M-am hotarat......adoptie (34)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andreea_k spune:

Happy girl , am vrut sa vad pozele cu copilasul tau dar au aparut pozele cu Maria mea. ( ?????)

Va multumim frumos pt urari , a fost super fericita ieri.Aseara visa si radea prin somn.
I-am dus tort si la gradinita si nu vrut sa o lase pe educatoare sa-l taie pt ca este : "A lu' Mia. Be ce tai ?" ( este al ei si de ce sa-l taie ?).
Apoi am mers la Mc cu cativa copii , o sa pun poze.
Mai nou are prieten la gradinita.Am intrebat-o cum il cheama si a zis ca nu poate sa-mi zica.Ulterior am aflat si de ce.Il cheama Ibrahim si ea nu poate sa pronunte.
I-am cumparat nu bebe si biberon , suzeta etc si ii zice : bebea.( probabil pt ca e fetitza ).
Inca o data va multumim pt urari si multa sanatate la toata lumea ca le rezolvam noi pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_k spune:

si pozele noi :
http://community.webshots.com/user/Andreea_K

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patri spune:

Andreea, sa va traiasca Maria, este o fetita dulce si fericita, ajunge sa vezi privirea ei din prima poza, cum stralucesc ochisorii de fericire! cred ca e cea mai mare implinire cand ne vedem copiii atat de fericiti!
Boo-boo si noi vrem la munte!
Azi al meu pui are 1an si jumatate! facem poze si vi le voi pune si voua.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana csaki spune:

Maria, la multi ani! sa cresti mare si sa le aduci numai bucuri alor tai. Andreea, sa va bucurati mereu de minunea asta mica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns o mamica fericita spune:

LA MULTI ANI MARIA!

Andreea sa fiti sanatosi si fericiti 100000000000000000000 de ani alaturi de minunea voastra.

Patri LA MULTI ANI! pentru Patricia.
sa cresti mare Patricia si sa aduci parintilor tai multa, multa fericire si multe bucurii.

Lorelei si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boo__boo spune:

Patri sa-ti traiasca Patricia cea dulce Sa va aduca numai bucurii si impliniri

Pai hai sa vedem cum organizam o iesire la munte cu cat mai multe fete.
Deci pana acum suntem 3: eu, Rozi (care si-a exprimat intentia) si Patri. Cine se mai inscrie? Cine vine cu propuneri pentru locatie? Ce ziceti de week-end -ul 28-30 aprilie? adica prima saptamana dupa Paste.

mama ingerasului Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

Am merge si noi ,dar in week-endul ala e exclus ,ca muncesc.Si nici in urmatoarele 2 nu pot .
Asa ca ,daca stabiliti pt week-endurile astea ,noi trebuie sa zicem pas

Mama lui Andreiutzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

LA MULTI ANI, Maria! Sa fii sanatoasa si sa le aduci parintilor numai bucurii!
Felicitari, Anaisanais, pentru ca ati ajuns la flacaul vostru! sa fiti sanatosi si sa va umple casa cu prezenta lui!
Boo-boo, poate ar fi bine sa deschizi un subiect separat cu muntele, pe primul post sa actualizezi mereu datele (participanti, data, locatia, alte info). Imi pare rau ca incep asa, dar nu pot lipsi din Buc pe 28 apr! [ Plus ca urmeaza 1 Mai si poate unele dintre noi au alte planuri pt "sarbatoarea" asta .
Ce ne facem cu fata asta care munceste toate we?! Mama de Andreiutzu, nu poti face vreun schimb de tura?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

Vreu sa facem schimb ,tu muncesti si io stau cu Andrei si cu Victor .Vrei?Si banii pe tura ii iau tot eu



Ps: he-he am citit prost ,ce desteapta sunt .O sa incerc sa fac schimb daca mergeti in week-end-ul ala cu 7, 8 mai ,dar nu garantez ca reusesc.
Mama lui Andreiutzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

quote:
Originally posted by Briantis

io stau cu Andrei si cu Victor

Aoleu, ai grija ce-ti doresti!!

Mergi la inceput