Iasule, mandra cetate! (28)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Neata!

Imi pare rau ca nu intru mai des, dar tati nostru inca este la Bucuresti, cred ca mai am un pic si cedez de oboseala, bine ca s-a facut frumos afara si parca trece mai repede timpul in parc.

Carmen (mephala), imi pare rau nu am mai reusit sa fac rost de nr. de telefon. Sper ca ai rezolvat intre timp cu ecografia. Si apropo de parc, nu iesiti in parc? Cred ca azi cum ies de la servici acolo aterizez cu Stefi (cam de la 4:30 la 6)

Dana, super ideea cu centrul pentru copii, am intrat si pe site, foarte fain facut. Astept inaugurarea.

Va pupacim in grup si va dorim o zi frumoasa!

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

'Neata!
Azi, la orele 19.00, in Piata Voievozilor in Alexandru, concert Blondy, sub genericul Moldova Mall in cartierul tau... Ma rog, eu nu prea am treaba cu Blondy, dar stiu ca la copii le place...

Vineri, 31 martie, orele 19.30, la Moldova Mall -- Marea deschidere -- Concert HOLOGRAF!!!! (asta da, merge!!!) si posibile artificii...

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralnied/my_photos
E si maine o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

andrea, tot singurele? ufff...
fu si aseara ceva concert in nicolina, nu`sh ce...

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Anca(buli) am pus poza cu tortul,la ultimul meu mesaj...il poti vedea si la "papa bun"acolo am si sectiune si ce a mai ramas din el dupa ce au mancat 26 de persoane....

Adriana
papa-bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

Adriana, vreau reteta!!! da' cu amanunte
pliiiiz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Da... teoretic, in fiecare cartier este cate un concert in fiecare seara...


Adriana, ti-ai mai gasit haina de piele dorita???

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralnied/my_photos
E si maine o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabandol spune:

neata fetelor,
super ideea cu centrul, dana.chiar ma intereseaza muuuult.
fetelor, pe cand o cuconiada?nu ne organizam si noi un pic?hai, curaj!!!!
eu sunt suuuuper fericita!!!!!!sotul meu mi-a facut aseara cel mai frumos cadou posibil....mi-a cumparat dvd-ul cu filmul meu preferat , pe care il caut de ani de zile..."7 mirese pt7 frati".sunt pur si simplu inebunita dupa el si coloana sonora.este absolut demential.
o zi minunata!!!!!
pupici,
oana

i would rather die of thirst than drink from the cup of mediocrity

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Oana.... dar cu ce ocazie?????
Asa, pur si simplu, sau ne scapa noua ceva?
Vizionare placuta, desi cred ca la ora asta deja s-a dus programul de vizionari de mult...

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralnied/my_photos
E si maine o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Adriana... ce tort!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aproape am ajuns pe sub masa!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralnied/my_photos
E si maine o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:

quote:
Originally posted by carmenp

`neata gagici!
danna, te felicit pentru ceea ce vrei sa faci, iti doresc sa-ti mearga bine. cuconiada, hmmm, vine caldura si-o luam de la capat?
herra, m-o apucat harnicia intr-o noapte, nu se intimpla foarte des, din pacate nu am gasit decit pina la 8, restul or hi arhivate....
carmen, sorry, am si io un vecin cre` ca-i sparg toate tevile ca isi lua o scula noua si exact cind culc cupiii la prinz isi da boxele la maxim


Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3


Am avut si eu niste clienti pe scara "mi-am lipit fatza mosntruoasa" le-am facut un scandal de pomina si probabil au spus ca sint nebuna..dar macar de atunci nu mai rage muzica non-stop!

Mergi la inceput