz daca seamana cu mama). Cristina, ai pozele pe mail, Ilinca, daca-mi dai adresa o trimit si pe-a ta.

Mimsi si Alexia(10.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_g spune:

Corina, noi am zis PA insa e adevarat ca poate v-am ratat pe voi.
Mihaita vroia sa doarma, Ale a lui Costi era maraita asa ca noi ne-am retras.
Data viitoare stam poate mai mult de vb.

Flory, sarcina usoara iti doresc si nastere fara probleme. Ti-am trimis poze pe mail

Aissa, ti-am trimis si tie niste poze.

Rozi, ti-am trimis si tie niste poze.

Ilinca, ai o fetita superba. Din pacate am stat cam putin cu ea insa recuperam data viitoare.

Stie cineva cum pot sa dau de mama lui Bianca? Ca nu am retinut numele mamei si am niste poze pt ea insa vreau sa le trimit pe mail.

Sa ne traiasca copiii ca sunt toti frumosi.
Poate data viitoare vom fi mai multe fete.

Irina si Mihai

Mergi la inceput