Mamici casnice (23)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

vazut poze.
ioana, inca odata mii de aprecieri din partea mea. sa-ti traiasca baietii (toti 4). esti o mamica... nici nu am cuvinte sa-mi exprim admiratia. esti atit de senina si fericita in poze.
vazut si lucas cel voinic, iar de don'soara andra ce sa mai zic...
sa-ti creasca mari si sanatosi, dana ch!

alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

Flavia, multam de intrebare. Pana acu a fost tare bine, pofta maaare de mancare, dar de ieri a luat-o de la capat, nu stiu care-i explicatia. Incerc sa-i dau chestii noi, poate o pacalesc.

Miha, foarte interesant articolul. Eu chiar nu stiam multe lucruri scrise acolo.

mmiha, am bagat la cap sugestia culinara pe care tocmai ai facut-o.

Alina, tu ce mai faci? Nu te-am mai vazut de multisor pe messenger.

tuturor!



DARIA- poze vechi
DARIA- poze ceva mai noi
Varsta iubirii noastre mici

Geani si Daria (03.04.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

am uitat, denizel, da te-am intrebat de harry poter. acolo era cu potiuni, cu broaste.
mmiha, am retinut si eu reteta. da' la cuptor nu le pui in ulei, inainte de a adauga restul?


alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Da, era sotul, mi-a zis.
Mi-ati zis si mie cum sa pun poze in album, la adresa aia, ca nu gasesc...
Pup.

Speranta e un lucru bun. Iar lucrurile bune nu dispar niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Anculina ti-am scris la cap. trecut ca ti le-am copiat eu din mail in album

Alina si cu Sara m-am chinuit 2 ore sa doarma, culmea e ca statea cuminte la ea in camera, in patut si se joca, atata doar ca nu voia sa faca nani si gata
Noi n-am iesit inca azi afara ca a fost vreme urtata...

Geani eu ii dau la pitica mea ulei de catina si se pare ca si-a revenit cu pofta de mancare. Plus ca e f bun pt imunitate, in perioada asta in care am fost cam toti bolnavi numai ea n-a avut nimic. Sper sa fie la fel si de acum incolo...

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

flavia, zi-mi si mie de uleiul de catina. ce gust are? sub ce forma e?
i-am luat azi alexei o palariuta roz super frumoasa, da' nu prea o suporta pe cap. ce facem la vara?
hai ca merg sa mai pun poze.

alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by sfarsitoarea

Buna, ma primiti si pe mine in club? Am un copil de 5 ani si profesia de casnica tot de atunci. Sa-mi traiasca.



Bine ai venit, dar spune repede cum ai dat de noi ?!
Mihaela vina in gradina la mine ca eu am soare, dar gradina e jaleeeeeeeeeeee, ca_i in sarcina soatzei, eu trasei cit trasei, dar parca nu ma indur sa-l lasa sa nu faca nimic.
Mai care a facut chiftele la cuptor, vreau si eu retzeta, serios nu glumesc

Acum sa trec eu la rind, am fost la plimbare, e frumos tare, vreo 17-18 grade, lume in tricouri, Isa cu parul in vint fara caciulitza , haidetzi fetele din Germania, vecinele mele de departe, va astept la mine. Acum m-am asezat in fatza calcalatorului, citit tot, vazut membre noi, pus in fatza mea o portzie maaaaareeeee de inghetzata si savurezzz.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

in primul rand:neatza!
in al doilea: Danei_ch haideti sa-i spunem DanaC pt. ca o avem deja pe dana noastra antica si de demult
in al treile:stimabila alexa si mami,ti-am lasat un mesaj pe prima pag.!!!tu cum citesti raspunsurile,pe diagonala?

Dana,da!vazui ca nu ma lasa sa plec.Dar am ramaspt. ca am fost bagata in seama Deci,daca nu ne baga lumea in seama atunci aruncam cate o pastila glumesc.
Intr-un final mi se par dragutze.problema cred ca este a noastra.Am intrat tarziu in gasca lor si nu le cunoastem.E real ca si la noi intra tot timpul fete dar noi suntem altfel:unite si speciale!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by ange
E real ca si la noi intra tot timpul fete dar noi suntem altfel:unite si speciale!



Corect si sinte taaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrreeeeeeeeeeeee dragutze si vorbaretze.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa I
SABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

quote:
Originally posted by gegea
Mey, acu nu trece zi sa nu se adauge cate 2 mambre noi in clubul nostru. Bravo si la mai mare!Geani si Daria(03.04.05)
Eu cred ca asta se datoreaza subiectului creat de Flavia la generale, cel cu locul pe DC.
mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput