Mamici casnice (24)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Porumbel30 spune:

Fetelor, am fost la o plimbarica, am mai cheltuit niste banuti (talentul nostru) , am mancat si acum vreau sa pun de o rulada cu crema de ciocolata si eventual niste nuci pisate aruncate prin ea...
Va anunt daca a iesit ce intentionez eu...


"Sufletul n-ar avea curcubeul daca ochii n-ar avea lacrimi..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Mai ,terminati cu dulciurile astea ,ca eu am de dat cateva kg jos.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Si eu mai am ceva de dat jos, si cu toate astea tot mai bag cate ceva dulce in cioc... de' nu ma pot abtine, sunt moarta dupa dulciuri



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

SITE AMALIA

Sa nu traim spunand ca nu se poate, trebuie sa ne pastram speranta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Nu mai plange ,ca plang si eu!
Dulciurile sunt viata mea!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Feteleeee, ati vazut acest subiect???Eu una m-am ametit de tot , nu stiu ce sa mai spun!!!!

Cammiiii trezireaaaaaaaaaaaaaaaaaa



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

SITE AMALIA

Sa nu traim spunand ca nu se poate, trebuie sa ne pastram speranta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Cami nu cred ca intra azi.A venit colegu' ei.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Am vazut subiectul si mi-am spus parerea.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

gataaaa si eu. cupilu' doarme. ne-am plimbat. e tare frumos afara. am lasat-o de capul ei, s-a tavalit in genunchi, s-a jucat cu miinile in nisip. s-a murdarit toata dar macar s-a simtit bine.
mirela, felicitari. cred ca esti tare emotionata si abia astepti sa va reintregiti familia.
flavia,alexa e don'soara si nu mai foloseste bibe de o sapt juma. laptic bea cu cana cu pai, iar apa cu sticla din aia de nu mai stiu ce suc, asa ca o bomba cu dopul ala ciudat (hai ca am explicat...).
acum merg sa spal vase si sa intind puloverele la uscat. gata am zis, le spal si le pun in dulap pt iarna viitoare, ca acu' a venit primavara, sper.

alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Mihaela Amalia chiar io mai am putin si o iau razna referitor la tema asta a hranei copilului. Dupa ce ca sunt si asa destul de stresata pentru ca am un copil tare mofturos, ma intreb daca nu cumva voi ajunge sa il hranesc doar cu vitamine sintetice...Margarina categoric NUPaine din multicereale si graham cica nu e bine ca pentru ca cerealele sunt stropite cu substante ca sa creasca si substantele raman in seminteCarne de pui nu ca e aviaraOua nu ca e aviaraProstioare gen fast food sau cartofi prajiti sau dulciuri, nuConservele nu sunt bunePestele doar proaspat si fara oaseLegume si fructe crude nu mananca copilul meuSucuri de fructe nu bea Ce imi mai ramane? Lapte si supe sau piureuri de legume...


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Haideti ,mai ,terminati cu prostiile.Pe mine ma infunda mamaia cu cartofi prajiti de la 1 an si sunt bine mersi.Daca ne luam dupa toate prostiile nu mai mananca copii nimic.Vai ,ce sa-ti spun, se trezeste careva sa spuna ca cine stie ce mancare nu e buna si eu ...poc nu-i mai dau copilului.Ma lasati!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput