Mamici casnice (19)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

'Neata si de la noi!

Am dormit bine, ne-am echipat si acum ne pregatim de papica. Am trecut doar sa salut si sa va urez o zi frumoasa! Pe mai incolo!

Geani si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

buna dimineata fetele!!!!

eu ieri nu am mai intrat ca am incercat de cateva ori,am vazut ca nu merge si am renuntat.am plecat in oras si mi-am cumparat un parfumel,apoi am venit acasa si am stat toata ziua la bucatarie.

acum imi beau cafeaua la calculator si apoi ii cedez locul sotului ca are de facut intrebari pentru scoala de sofat.

cum e vremea la voi??ceva soare??se arata destul de frumos afara,cred ca mai tarziu vom iesi la o plimbare.

14+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

La noi e soare si frumos afara si ne pregatim sa mergem in parcul Titan..Adinele,tu n-ai somn?
Nici ziua ,nici noaptea?.
Pupici la toate!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Ziua buna, am o lene de ma doare:)))

Ziltlt astea mi-am gasit ocupatie cu pozele pe ringo:)) Mama si cati vechi prieteni am gasit, vazut, luat legatura, tare bine ma simt:)

Diseara ma duc la film cu niste prietene, nu mai stiu cum se numeste da cica e fain, cu o familie mixta cu 8 copii, dupa ce il vad ma gandesc dc sa vi-l recomand:)



Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

hello gagici!
ce vreme urita ! cind soare cind nor, bine ca macar e caldut.
de dimineata am fost f matinale, ne-am trezit pe la 7 si 15' intr-o balta de pipiiiii. a baut multa apa azi noapte si nu m-am mai trezit sa o schimb asa ca la 7 se foia de uda. a fost bine ca la 8 eram deja la biserica, s-a impartasit apoi ne-am intors pe jos acasa, am papat, a tras o repriza de joaca cu mama (zisa mamai) si acum doarme dusaaaa
adriana sunt alaturi de tine . si eu am trecut prin astfel de stari, norocul meu ca soata si mama erau linga mine oricind. MAREEEE rabdare. e posibil sa inceapa eruptia. la alexa a inceput pe la 6 luni si ceva, dar primul dintisor a iesit abia la 8 luni.si acum mai plinge noaptea si se trezeste de nspe ori. fii un pic mai egoista si gindeste-te intii la tine



alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

poze pe ringo????? ce's alea fla?

alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

Alina, si eu m-am intrebat cand am citit...

Am fost afara, e un soare frumos, iar vantul adie tare placut. I-a prins bine iesirea Dariei, ca acuma doarme dusa.
Fetelor, eu nu stiu ce sa ma mai fac cu ea, dar la masa de dimineata ma omoara pur si simplu. Face toate mofturile posibile, loveste castronasul, iese din scaunul de masa, daca cineva defileaza prin camera, hop si ea sa se uite, dar in final tot papa... deci ii place, dar de ce atata show in prealabil?

Vad ca numai eu si Alina mai bantuim pe aici.

si o zi frumoasa!

Geani si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

fetelor am pus in album poze cu burtica mea la 14 sapt.sa ne vedeti ce am crescut.

ma duc sa incalzesc mancarea de pranz.

http://community.webshots.com/user/svetlana_79

14+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

ce frumoasa esti si ce bine iti sta!
ptiu, ptiu sa nu te deochi.

alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Svetlana ce tare esti :) Ai ceva burtica...
Mai ca mi se face si mie dor.
Ce parfum ti-ai luat? Ca si eu sunt in cautare, nush ce ma fac k imi place unu barbatesc de la Hogo Boss, mor dupa el...

Fete, ringo e... ringo:) Nush cum sa explic, vedeti pe www.ringo.com va faceti cont, puneti poze si trimiteti share la cine vreti voi, iar cine accepta le veti vedea si voi pozele, plus ca e fain ca se pot pune comentarii. Acu am descoperit si eu si nu stiu prea multe :)

Am dormit o tura, ce bine a fost..., pana s-a dus socru-meu la baie si a trantit usa

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput