Copii nascuti in 1999 ( 4 )

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

LA MULTI ANI! Diana

LA MULTI ANI! Bianca



www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

La multi ani tuturor sarbatoritilor!
Paste fericit celor care au aceasta mare sarbatoare in aceasta noapte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

La Multi Ani tuturor florilor ce-si serbeaza azi ziua numelui,sa aveti o zi superba,plina de bucurii alaturi de toti cei dragi!!!


Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

La multi ani !!!! de florii!

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Fetelor sunteti niste dragute si va multumim pentru urari .Vladut si-a serbat vineri ziua la gradinita ,cu farfurioare ,paharute ,coifuri si confeti ,toate colorate si cu personaje din desene animate si am dus prajituri vreo 4 feluri,2 feluri de bomboane de ciocolata plus sampanie ,sucuri acidulate si neacidulate .S-au distrat copiii copios !
Nora acum e randul vostru !Andrei mai are 3 bifari pe calendar si gata !
Si pentru noi a fost o oaza de relaxare ca am avut parte de o saptamana de cosmar ,efectiv ,socrul meu e la Fundeni in urma unui atac cerebral si prietena mea cea mai buna si-a ingropat fetita ,bebelusa care a murit vineri .
Am serbat si ieri cu prietenii atat mici cat si mari .
Va pu si va urez o saptamana buna ,Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Buna dimineata.

La multi ani, floricelelor. Stinu, a fost petrecere de nume, asa-i? Ca vad ca ziua lui Vladut e in iunie. Frumos ca s-au distrat, noi ne pregatim.

Joi, chiar de ziua lui, o sa fie o mica petrecere la scoala, cu prajiturele si sampanie de copii. Iar sambata mare petrecere mare, am invitat 8 copii si cu ai nostrii 10, asa ca o sa avem ceva de organizatsi si si .

Inca nu ne-am hotarat ce sa-i facem cadou, dar inclinam spre o bicicleta de baiat mare, pana la urma trebuie sa-si "dea drumul" pe 2 roti. El vrea un joc de Playstation2 dar eu m-am cam saturat de pasiunea asta a lui, desi stiu ca-i doar inceputul...

Mai vedem noi.

Stinu, nu stiu nimic de drama prietenei tale, ce s-a intamplat, Dumnezeule mare??? Odihneasca-se in pace...

Nora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Buna fetelor,
noi sambata am avut o aniversare, asa ca am fost la mare chef la Metropolis. Andarda a fost incantata, copii multi, jocuri, tortulet cu pitici su umbrelutze, poze, ce mai, distractie nu gluma.
Acum e fericita ca are vacanta, pacat ca vremea e mizerabila. Sper ca macar de Paste sa fie frumos sa putem iesi la plimbare mai lejer imbracati.

pupici

Fericirea e alcatuita din lucruri marunte.
"And in the end, it's not the years in your life that count. It's the life in your years" Abraham Lincoln

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

quote:
Originally posted by Nora

Buna dimineata.

La multi ani, floricelelor. Stinu, a fost petrecere de nume, asa-i? Ca vad ca ziua lui Vladut e in iunie. Frumos ca s-au distrat, noi ne pregatim.

Joi, chiar de ziua lui, o sa fie o mica petrecere la scoala, cu prajiturele si sampanie de copii. Iar sambata mare petrecere mare, am invitat 8 copii si cu ai nostrii 10, asa ca o sa avem ceva de organizatsi si si .

Inca nu ne-am hotarat ce sa-i facem cadou, dar inclinam spre o bicicleta de baiat mare, pana la urma trebuie sa-si "dea drumul" pe 2 roti. El vrea un joc de Playstation2 dar eu m-am cam saturat de pasiunea asta a lui, desi stiu ca-i doar inceputul...

Mai vedem noi.

Stinu, nu stiu nimic de drama prietenei tale, ce s-a intamplat, Dumnezeule mare??? Odihneasca-se in pace...

Nora

Da Nora zi de nume ,il cheama si Florian .
Cat despre prietena mea trece printr-o mare tragedie ,e la la treilea copil pierdut in felul asta ,eu una ,chiar daca o sa imi spuneti ca e egoism ca eu am doi si nu stiu cum este ,as renunta .E terminata pshic si ea si sotul ei , mi-e teama sa nu ii treaca prin minte sa isi puna capat zilelor .Bebelusa era un copilas nascut inainte de termen dar sanatoasa si care a murit fara nici o explicatie ,medicul fetei o ocoleste clar ,nici macar nu a venit sa o vada .Si uite asa ma duc eu la spital sa ii consolez. Ce poti spune unor oameni in situatia respectiva .Cand ma apropiam de spital ,copiii i-am lasat cu soacra mea si ne-am dus doar noi doi ,ma durea pieptul cand respiram ,parca tot sufletul mi-era invelit in negura asa ma simteam .
Doamne ,multumesc lui D-zeu pentru fiecare zi si pentru ce am .Am imbratisat-o si atat ,ce puteam sa ii spun plangeam amandoua ,a adus la spital un copil si acum au plecat acasa cu o cutiuta in care au bagat tot sufletul lor !

In fine o sa treaca si sunt hotarati sa o ia de la capat cat mai repede !

Nora si noi i-am luat tot bicicleta lui Vladut ,a primit-o mai din timp ,acum vreo 2 saptamani si e foarte fericit .El merge pe doua roti de ceva vreme .Oricum bicicletele astea mari nu mai au roti ajutatoare .
Va pup si imi cer scuze ca m-am intins prea mult ,Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Stinu, sa-ti traiasca baiatul si sa fie sanatos.



vai ce nenorocire pe capul prietenei tale, dar intreb si eu sigur nu avea probleme cu Rh sau cu toxoplasmoza???

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

quote:
Originally posted by CristinaT

Stinu, sa-ti traiasca baiatul si sa fie sanatos.



vai ce nenorocire pe capul prietenei tale, dar intreb si eu sigur nu avea probleme cu Rh sau cu toxoplasmoza???

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006






Cristina ,multumesc,nu nu avea nici un fel de probleme .Asta este ,D-zeu are pentru fiecare cate un traseu ,probabil ca al lor e mai plin de piedici .
Iustina

Mergi la inceput