o situatie tragica

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

quote:
Originally posted by soarenistor

Buna,

Gandacico, a sunat ? Ce raspuns a primit?


a sunat si dna Adina nu stia nimic despre ea - tu nu ai vorbit inainte cu ea?

a spus ca ii poate oferi recuperare, dar nu ii poate asigura transportul pana acolo, ceea ce este aproape zero, pentru ca nu isi poate cara fetita in brate prin mijloace de transport, iar taxi nu isi poate permite

vorbesc maine cu ea mai in amanunt, e mai greu prin telefon

fetele care ne intalnim maine: ca sa nu fie nici un dubiu: va fi la 17.30 la gura de metrou din fata sediului orange la victoriei

gura de metrou e esentiala:)) sper sa nu intarziati! cine intarzie sa imi dea un telefon, k?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71551" target="_blank">o situatie tragica

mami de ileana si ioachim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danina spune:

Gandacelu da-mi pe Pm nr tau de tel.

o sa ti-l dau si pe al meu.



Danina Diana - strengarita familiei
Paula-DianaNoi
DIDIUTZA
PETRCERE PAULA DIANA 1 ANISOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

Draga mea am scris in mesajul anterior ,vroiam sa vb cu Adina insa ea tocmai plecase.Deci am vb cu o ingrijitoare.
Cred ca e mai bine sa mearga la fundatie si sa vb cu ea .
Nu i-a spus daca se poate ca fetita sa stae acolo?Acum depinde si ce i-a spus ea ,ma gandesc.Ok am sa vb si eu cu ea ,probabil maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:


Draga mea am scris in mesajul anterior ,vroiam sa vb cu Adina insa ea tocmai plecase.Deci am vb cu o ingrijitoare.
Cred ca e mai bine sa mearga la fundatie si sa vb cu ea .
Nu i-a spus daca se poate ca fetita sa stae acolo?Acum depinde si ce i-a spus ea ,ma gandesc.Ok am sa vb si eu cu Adina,probabil maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

quote:
Originally posted by soarenistor

Draga mea am scris in mesajul anterior ,vroiam sa vb cu Adina insa ea tocmai plecase.Deci am vb cu o ingrijitoare.
Cred ca e mai bine sa mearga la fundatie si sa vb cu ea .
Nu i-a spus daca se poate ca fetita sa stae acolo?Acum depinde si ce i-a spus ea ,ma gandesc.Ok am sa vb si eu cu ea ,probabil maine.



bine, te rog mult sa vorbesti, pentru ca maine seara mergem la ea si as vrea sa-i dau mai multe detalii - deci o poate lasa acolo pe fata?

merci fain!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71551" target="_blank">o situatie tragica

mami de ileana si ioachim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

Eu asta vreau daca ar fi dupa mine ....Sa vad ce zice maine Adina.Daca rasp este necativ sper sa nu dati cu ,,rosii,sau sa ziceti ca sunt neserioasa .
Am vointa de a face bine insa nu-i dupa mine....
Daca vrei lasa mi nr tau ,pe privat.Nu prea am timp sa intru asa vb la tel.E bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

buna,
Am nevoie de adresa ei eventual un tel de contact unde o poate gasi pe Cornelia.Am vb la Adra ma asteapta cu aceste date ,si in momentul cand au sponsorizari o vor ajuta cu alimente .
Am sunat la fundatie si Adina era plecata la protectia copilului aramas sa revin dupa ora 1.
Am sunat azi pe unde stiam si raspunsul afost ,sa mearga la protectia copilului,De acolo o poate ajuta financiar timp de 3-6 luni sau si alimente.
S-au mai stricat treburile in fundatii numai este cum stiam eu . Ce pacat!
Deci da-mia dresa te rog .
Prietena mea e vb sa primeasca dupa 15 aprilie un transport din Anglia ,as vrea sa stiu ce mai are nevoie ,mobilier de ex .Carucior pt handicapati are?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

Buna,
Am vb cu Adina .Cam nimic nu am rezolvat .Imi pare atat de rau...
Mi-a spus daca poate cineva sa o ajute cu o masina sa o duca la centru pt recuperare .Daca avea 5 ani atunci o putea primi in centru ,ori ea este mai mare.
Mi-a zis sa mearga la DPC unde are domiciliul ,va face o cerere si cei de acolo o va indruma catre un centru de plasamemnt unde poate sta in cursul saptamanii si sambata ,duminica sa o ia acasa.Cam asta e ! Sincer imi pare rau ca nu s-a putut mai mult.
Cu toti cu care am vb ma intreba de adresa ,nu am stiut.Astept in continuare adresa cu tel de contact .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

pai adresa ti-am trimis-o, nu ai primit pm?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71551" target="_blank">o situatie tragica


mami de ileana si ioachim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

Am dat adresa mai departe acum sa vedem ce iese.Cand o suna cei de la Adra sa mi comunici ,sa ma bucur ok?
Daca sunt fete aici care vor sa o ajute cu masina sa o poata duce pe Gabi la fundatie pt recuperare ar fi bine ...
Am sa mai sun pe unde stiu sa vedem poate iese ceva.

Mergi la inceput