Clubul nurorilor (23)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Am pus 2 poze noi cu Sara in albumul comun

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Aseara am trecut pe la socri...nu mai fusesem de cava timp si m-a convins sotul sa merg ca vroia sa vada si ai lui noua mea achizitie, si anume un inel pe care trebuia sa-l primesc de 8 martie dar cum am dat comanda mai tarziu a fost gata joi, cand eram la Brasov. Pt ca eram obosita nu am stat decat vreo 45 de minute...asa ca am scapat usor.
Eu nu mai stiu parola de la contul comun...trebuie sa-mi scotocesc putin prin creieras...vreau si eu sa vad pozele

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Mi-am clatit si eu ochii cu poze...
Imi plac la nebunie pozele cu Sara aia "la iarba verde" si "la piscina"....iar aia "calare pe olita" e soper...
Andreea-frumoasa burtica....mai vrem.Eu sper ca la anul sa fiu si eu cu bebe la purtator.

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Corina, mersi :)
Deci te alaturi si tu mamicilor aspirante? Felicitari

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Tot eu, am trecut sa vad cum sunteti si am vazut ca ... nu sunteti:)
Macar stiu ca va distrati, profitati de vremea faina de afara

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

buna fetele!!!
vad ca pe aici e cam liniste!!!!
la noi e si astazi o zi superba de primavara!!!
ieri am avut o zi super, totul a iesit bine! toata ziua am stat cu nepotzica, mi-a "rupt mainile" cat am tinut-o in brate!!! mai tarziu am sa pun niste poze de ieri la contul comun (cu socrela si cu mami meu).
o zi buna la toate si ne auzim un pic mai tarziu!
flavia, acuma ma duc sa ma uit la pozele cu sara!!!

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

Flavia, ai o printesa frumoasa!!!!! sa-ti traiasca si sa iti aduca numai bucurii in viatza!!!
uite un pt ea!!!

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Buna,fetele!
Nu am mai pus in practica acel plan pt. ca s-a vandut apartamentul pe care trebuia sa-l cumparam noi !Intentionam sa o speriem un pic pe cotoroantza si sa o facem sa semneze dar...e prea tarziu,omul s-a grabit sa-l vanda,de-asta l-a lasat si la un pret super rezonabil...am ratat sansa vietii noastre,asta e...ne-am obisnuit sa suportam sicanele si egoismul soacrei...!Acum sotul e hotarat sa-i faca viata un iad,i-a zis ca mai intra in casa doar atunci cand aduce toate analizele,inclusiv expertiza psihiatrica si sa demonstreze ca este sanatoasa,nu vrem sa ne aduca cine stie ce boala din plimbarile ei pe la diversi indivizi...!A inceput iar sa ameninte ca ne va da in judecata ca vrem sa o dam afara din casa ei...a vrut razboi,asta va avea!I-a mai facut sotul o lista cu toate datoriile pe care va trebui sa le plateasca timp de 10 ani:impozite,reparatii,imbunatatiri...tot ce s-a facut in "casa ei" si la care nu a contribuit cu nimic!Daca intr-o saptamana nu vine cu acele analize sau sa-si plateasca datoriile,o vom da noi in judecata pt. a i se anula clauza de uzufruct...!Sa vedem cui ii va da instanta dreptate...!
Va pup pe toate si va multumesc din suflet ca-mi sunteti alaturi si ma incurajati!
Acum trec sa citesc tot ce a-ti mai scris...si la noi e soare,cand se va trezi Mihaita iesim la plimbare!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Flavia,da-i un pupic Sarei din partea mea,e scumpica foc,sa creasca mare,sanatoasa si norocoasa...!
Andreea,iti sta bine gravidutza...ce face bb,a inceput sa fie nazdravan?
Marina,nu reusesc sa-ti vad pozele,poate e activata optiunea privata,da-i pe public sa le vedem si noi!
Corina,bafta cu bb,sa vina cat mai repede si sa-ti admiram si tie burtica...!


Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Mersi Lavi si Cami de urari, un de la Sara.

Lavi m=am uitat in contul comun dar n-am vazut nici un album cu tine, sau n-ai apucat sa pui pozele?:)

Cami sper din suflet sa va mearga planurile si soacra sa capete ce merita. Nu se poate sa isi bata joc de viata voastra asa cum ii vine ei, trebuie sa faceti ceva sa se opreasca. Sper sa aveti sanse in instanta. E bine ca sotul s-a hotarat sa o puna la punct, chiar daca e mama lui, dar voi aveti nevoie de liniste. Pupici si sa va mearga!

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput