Bazar pt ALEX (13)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mada spune:

salutare,
eu nu am mai urmarit ff mult bazarul in ultimul timp si vad ca un produs de la mine marsupiul nu mai e lista
l-a castigat cineva, trebuie sa-l trimit cuiva? spuneti-mi sa nu ma fac de rusine daca am ceva de dat si n-am stiut.
in cateva zile voi mai pune niste produse.

Mada,un om. Cu frica lui Dumnezeu si Ilinca Teodora 22 sept 2004
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

quote:
Originally posted by aissa

Da, recomandata cu confirmare de primire.
Mamagiuliei poate coletul tau era mai mare sau nu te-a gasit postasul acasa...nu stiu, dar sarafanul de la tine eu l-am primit acasa, la usa, ca si ubita.

Cristina si Ale (30.09.2004)



Se poate pune o hainuta in plic?? Am, facut un pachet pentru Lona, in cutie,si mai am o rochita pentru Ubita. Ma gandesc sa nu ma mai chinui s afac pachet, daca mereg intr-un plic, ca rochita nu e mare.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001" target="_blank"> Salvati viata unui copilas oferind 5 euro la teledonul umanitar

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Da, se poate pune in plic, eu am folosit un plic mai mare decat cele obisnuite de scrisori (cred ca marimea este A5) si am primit colete-plic A4 cu hainute.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69639" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

salutare.
vad ca mi s-a adjudecat si geaca. super . multumesc de raspuns Alma si sa-mi spui cum putem sa ne vedem.
o zi buna tuturor.

mihaela[roandre] -ti-am lasat un mesaj pe mess.

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

ALMA- ACUM AM VAZUT CA ESTI DIN BUZAU. Nu putem sa ne vedem ,dar o sa-ti trimit adresa mea pe pm. Numai bine

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:

Am primit sarafanul azi.
Zilele astea,trimit banutii.
Multumesc.
Daria

Violeta, mami de printesa Cristiana Bianca

BIANCA Printesa sufletului meu


"Nu sunt ceea ce par a fi,nu sunt nimic din ce-as fi vrut sa fiu....dar daca m-am nascut fara sa stiu,devreme sau poate prea tirziu,m-am resemnat....ca orice om,si-am ramas ceea ce sunt."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Se poate in plic fetelor, eu am luat din alea mari (mai mari de A4), cu burduf. Si nu e nici o pb, daca e mai greu oricum ti-l cantaresc.

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Asa e cum zice Aissa, doar sa puneti obiectele in 1-2 pungulite de plastic, just in case
VioVio - va vine sarafanul ???


Daria & Giulia (2004 08 16)
Haideti la bazar sa-l ajutam pe ALEX !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Mada, de la tine a adjudecat cateva produse Loreema. Am crezut ca a luat deja legatura cu tine ca sa va intalniti.
Vezi ca produsele sunt trecute in partea de jos a listei, la ACHITAT la Loreema.

Ralcat, din cate imi aduc aminte Penelopa15 a anuntat aici pe forum ca toata luna aprilie e plecata din bucuresti la parintii ei.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

loreema nu cred ca mai ia produsul de la pozitia 374, a fost adjudecat in favoarea ei acum o luna sau mai mult si nu si-a mai manifestat interesul fata de el.

roandre, te rog sa-l scoti iar la vanzare. multumesc

374. Salopeta cu basca: culoare vernil, bumbac, marime 56-62 (3-6 luni) (Tia) - 10 RON : loreema24 - 10 RON


www.dropshots.com/laurentiub" target="_blank">sunt iute, nu ma prinde nimeni

Mergi la inceput