Bazar pt ALEX (13)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by Tia

roandre, ma intereseaza desenele animate de la pozitia 086.

poti sa-mi spui, te rog:
1. in ce format sunt: VHS, CD, DVD?
2. ce fel de desene animate sunt? (personaje)
3. care este pretul de la care se incepe licitatia?

inaioana, sau anda141, va rog sa-mi spuneti pentru ce varsta este sepcuta de la pozitia 538

multumesc


www.dropshots.com/laurentiub" target="_blank">sunt iute, nu ma prinde nimeni



Tia, pt 086. Desene animate trebuie vorbit cu Loreema24 pt ca ea le face si poate da detalii. Eu nu am desenele si nu pot sa ajut de data aceasta.
Pretul era de 10 RON/buc (cred ca era CD).


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

astazi m-am intilnit cu Buburuzica si i-am dat tenesii [ 422].

ma intereseaza geaca de blugi de la pozitia 568 . in poza pare patata la ultimul nasture de sus. daca nu-i patata licitez pt ea-15 ron. poate Alma imi poate da si lungimea manecii . Multumesc

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Asa cum i-am spus si lui roandre in mail, daca obiectele ajung la voi si sunteti nemultumite de ceva, nu ma supar sa le returnati sau sa le daruiti cui vreti voi. Daca va mai place ceva din ce-am oferit si vi se pare scump, putem discuta si asupra pretului, n-am stiut exact cat sa cer. In definitiv sunt banii pentru Alex si decat sa tin lucrurile in casa, mai bine ajung banii la el, chiar daca mai putini.
Tomecica, jacheta nu e patata, pozele au fost facute cu telefonul mobil, de-asta calitatea nu e cea mai buna... Lungimea manecii ti-o dau in seara asta, cand ajung acasa.

http://community.webshots.com/user/freediaro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Fetele dragele care ati licitat hainutele de la mine (Penelopa15 si Bagoiu), vad ca nu reusim deloc sa ne auzim/vedem sa va dau hainutele. Cum sa facem sa vi le dau? Eu ajung mai usor pe o linie de metrou si stau in zona Sebastian. Ziceti si voi ceva, ca e pacat sa le luati cand deja vor fi mici.
Pupici,

Raluca, leoaica cu pui nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

Buna fetelee..nu stiu de ce nu am primit instiintare pe mail ca aveam PM (si erau vreo 5 deja ,Aurelia1278,Otilica,Aissa)dar am descoperit abia azi, ele erau de cateva zile..Va raspund acum
Otilica azi am retrimis pachetul tau cu caciula ratza..Da Doamne sa nu se mai intoarca,tot azi am primit si articolele 495(body Aurelia 1278) si 470 caciulitzele de la Aissa care mi-au venit la usa prin postas..multumesc din suflet ca m-ai scutit de drumul pina la posta(dar sper sa nu fi platit prea mult) .Mai astept 536. rochita de la Anda141 cand va avea timp si-si va aranja treburile.Aurelia1278 ma intrebai de banutzi..o sa-i pun in cont cum am mai facut si inainte,nici nu se discuta sa pui produsul ramburs ca ..erai in pierdere.Cand mi se mai linisteste barbatu cu drumurile in interes de serviciu il trimit si la banca sa-mi achite datoriile (sper ca nu va dura mai mult de 2 zile).Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Ubita ma bucur ca au ajuns caciulitele. Si eu cand am primit coletul de la mamagiuliei a venit acasa cu postasul, asa ca nu e "inventia" mea modul de trimitere . Plata nu conteaza e chiar super bine (30 mii).

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

quote:
Originally posted by aissa

Ubita ma bucur ca au ajuns caciulitele. Si eu cand am primit coletul de la mamagiuliei a venit acasa cu postasul, asa ca nu e "inventia" mea modul de trimitere . Plata nu conteaza e chiar super bine (30 mii).



Cum se face trimiterea ca sa aduca postasul coletul acasa?


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69639" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Io pun coletul (care e plic maaare) recomandata cu aviz de primire, costa aprox.30 mii lei Da` sa stiti ca io am primit asa, da` m-am dus la posta. Io cred ca depinde de postas

VioVio - sa dai un semn


Daria & Giulia (2004 08 16)
Haideti la bazar sa-l ajutam pe ALEX !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Da, recomandata cu confirmare de primire.
Mamagiuliei poate coletul tau era mai mare sau nu te-a gasit postasul acasa...nu stiu, dar sarafanul de la tine eu l-am primit acasa, la usa, ca si ubita.

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Tomecica, nu mi-a functionat netul acasa... Jacheta are maneca de 42 cm.

http://community.webshots.com/user/freediaro

Mergi la inceput