Iasule, mandra cetate! (28)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

stau in spate la pitza nico, adecalea 5 minute de la tine, asta daca poci compensa macar oleak plecarea lui gabi

quote:
Originally posted by lacri

Acvide ce ai plecat???????
m-ai lasat singurica aici !!!
nu cunosc pe nimeni
cred ca depre acelasi bloc vorbim ,968.


Fabian si mami Lacramioara



Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

1. n-am rezistat, veve, iaca iar m-ai pus in kurutz, nu jtiu brei, cum iti iese da` tare ma mai manipulezi tu pe mine, tu si cupiii, io-te declar asta aici in fata natiunii, hehehe

quote:
Originally posted by Veve

Ca sa nu mi-o mai iau in freza de la tovar'sha educatoare pasarica,dau si io cu condeiu repejor,numai asa,sa stiti ca inca va mai iumbesc da' pur si simplu nu reusesc s-apuc sa intru si-aici.Si daca madama mai sus amintita crede ca merit onoarea,sa-mi pun si io sacosa cu sticle de lapte,colosa in capu' subiectului (si ca sa-ti dovedesc ce interesata-s,uite ce-am facut eu rost pentru tine :(7) (6) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=28678&whichpage=1" target="_blank">(5) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=26955" target="_blank">(4) (3) (2) (1) ;;) Stiu ca n-o sa-mi rezisti acu').


2.sa-tz traiasca cupiii, ajteptam sampania de la tine, pina atunci dau io una
quote:
Noi suntem bine-merci,am scapat de petrecerile copiilor (multumesc cu-aceasta ocazie pentru eventualele felicitari pe care,sincer,nu le-am citit ca n-am bagat nasu' pe subiect) si de cate-o raceala de caciula,cautam gradinita pentru plozi (primul pret cu care-am fost onorata mi-a taiat orice chef:$4000/luna pentru amandoi) si io inca visez la cai verzi pe pereti in loc sa ma mobilizez si sa pun osu' la munca;stau acas' si fac curu' mare (Raluca,va invidiez ca mai sunteti pe subiectul ala!!!!!)


3. `poi veve daca nu mi-ai fi draga <aia_ca_un_catelus_cu_urechile_date_pe_spate_si_dind_din_coada_miriind_de_placere> nu ti-as aminti de buzzu` ala dat periodic de stii_tu_ce. de discutat in absenta nici vorba, nu mai comentez, pen` ca io tot mai sper ca-tz bagi geana din cind in cind si pe-aici, minca-ti-as sufletelu` tau, sa ti-l pui pe tava repejor

quote:
Pasaric,tie nu-ti zic nica;doar ti-am declarat in nenumarate randuri sentimentele mele infocate si neconditionate!ce tot mai astepti?!?!Da' daca ma-nghesui si pe mine-n coada acolo si nu ma mai discuti in absenta,chiar mi-as vinde sufletu' cu totu'

www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6


4. poze tz-om puni nu te lasam sa mori de door, pin`atunci baga linkurile de la coconiadele vechi, sa le avem la indemina si sa ne putem lauda cu ele
quote:
Va pup cu drag pe toate,va trimit un pumn cu primavara de la noi si sper si iar speeeer sa primesc si io poze de la cuconiada!!!(asa-i ca nu puteti fara mine?[aiacaredadingene])
PS Scuze daca-s total pe dinafara evenimentelor!abia-s la pagina 2 cu lectura si ma chinui sa recuperez...




5. na, ca m-o apucat doru`de tine...

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

La multi ani!!!

Dragos Mihai

Andreea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

la multi ani, Dragos Mihai, Luminita si Andreea!


Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

LA MULTI ANISORI! pt. Dragos – Mihai si Andreea sa cresteti sanatosi si sa va bucurati parintii

LA MULTI ANI! Luminita(cicuta)
Tot ce iti doresti sa se indeplineasca, sa fii fericita impreuna cu familia ta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

La multi ani ! si de la noi sarbatoritilor: dragos si cicuta , mami lui si ptr andreea norei

aime

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:

Saru mana fetele de urari...si voua la fel,sa fiti fericite si norocoase si sa va bucure si pe voi,copilasii!

Eu am bagat o placinta cu branza la cuptor,am trimis pakidermul afara cu tata si mai am de facut o placinta cu mere si tortul...si merg si la concert...si maine la deschidere...moamaaaaaaaa...oare cand le fac pe toate?

Maine pacalesc fata...ii impachetez frumos un telefon de jucarie intr-o cutie de la telefon Nokia si ii pun si un incarcator adevarat...de abia astept sa vad ce fatza face...si ii spun ca blugii pe care ii luam maine de la Moldova si calculatorul nou,sunt cadouri consistente si gata...aia a fost pacaleala (ea isi doreste mult telefon cu clapitza)...si apoi ii scot si telefonul adevarat,ambalat in cateva cutii,care intra una in alta...sa se sature de desfacut...numai sa o auziti cum va tzipa de bucurie...de abia astept

Nora

Comorile Norei


Costume carnaval


Noi doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiarama spune:

La multi ani sarbatoritilor: Dragos , Luminita si Andreea !

Gabi , mama de Mihnea (3-01-2004) si Tudor (20-09-2005)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by adi69
Sau atunci cand iti planifici o iesire de doua zile in WK-end?(voiam sa plecam vineri la Bran,la Valea cu struti sa ne recreem putin...:( )
Probabil ca sa simti ca ai copii....

Adriana
papa-bun



adriana din pacate nu mai putem merge ca este full acolo am sunat si pana la paste e full ...
noi tot mergem la bran saptamana viitoare dar vom sta la o pensiune pe langa struti si de mancat mancam la struti acoloca deh...tre sa mananc si eu un gratar de strut...daca va mai ganditi si vreti sa mergeti e super suntem mai multi

Nushulica si finutza Ingrid(11.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Am inteles ca scena de la Moldova e indreptata spre Prefectura...

La multi ani sarbatoritilor, si din partea mea, asa, mai cu intarziere, pentru ca de 3 ore ma chinui sa intru pe DC...



Veve... eu mai putin rezist acolo, dar sunt unele fete puse intr-adevar pe treaba...

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralnied/my_photos
E si maine o zi!

Mergi la inceput