Mamici casnice (19)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns osna spune:

multumesc,multumesc de complimente.

flavia mi-am luat JETTE LOVE,mi s-au cam schimbat gusturile de cand cu burtica.nu stiu daca dupa aceea imi va mai placea dar acum sunt inebunita dupa el.
j'ador de la dior nu-l mai suport pur si simplu in ultimul timp.iar sotul meu trebuie sa se spele cu gel de dus de femei ca altfelcand ii simt mirosul.






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

Svetlana, ce burtica frumoasa... sanatate multa si sa ai grija de asa mandrete de burtica!

Geani si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Ziua buna fetelor!!!
Am intrat doar sa va salut, ca am niste probleme cu calc si virusi si altele si sper ca maine sa revin la normal!





www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

SITE AMALIA

Sa nu traim spunand ca nu se poate, trebuie sa ne pastram speranta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

va salut si eu.
eu sunt singura cu copii,colegul si-a luat zborul din nou...
afara ninge si e frigggg...
cred ca ne ducem la film dupa amiaza ca am disperat in casa de atata amar de vreme

am vazut dimin. pe tvri.o emisiune "cu irina la cafea" unde toata lumea vorbea e creme,diete,tras de fiare,cabinete de infrumusetzare,etc. Nu mi-a venit sa cred! Atat de mult se pune accent in Ro. pe frumusetzea fizica,pe muschi si tenuri fara riduri?
Ce spuneau fetele alea acolo mi-au dat "dureri de cap"! Nici nu am auzit pe aici de asa ceva.Tratamente,lasere,implanturi,manacare disociata,etc.Eu mis inapoiata tare desi sunt intr-o tzara super dezvoltata

numai bne si o seara placuta.

c.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Cami ,suntem o tara de frumoase!.
Aici nu a scapat nici o vedeta nesiliconata ,nebotoxata (),etc. Sincera sa fiu m-as silicona si eu ,da' mie frica!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

Buna seara, fetelor!
Va vad tare linistite si tacute...

Eu ma simt tare nasol, slabita, lipsita de vlaga si cu o lene cat Casa Poporului. A inceput asa dintr-o data, acum vreo ora, toata ziua am fost activa...
Fug sa ma ocup de Daria.

O noapte frumoasa!

Geani si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Sunt in trecere si va urez sa aveti parte de o noapte frumoasa.

adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

adinell,credeam ca ne urezi o noapte furtunoasa

dana,la treaba aia cu silicoanele si eu ma gandesc din ce in ce mai serios dar si mie-mi este fricaaaa...brrrr...
Sa stiti ca sunteti frumoase.
Am "inebunit" cate femei si fetite frumoase am vazut la tv asta(la romani ma refer)
Toata lumea bronzata,subtzire,machiata,intzolita,abdomene cu pachetzele,alea,alea
Eu ma simt o tzoapa urata si grasa pe langa ce vad eu la voi
somn usor.

ange,mamica de 2 ori

foto
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Somn usor si de la mine:)

Am fost la film cu niste prieteni iar sotul meu dragu de el a renuntat la fotbal si a venit cu mine. A fost fain filmul ("Mine, yours, ours" - sper ca am scris bine),cu un tip cu 8 copii care se casatoreste cu o tipa cu 10 copii:), comedie romantica, numai bun pt relaxare.

Geani am aceleasi simptome ca si tine, o fi ceva in natura:) Adevarul e ca m-am mai revigorat putin in dupa-masa asta.

Cami zici ca iti plac fetele din Ro?:)
E bine sa avem grija de noi, dar mie personal atunci cand cineva pune accentul doar pe exterior, mi se pare ca are o problema:) Si crede-ma ca am vazut multe care doar pt asta traiesc, sa arate bine, or pt mine asta nu e de ajuns.
Da tot vreau sa ma duc la sala, zic eu de luna viitoare, cu sotz cu tot:)

Adriana in noaptea asta mai treci pe aici?:) Ce dragutza ai fost cum ai povestit

Tare rau merge DC :(



Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Buna fetelor!
Astazi pleaca mama de la mine ca " m-am refacut destul " de la operatie...A trecut 1 luna...
Ati reusit sa ma bagti pe listuta voastra? Intrase sotul la un momentadat si mi-a zis ca vroiau cateva fete sa vb cu mine...pana i-am explicat eu...nu stiu ce-a facut ?
Mariuca mea si-a descoperit un nou hobby...fiindca ne-a capiat atat stat in casa din cauza vremii urate care a fost, i-am montat leganusul cu un suport special in tocul usii la ea in camera si se da la greu...Eu ma bucur pe de o parte ca asa se mai uita si ea la desene animate ( eu i-am facut dvx-uri cu desene clasice - Alba ca Zapada, 101 Dalmatieni, etc )ca altfel n-vea rabdare sa stea intr-un loc sa urmareasca un filmulet intreg...Dar pe de alta parte trebuie sa stea cineva planton s-o dea " UTA - UTA ! "
Azi pare ca o sa fie vreme frumoasa...
Am fost in week-end in vizita la o fosta prietena din liceu, colega de clasa, am reluat legatura dupa 10 ani la reuniunea de 10 ani ...Are si ea o fetita de 2 ani...A fost frumos...
Ati fost la Baby-Expo? Ce-ati vazut interesant ?
Pup.


Speranta e un lucru bun. Iar lucrurile bune nu dispar niciodata!

Mergi la inceput