Mamici din Iasi (7)

Mamici din Iasi (7) | Autor: Elena I.

Link direct la acest mesaj

Intilnire:

DUMINICA -19 SEPTEMBRIE ora 16


LOCATIE: KIDS LAND

Cine se mai inscrie???

Elena si Erica
Dumnezeu judeca pomul dupa roade, nu dupa radacini.
(6.februarie)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns acvi spune:

Da' ce-i cu linistea asta??!!
Daca-i asa frumos putem scoate cuiele si muta locatia??Glumesc ne vedem la 16 in Mall.
Gabi si Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucami spune:

Am intrat sa vad daca nu a intervenit vreo schimbare. Deci a ramas asa cum s-a stablit. Ma duc sa ma pregatesc de intalnire!

Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Cum a fost felelor la intalneala?
A fost fumos ieri afara...noi am fost si-am stat pe malul "baltii" cu undita-n apa ..
Daca ati facut poze...pune-ti pe-aici sa va vada lumea..

Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:

Uite ca din nefericire nu am reusit sa ajung,poveste lunga...dar am inteles de la Gabi ca v-ati distrat foarte bine.
Hapciu..sint bine captusita cu o raceala zdravana,dar sper sa-mi revin repede si sa ne intilnim cit mai curind!
Cristina si Mihnea


Sintem pe drumul cel bun cu gradinitza.Doamne ajuta!
Astazi am fost un pic miriit,doar asa de ochii doamnei de la gradi,fiindca pe mami nu o mai pacalim!
Nu a mai plins si mi-a facut PA la geam!Ce baietel mare si cuminte am!Ptiu,ptiu sa nu-l deochi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:

Da restul fetelor din Iasi,unde au disparut?
Nu le-am mai vazut de ceva vreme pe forum!
Iesencelor,unde sinteti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena I. spune:

La intilnire a fost super, ca la toate intilnirile, de altfel. Pacat, insa, ca am fost putini: Raluca, noi si familia lui acvi. Am stat mult de vorba la o terasuca din Copou (vremea era prea buna ca sa raminem in Mall).
Poze cu copiii:
http://www.ofoto.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=560458066105
Data viitoare sa reintregim si, mai ales, sa sporim echipa!!!
Elena si Erica
Dumnezeu judeca pomul dupa roade, nu dupa radacini.
(6.februarie)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:

Cit timp a trecut de cind nu ne-am intilnit Elena?
Nu-mi vine sa cred ce domnisoara mare s-a facut Erica !
Ptiu ,ptiu sa nu fi deochi ca tare-i frumoasa!A cumparat Vio mitraliera?
Cristina si Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Salut fetelor!
Ne pare rau ca am ratat intalnirea, dar am fost la botezat grasunelul care avea 5,300 kg acum o luna. Se numeste Matei si e mai mare, ca ne-a intrebat preotul la cate luni are, iar el saracul abia astazi a implinit o luna.
Elena ai o domnisoara mare, care deja sta in fundulet. Sa fie sanatoasa si sa va bucurati de ea. Acvi, ce mare ti-a crescut Alex si ce tunsulica este! Sa-i dea D-zeu sanatate! Speram ca urmatoarea intalnire sa fie cat mai repede si sa ne revedem in gasca mai mare. Raluca, nu te-am vazut in nici o poza.
Va pup si va doresc o saptamana buna si plina de realizari.
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Salutare,scumpelor!Io-te trag si io cu ochiul sa vaz cum a iesit intalneala!Ma antrenez intens pentru la vara!
Am primit un e-mail de la Carmenp,care va saluta;mi-a trimis si niste pozici pe care i le-am pus la paginuta;ia uitati-va sa vedeti ci www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=414&cid=259" target="_blank">feti frumoase!Mai am una si cu mamika,dar n-am reusit s-o incarc pe dc;o puteti vedea la albumul meu peste vreo juma' de ora.
Cristinica,multa sanatate!Si pupici la domn' student,evident!
Mult bine si soare tuturor!(Zic "soare" pen' ca la noi de vreo cateva zile is 2 grade dimineata!...si vreo 10 la pranz)



Irina,veve & croko

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Fetelor,tineti-mi pumnii!
Azi la ora 14 mergem la vaccin
Trebuie sa ma pregatesc psihic...numai cand imi imaginez ditamai acul intrand in putintica carnita de pe piciorusul Catalinei...
Sper doar sa nu planga prea mult ..

Adriana

Mergi la inceput