Bazar pt ALEX (13)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by Viovio

Am reusit si noi sa achitam sarafanelul roz (mii de scuze pentru intirziere).
Roandre...n-am inteles prea bine ce e cu hanoracul de mai sus(Hanorac [ca de prosopel] , pt copil slabut , nou , 6-12 luni (tomecica) - 4 RON)....dar daca e "disponibil" licitam noi pentru el.



Violeta, mami de printesa Cristiana Bianca

BIANCA Printesa sufletului meu


"Nu sunt ceea ce par a fi,nu sunt nimic din ce-as fi vrut sa fiu....dar daca m-am nascut fara sa stiu,devreme sau poate prea tirziu,m-am resemnat....ca orice om,si-am ramas ceea ce sunt."




VioVio, acel hanorac fusese adjudecat de catre LiliaToma acum ceva vreme in ruma dar a renuntat la el. Tomecica (vanzatorul) a scos toate produsele de la bazar puse de ea pt ca nu se mai poate ocupa de ele si automat scoate si acest hanorac. Deci hanoracul nu mai e la bazar....decat dc Tomecica intra si spune ca mai poate sa dea acel hanorac.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Danina a renuntat la produsele adjudecate de ea. banii achitati raman ca donatie iar produsele au fost puse iar in lista. Cand o sa am timp o sa le fac si poze sa le atasez pe site.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

OTILICA am primit mesajul tau,sa-ti traiasca bb si sa fiti sanatosi .Cu parere de rau te anunt ca articolul meu,259-caciulitza rata nu o mai pot trimite a treia oara,si cred ca ma intelegi.Intoarecerea ei prima data am inteles-o,,a doua..ai nascut ,dar trebuia sa-mi fi spus si conveneam impreuna asupra datei de trimitere ,eu anuntandu-te anterior asupra faptului ca o voi retrimite.Nici eu nu ma pot plimba la posta cu un pachet de nenumarate ori,achitand taxe de trimitere si magazinaj deoarece nu a fost ridicat.As fi preferat sa-i donez lui Alex banii decat sa-i dau la posta,sincer.Am discutat problema cu Roandre si am cazut de acord ca atunci cand se va reintoarce(deocamdata nu s-a intors ,dar mi-ai scris ca nu l-ai ridicat,si acum astept trecerea celor 10 zile de magazinaj dupa care ma vor chema sa-l ridic)sa-l trecem din nou in lista si banii achitati vor fi trecuti ca donatie.Imi pare rau ,si eu am bb de 1 an jum si cred ca fiecare dintre noi merita putin respect pentru timpul pe care incercam sa il acordam lui Alex.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Au intrat in cont cei 10 RON de la VioVio si am actualizat listuta.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Au iesit din cont cei 1200 RON trimisi Anei_miti pt achitarea testelor si au intrat 205 RON de la Loreema24 si inca 20 RON de la biluta28.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Am depus aseara 10 ron in contul de pe prima pagina pentru 564. Rucsac gradinita (alma) - 10 RON .

Alma, ti-am trimis adresa mea pe PM.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69639" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Roandre, imi cer scuze de intarzirea la trimis banutzii, dar am plecat la tara ushor pe nepregatite. Promit ca la intoarcere primul drum e la banca.
Fetele, cum stati cu curatenia de Paste? N-ati mai gasit prin hainute cate ceva de pus in bazar, ca vad ca nu prea mai miscam in front.
Va pup si va doresc Paste fericit.

Raluca, leoaica cu Pui Nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Au intrat banii si de la aurelia1278.

Ralcat, nici o problema...ii depui cand poti!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

Otilica m-a anuntat ca a ridicat caciulitza..ma bucur ca imi daduse emotii si ma si supi un pic..dar imi trecu.Sarbatori fericite va urez tuturor si un Paste cu multa bucurie si lumina in suflete.Multa sanatate lui AleX si-l pupam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Paste Fericit, voua tuturor, celor care ati contribuit la acest bazar. va multumim si va dorim Sanatate multa, Lumina si Pace in sufletele voastre.

Hristos a Inviat!

Mergi la inceput