Bazar pt ALEX (13)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by Tia

loreema nu cred ca mai ia produsul de la pozitia 374, a fost adjudecat in favoarea ei acum o luna sau mai mult si nu si-a mai manifestat interesul fata de el.

roandre, te rog sa-l scoti iar la vanzare. multumesc

374. Salopeta cu basca: culoare vernil, bumbac, marime 56-62 (3-6 luni) (Tia) - 10 RON : loreema24 - 10 RON


www.dropshots.com/laurentiub" target="_blank">sunt iute, nu ma prinde nimeni



k, cum doresti!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Penelopa15 spune:

Asa cum a observat Roandre sunt la parinti pana la 01.05.2006, pentru ca aici o sa-mi botez bebepe 14.04.2006; de aici e putin mai greu cu forumul.
As dori ca Monbb1 si Ralcat sa-mi "gazduiasca" putin lucrusoarele pana ma intorc. L-as trimite pe sotul meu, dar stiti cum sunt barbatii....
As dori de asemenea numarul de telefon al Loreemei24. Si pe ea o rog sa mai aiba putina rabdare.
Pupici



Hipopotamita&Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Penelopa drag, din punctul meu de vedere nu-i nici o problema, doar ca ma gandeam ca vrei hainutele cat ii vin lui bebe. Daca vrei, ti le pot trimite la ai tai (daca te-ai hotarat sa-l lasi acolo mai mult timp).
Pupici si vreme buna la botez

Raluca, leoaica cu pui nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Buna,
Mai licitez si eu pentru:
006 - salopetica bleu - 5 ron
224 - pijamaua - 6 ron
349 - body - 4 ron

Multzam fain

Raluca, leoaica cu pui nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Salut!

Va rog ca cine mai are de achitat produse mai vechi si deja primite (in special) sa le achite. Este posibil ca de Paste sa vina in tara DidiAlex si sa aduca teste si dulciuri pt Alex pe care va trebui sa le achit de la bazar.

Ralcat, nu ai activat PM ca sa-ti pot trimite nr meu de tel ca sa stabilim dupa ce ti se adjudeca produsele cum facem sa ti le dau.
Eu am inceput de astazi serviciul si intru mai rar pe aici iar de intalnit probabil in weekend va fi posibil.


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monbb1 spune:

Ok Penelope, tin lucrurile la mine pana te intorci. Suna-ma tu atunci, ai nr. mele de telefon pe PM. Botez frumos!

Tomecica, deasemenea ai nr mele de telefon pe PM. Eu nu ma pot conecta mereu la site deci te rog suna-ma cand poti sa ne intalnim pt a-ti da produsele.

O zi frumoasa la toata lumea

!!!! Sa ajutam pe cei ce au nevoie: nu uitati ca puteti dona asociatiilor non-profit, 2% din impozitul pe salariu 2005 (deci nu va costa nimic de fapt) pana la 15 mai 2006. Pt detalii, scrieti-mi email.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

M-am intalnit aseara cu Andreea_tx si mi-a dat 20 RON, datoria la bazar.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Cum am scris si la "Teste de glicemie pt Alex", am facut un trasfer de 12 mil din cont Anei_miti pt a achita testele aduse de DidiAlex din Germania.
Am sa actualizez aici soldul dupa ce ies banii din contul meu (momentan am dat doar ordin dar inca nu a fost procesat), probabil luni dimineata.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

LiliaToma a renuntat la produsul 325. Hanorac [ca de prosopel] , pt copil slabut , nou , 6-12 luni (tomecica) - 4 RON : LiliaToma - 4 RON.
A fost scos din lista!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:

Am reusit si noi sa achitam sarafanelul roz (mii de scuze pentru intirziere).
Roandre...n-am inteles prea bine ce e cu hanoracul de mai sus(Hanorac [ca de prosopel] , pt copil slabut , nou , 6-12 luni (tomecica) - 4 RON)....dar daca e "disponibil" licitam noi pentru el.



Violeta, mami de printesa Cristiana Bianca

BIANCA Printesa sufletului meu


"Nu sunt ceea ce par a fi,nu sunt nimic din ce-as fi vrut sa fiu....dar daca m-am nascut fara sa stiu,devreme sau poate prea tirziu,m-am resemnat....ca orice om,si-am ramas ceea ce sunt."

Mergi la inceput