Clubul nurorilor (23)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:

quote:
Originally posted by impreuna
Azi a fost zi de odihna si distractie dupa cate imi dau seama. Eu am stat acasa, in pat, nu mai scap de virushii astia :(

Flavia (sotie si mamica fericita)



Buna dimineatza! Flavia, te inteleg si iti sunt partenera de suferinta; eu vineri seara si aseara trebuia sa lucrez, dar vine a inceput sa ma doara gatul si am facut febra, nu putea sa lucrez sa stau in picioare 7 ore... sambata nu ma mai durea gatul, dar eram toata infundata si stranutam si iar febra; azi, nu ma doare gatul, dar ma doare pieptul rau de tot, mai ales cand tusesc; si doar iau antibiotice de vineri, in loc sa fie mai bine, e tot mai rau.
Am intrat doar sa va salut, fug pe couch; e duminica dimineata, eu m-am trezit la 7:30am...



Winners don't quit; quitters don't win.

Don't give me an attitude; I already have one!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

gata, am pus poze si io la albumul comun!!! Astept "complimente" :)......
am mai pus si ceva poze noi (tot de ieri) mai jos!!

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

iuhhuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!
Chiar nu a mai aparut nimeni pe aici?????
fetele????
astazi la noi a fost o nebunie la padure..... nu mai aveai loc nici sa arunci un ac........., au iesit oamenii deja la gratare, mici si ......plaja....... Da pe bune erau care faceau plaja in sort si al bustul gol.......

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Buna fetelor,
Ne-am intors si noi. Sunt super incantata. Am stat in curte la ai mei, am facut gratare, am ras, am fost la nasi la restaurant, ne-am indopat si distrat si cu ei....a fost super, mega fain. Cred ca cel mai castigat a fost Alex(copilu patruped) care a alergat si s-a distrat de minune cu catelusa alor mei.
Fumoase poze fetelor...Sara e o scumpa, la fel si Alexia.
Fetele bolnavioare...va doresc multa sanatate!
Marina seteaza si tu albumul public, pt ca nu se vad pozele!
Va pup pe toate!

Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Da Lavi, am vazut si eu oameni care faceau plaja, in padurile de langa ai mei!
E fain...a venit primvara! Acum am schimbat si ora asa ca....
PUP

Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Lavi ce faini sunteti, sa traiti si voi, si soacra si nepotica (e o scumpa, are niste ochirosi mari superbi) Si socrela pare femeie de treaba, ma bucur ca si-a mai revenit.

Sun ce fain ca v-ati distrat, sa o tineti tot asa ca dupa ce vine bb nu va mai puteti face de cap cand vreti si cum vreti:) (ce incurajare, asa-i?:))
Mai putin si incepe meciul cu Steaua

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

quote:
Originally posted by a.cicel

quote:
Originally posted by marinar

ce bune-ti sta cu burtik!!!!!!!!!!!!

MULTAM PT POZE

marinar
http://pg.photos.yahoo.com/ph/msailor22/my_photosrinar



Vedeti ca ma am pus poze pana la urma? Chiar daca cu intarziere...

19+
POZE


]

ce dragalasha esti cu burtica! cand mai faci fotoase sa ne mai pui s avedem cu creste bebele in marsupiul lui.
pupi si succes in toate!!!!!!!!!!!

roxi foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

cami, bine ca ati luat taurul de coarne si sotul tau e hotarat sa schimbe situatia! e un pa sinainte si merita fructificat la maximum. off.....e chiar neplacuta si destul de grava situatia vostra. trebuie sa faceti ceva, neaparat!

asteptam vesti. pacat ca ati ratat sansa cu acela apartament.

sara e frumoasa si pare tare cuminte.

e dragalasha si nepotizac ta, lavinia!

sa fiti snatoase cu toate si cu bebelushii vostri!

saptamana minunata si spor la treaba!



roxi foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Neata
Sa aveti o saptamana faina, plina de soare si lucruri frumoase!
Pup u all


Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Uitasem...
Cami...succes si multa putere sa aveti! E urat ca s-a ajuns aici, dar daca e singura solutie nu aveti ce face. Pana la urma e vorba de visele voastre si ale copiilor vostri si nimeni nu are dreptul sa vi le fure!
Fla...nu-i bai. Toti prietenii ne "incurajeaza" asa. Noi abia asteptam sa vina BB. Ideea e sa-l facem marisor, apoi va putea sta cu bunicii sau cu o bona.
Cat despre meci...DAAAA! Dupa toate marlaniile pe care le suporta Steaua in ultima vreme (doar pt ca sunt cei mai buni), a venit si vremea razbunarii! Astept sferturile cu Rapid. Si desi mi-e un pic teama de o echipa asa norocoasa, sunt convinsa ca baietii vor reusi! Doamne-ajuta!
Va pup

Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput