M-am hotarat......adoptie (34)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andreea_k spune:

maaaaama , ce de activitate azi pe forum.
Se cunoaste ca e vineri si vine week-end-ul ......
Ce frumos e afara....vreau undeva departe-departe sa stam la soare , sa facem castele de nisip......
Imi retrag ultimele cuvinte , am scos capul pe geam afara si am constat ca bate vantul si e brrrrr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Mimsi, da ce rea te-ai facut.....

Gata ma car acasa ca azi nu mi-a priit la serviciu. Am avut o zi de kk. Ne vedem maine cum am stabilit.

Pupici,

Flory 28+ si Andrei
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;104/st/20060624/dt/8/k/911c/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_k spune:

Da chiar ,mimsi , esti asa de rea ? Citez :
" Sper doar ca profilul parintilor care adopta in Romania nu este chiar acesta ce se vede din acest subiect si din raspunsuri!"
Prietenii stiu de ce ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Maine cand ne intalnim va fac o poza din profil...sa o pun pe forum...:))
Sa mergeti la coafor inainte macar sa iesiti bine in poza....

Pupici,

Flory 28+ si Andrei
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;104/st/20060624/dt/8/k/911c/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_k spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimsi spune:

Sincera sa fiu vreau si eu sa vad cum arata profilul oricui care se (z)bate cu institutiile statului roman de cel putin un an. Hai, fetele, profilul va rog!!!!

Mimsi si Alexia(10.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:



Auleu ,am fugit la coafor pana nu inchide ,ca nu-mi iese profilul frumos !

Mama lui Andreiutzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Costi spune:

Apropos, la cit deschide coaforul sa-mi fac si eu vilvoi din ce mi-a mai lasat Alessia in cap. E de-o baie mi-a mai ramas!
Va suparati daca in vilvoiul meu mai sunt si urme de mar+ biscuite?
Ca doar trebuie sa se stie ce papam la micul dejun.
Am o nazdravana, singurul moment de liniste este cind face caca(ma refer cit e treaza), va lamuriti voi miine.

Alessia si mamica ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilinca_tomescu spune:

Am ras cu lacrimi la chestia cu profilul! Sunteti tari!

Abea astept sa ne vedem maine! Sper sa nimeresc, ca sunt asa de dezorientata ca ma ratacesc si de la servici acasa uneori.

Ce vant e afara! Sa bata tare sa se termine pana maine.
Fata mea a inceput azi sa spuna ma-ma-ma-ma-ta-ta-ba-ba-ba-da-da-pa-pa-ba-ma. Nu imi vine sa cred, pana acum ma delecta numai cu tiuituri. V-am spus eu ca nu se stie ce se mai intampla pana sambata! O sa verific maine dimineata daca nu i-a mai iesit vreun dinte ceva.

V-am pupat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Ups! Ma primiti daca sunt doar spalata pe cap, adica nu-s coafata! N-am stiut nene ca vreti cu tinuta obligatorie ....
Abia astept sa ne vedem. Noi vom sta la "program scurt", adica somnicul il facem acasa, si deci pe la 12 jumate max. ne uschim.

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput