Mamici casnice (23)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Miha,senx pt. articol.Sa mi se deschida ochii si ma pun pe lectura

Danelutza,zic bine asa-i?

Sfasietoarea,hai ca-mi place nickul tau
singurl lucru este ca dureaza pana il scriu e lung
Cum te cheama si ce ai facut in ultimii 5 ani?

gegea,cand iti vad nickul ma gandesc imediat la fimea.Ea la deget si acum zice "geget".La tine de unde vine gegea?

Anculina,persevereaza ca vrem poze.Striga daca nu reusesti.

Danelutza,si gradina mea e jaleeeeeeee dupa 6 luni de iarnaaa
nu stiu cine o grebla si matura ca eu una nu poci de unghii de!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by LUCIA MIRELA
Eu cred ca asta se datoreaza subiectului creat de Flavia la generale, cel cu locul pe DC.



Aha sa intzeleg ca facui bine, cind m-am laudat ca ma simt bine aici ?!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Lucia,ce subect a creat Flavia? Ce face dansa,racoleaza casnice de pe dc?!

Tina,symaco,beyyyy gagici se apropie momentul!!! moamaaaa ce fericire va fi pe voi!
Tin pumnii si va doresc un bebe sanatos,frumos si gras ca mami a lui
Auziti,am eu emotii pt. voi
Hai Hitler!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Ange subiectul se numeste v-ati gasit locul pe DC?" SI uite asa am aflat si eu si celelalte fete care au aparut, de locul asta.Tina si symaco in caz ca se intampla mai devreme, nastere usoara va doresc si pui sanatosi!


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

buna ziua mamicute si bun venit noilor casnice.

m-am intors de la medic,dar bebele meu nu a vrut sa-mi arate nimci asa ca merg din nou peste 3 saptamani,cu speranta ca atunci vad si eu o putza mica,ceva acolo.
in drum spre casa m-am aruncat nasul la un magazin cu hainute si nu am rezistat ispitei,iar am cumparat ceva,pe galben cu figurine verzi ca daca nu stim ce este,ma abtin de la roz si albastru.

acum sunt cu o mana in tigaie si cu una pe tastatura.m-am apucat sa-mi fac un spanac ca aasta e singura mea pofta de graviduta spre norocul sotului.

va pup si revin.

16+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

am mai pus poze (febr, martie) in albumul nostru comun. de ce raspuns vb cami? merg la prima pagina.

alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

cami, vb de aia cu dermatita? pai nu iti mai amintesti ca ne-am conversat de multe ori pe tema asta pe mess? acu' a trecut cu atodermul ala miraculos si multumim Domnului nu a mai revenit.
asta era?

alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Unde e albumul asta, poate reusesc sa pun si eu poze?


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

quote:
Originally posted by LUCIA MIRELA

quote:
Originally posted by gegea


Mey, acu nu trece zi sa nu se adauge cate 2 mambre noi in clubul nostru. Bravo si la mai mare!


Geani si Daria(03.04.05)



Eu cred ca asta se datoreaza subiectului creat de Flavia la generale, cel cu locul pe DC.


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!!

desene noi





Aha... deci vorba lui Cami, Flavia face recrutari pe DC ("racoleaza casnice de pe DC"), sau, altfel zis, face reclama mascata topicului nostru.

Geani si Daria(03.04.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

quote:
Originally posted by ange

gegea,cand iti vad nickul ma gandesc imediat la fimea.Ea la deget si acum zice "geget".La tine de unde vine gegea?




Povestea nickului meu e lunga, dar ma rezum la esential: reprezinta primele 2 litere ale celor 2 prenume ale mele (Georgeta-Geanina) urmate de un "a" ca sa dea aer de feminin.
Chiar de multe ori ma gandeam ce ii poate trece unui membru prin cap cand imi vede nickul.

Geani si Daria(03.04.05)

Mergi la inceput