Copii nascuti in 1999 ( 4 )

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Fetelor,LA MULTI ANI!Sa fiti cele mai fericite,mai frumoase si mai iubite mamici si sotii,azi sa primiti multe,multe flori si cadouri iar spre seara sa aveti o minunata !
Distrati-va, maine e ziua barbatilor iar ei sigur voi profita ...
Noi aseara am avut serbarea la gradinita,fetita mea a fost cel mai frumos ghiocel,nu exagerez deloc...mi-a cantat si recitat de mi-au dat lacrimile,le spunea din tot sufletelul ei!Mi-a dat si un cadou facut de ea la gradi...o inimioara din lut,frumos pictata pe care scria:"Te iubesc,mami!"A fost chiar o surpriza,nu a vrut sa-mi spuna nici de poezie sau cantecel...m-a facut praf...asa frumos a recitat si cantat!De aseara si pana acum cred ca mi-a zis de 100 de ori ca ma iubeste,ma tot imbratiseaza ca o pisicuta...!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63105" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Camelia, mi-au dat lacrimile, ce draguti sunt copilasii nostrii, nu? Pupam ghiocelulul dulce.

La multi ani, fetelor, sa fiti sanatoase, puternice, frumoase, multumite de voi inseva, tot bine din lume.

Nora
poze sept-oct 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

La multi ani mamicilor

Si noi am avut aseara serbare si a fost tare frumos. Au avut program cu poezii atat in romana cat si in engleza, iar la final dansuletze. Au fost atat de scumpi....
Si Andrada a recitat f frumos cele 5 strofe, tare si rar. Mi-au dat lacrimile.... Si se uita in ochii mei....
Am fost tare mandra de ea si i-am si spus acest lucru.

Poze de la serbare avem mai jos, dar din pacate sunt de slaba calitate, asa e cu aparat de imprumut.

O primavara insorita si tot binele din lume.

serbare 8 Martie
Fericirea e alcatuita din lucruri marunte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Si eu va pup si va doresc sa aveti parte de o primavara frumoasa ,insorita si plina de iubire !
Si fiul meu ma imbratiseaza de m-a innebunit ,si imi spune ca ma iubeste .Si ei au avut azi o mica serbare ,cu poezii si cantecele .Si mi-a facut o felicitare sub forma de inimioara si in mijloc e poza lui si a scris "La multi ani ,mamico !"
April ce minune de fetita ai ,sa iti traiasca !
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zana spune:

Ati petrecut frumos .
Noi n-am avut serbare, dar mi-a adus o inima mare, mare si un trifoi si nu s-a dezlipit de mine.
Sa fie sanatosi copilasii ca sunt asa de frumosi!

Si vestea cea mare e ca am inscris-o la un curs de dans .
Weekend placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Vladut face dans de 2 ori pe saptamana si are un profesor frumusel ,frumusel si tanar .A prins la Vladut si ma bucu ,ca sotul meu e bata la dans.
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Buna fetelor !
Miruna unde esti ?Asteptam vesti ,cum s-au descurcat nazdravanii tai in tabara .
Of ,nu mai scapam de vremea asta ,imi place mie zapada dar nu in martie ci in decembrie .
Am avut parte azi de flescaiala si apa la picioare cat cuprinde .
La gradinita au fost numai 8 copii ,mare lucru nu a lucrat d-na cu ei si maine se duc la teatru ,e foarte fericit juniorul !
Va pup !
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Noi suntem putin racite, dar nu ne lasam. Sper sa nu evolueze. Deocamdata suntem la nas infundat, stranut ca si catelul si cam atat.

In rest asteptam primavara, sau mai bine zis vara, ca nu mai exista primavara

serbare 8 Martie

Fericirea e alcatuita din lucruri marunte.

"And in the end, it's not the years in your life that count. It's the life in your years" Abraham Lincoln

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Si la Vladut la gradinita sunt foarte multi copii raciti ,ieri au fost numai 8 si era foarte suparata d-na ca nu are cum sa lucreze numai cu asa de putini copii.Sper sa nu il loveasca si pe al meu ca de dimineata imi spunea ca il "gadila "gatul ,adica ii vine sa tuseasca .
Sanatate april !
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zana spune:

quote:
Originally posted by Stinu

Vladut face dans de 2 ori pe saptamana si are un profesor frumusel ,frumusel si tanar .A prins la Vladut si ma bucu ,ca sotul meu e bata la dans.
Iustina



Si la mine la fel, am invatat deja samba si cha,cha.
In rest si noi avem probleme cu nasul.

Sanatate tuturor!

Mergi la inceput