M-am hotarat......adoptie (34)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Deci mergeti la munte fara noi.....

Flory 29+ si Andrei
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;104/st/20060624/dt/8/k/911c/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patri spune:

Si eu zic ca we dupa 1 mai ar fi bine, in 7-8 mai, e si mai cald, si avem timp cat mai multe sa ne organizam...
Va multumesc mult pt urari, eu ma consider cea mai fericita mamica din lume! Din cate vad pe aici, nu sunt singura!
Mi s-a mai spus si ca Patri seamana cu mine, e si normal, doar sunt mama ei! ma gandeam numai cu cine va semana mai mult, cu tata sau cu mama ?!!!
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_k spune:

, La multi ani Patri si sa cresti mare sa sanatoasa.
Tu ti-ai pus cercei si "ma-ta" nu ne-a zis ?( sau n-am citit eu cu atentie ).
Anaisanais sa fie intr-un ceas bun .
Si lasati intalnirile de la munte , da ? Altii mai trebuie sa si munceasca in week-end si ne faceti pofta de munte , relelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Aveti dreptate, ultimele poze (cele in care se vede ca Victor nu mai e bebelas, a devenit un baietel deja nu se vedeau pt ca albumul nu era public.
Va dau din nou linkul, pt cine este curios: are mama baiat mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_k spune:

mi se pare mie sau noi avem cei mai frumosi copii din lume ?
Ce as musca putin din falcile lu' fii-tu , rozi
Abia astept sa mai creasca si ai vostri sa ne povestiti "perle" de-ale lor sau situatii comice .
Fii-mea azi a mancat "tamtam" (= salam)si outz. Am intrebat-o cine face oua si a zis ca "china face oua "(= gaina)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patri spune:

Ba am spus, m-am si plans cand a cazut un cercel si cu cate ture de urlete animalice l-am pus la loc! M-a intrebat tipa care i-a pus de ce am asteptat atata, si o aduc asa mare, ca numai la maternitate am gasit pe cineva sa-i faca gauri! I-mi venea sa-i zic: ia ghici?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_k spune:

Sorry , Patri cred ca am sarit eu peste vreo pagina si n-am vazut care-i treba cu cerceii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Alexa Ioana ce vesti ai?Abia astept sa ne dai vestea cea mare.Daca ai nevoie de ceva nu ezita sa ma suni.

Fetelor as veni si eu la munte dar inca nu ma pot pronunta ca e prea devreme.In principiu as veni.





Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Evenimentele importante
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Asi, pai vino cu Patri!! Si la intoarcere acasa ne luati si pe mine si pe Victor Prietena mea din liceu locuieste la Cluj, are o fetita de 1,5 ani si nu prea reusim sa ne vedem. Poate asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Rozi ok asa facem.



Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Evenimentele importante
Razvan

Mergi la inceput