Mamici casnice (24)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Lucia ,corect!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Va doresc wk placut, ca deja am program de week-end si nu stiu cand mai apuc sa intru
Pupici cu lipici

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Ba fete, hai sa va zic ceva: intru si eu in pauzele sotului pe net: ba cand metge la papa, ba cand merge la wc :), ba pe acolo, ba pe dincolo... cand vine rade de mine ca cum pleaca el cum hop pe net... No, pai ce sa fac, ca trteaba o gatai?!?
facui o curatenie, luna!!! Peste tot, chiar si pe balcon am dat cu aspiratorul... sunt asa de harnica, dar numai azi, mai voi fi peste o luna :)
Va pup pe toate!!!

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Mai fetelor....voi macar stati toata ziua cu copii acasa, si, ocazional ii lasati pe mana bunicilor dar eu 8 ore/ zi sunt plecata si la mine e mult mai grav.
Le-am scris regimul alimentar MAREEEE pe frigider, ii bat la cap mereu...dar degeaba...tot prostii ii da.
Nu zic sa nu guste, ca e copil dar nu sa abuzeze mai ales in situatia ei. Cand sunt acasa mananca foarte sanatos, fructe/ legume(crude), totul gatit la cuptor, fara condimente, fara grasimi...etc.
Si pofta de mancare are...dar nu se pune nimic pe ea ...e o slabanoaga la aproape 3 anisori are 15 kg.

Va pup

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Bun venit Laura
Flavia te invidiez, eu n-am program de weekend mai, ca soatza miine rupe gradina cu hirletzul, eu in casa, el afara, si-uite asha se face vara.
Mama fetelor, ma dor picioarele din ... din... de undeva sus de tot, n-am stat un moment azi. Acum facui supica cu perisoare pentru Isa (cu carne de pui fara aviaria ), suculetz de rosii pentru spaghete. Gata, acum m-am asezat si eu un pic, tzacanesc aici, apoi ma duc sa-mi jumulesc picioarele, poate imi trag vreo fusta scurta daca tot sint vreo 25 de grade afara.
Adinell ce bine ca ai terminat treaba, eu am casa maaaareeeeeeee ca nu mai termin niciodata, cind cred ca hop e gata, o iau de la capat si...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

quote:
Originally posted by impreuna

Bun venit Laura impreuna cu comorile tale Mai povesteste-ne despre tine, de cat timp esti casnica, cum te descurci, ce iti fac printesele, cu ce te-ai ocupat inainte.... orice.
Valabil si pe celelalte mamici abia sosite pe la noi
Flavia (sotie si mamica fericita)




Pai intrebati-ma tot ce doriti sa aflati si eu va raspund .
Asaa , sa incep cu inceputul . Locuiesc de 5 ani in Bucuresti ,sunt originara din Ploiesti , unde parintii mei si sora mea mai sunt inca .Povestea nasterii Alexei o puteti afla aici :
http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?TOPIC_ID=62996&whichpage=3

De 4 ani sunt impreuna cu actualul sot , nu mai lucrez in invatamant datorita salariului de mizerie pe care il primeam .Viata m-a invatat sa profit din plin de toate oportunitatile .

Sandra nu e copilul meu natural .A fost nascuta de o verisoara care a vrut sa o lase in maternitate .Am luat-o eu , o iubesc si o consider fiica mea .Mama naturala a facut prostia sa o treaca pe numele dobitocului cu care a facut-o iar acesta nu vrea sa mi-o cedeze legal si uite asa jucam ping pong cu fata de 5 luni .(Povestea ei poate fi gasita in profilul meu , la bio ) .
De descurcat ne descurcam binisor si ii multumesc lui Dumnezeu ca am copiii sanatosi .

Comorile mele:http://www.geocities.com/nickysweet4u/nickysweet4u.html
They need us :
http://www.unesco.8m.com/Romch/all.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Si multumesc de primirea calduroasa ! Sunt blonda si uitai , hihihi !

Comorile mele:http://www.geocities.com/nickysweet4u/nickysweet4u.html
They need us :
http://www.unesco.8m.com/Romch/all.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Laura si eu sint blonda, dar inca nu deschidem club de blonde sau da ?!
Felicitari, te admir pentru ceea ce ai facut pentru Sandra, sper din suflet sa reusesti pina la urma cu adoptzia ei.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa I
SABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Si dobitocul de ce nu vrea sa ti-o cedeze legal?


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

laura. ce nenorociti fara suflet! numai in ro se poate intimpla asa. adica tu faci totul pt micuta, parintii sunt vai steaua lor si legea nu e de partea ta multa bafta in continuare!
apropos, si io sunt blonda, blonda
mai stiti ceva de tina?
ati citit noutatile despre mariuta andreeiC? sunt si poze. a fost witchie la ei acasa.

alexa & fam

Mergi la inceput