Copii nascuti in 1999 ( 4 )

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns april spune:

gratiela, imi pare rau, lasa, data viitoare va fi bine. Ai grija de tine.

Fericirea e alcatuita din lucruri marunte.
"And in the end, it's not the years in your life that count. It's the life in your years" Abraham Lincoln

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Gratiela .Si pentru Ozana un pupic maaaaaare ca tare e dulcica .Imi pare rau !

Iusti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Buna fetelor! Aveti grija de copii ca iar este epidemie de gripa. Ieri m-a sunat invatatoarea Ozanei ca plange ca o doare capul si are febra. Am luat-o si am dus-o direct la policlinica (era de servici medicul de familie) si avea febra 40. Toata seara a varsat desi treptat febra a scazut la 38. Noaptea a fost bine...i-a scazut febra si nu a mai varsat. Acum nu mai are febra a reusit sa-si ia medicamentele si cred ca deja a inceput vacanta la ea. Ieri mi-era tare rau la scoala de m-au trimis studentii acasa dar cand am vazut fata mi-a trecut si ameteala si greata (ma simteam asa de la anestezia generala de marti). In plus am alergat tot sectorul 4 dupa farmacii care dau medicamente compensate.
Va pup! Gratiela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zana spune:

quote:
Originally posted by Stinu

Joi avem serbare de Paste ,vine iepurasul .
Si sambata si duminica avem musafiri ,multi si mari si mici ca duminica sunt floriile ,serbam numele de Florian al lui Vladut .Asa ca voi avea parte de doua curatenii generale de primavara ,una saptamana asta si alta saptamana viitoare ,mai putin spalataul geamurilor ,in rest identice .Anul trecut dupa Florii am dat si covorul din camerea lui Vladut la spalat ca acolo au stat prietenii lui
Iustina



Eii... a venit iepurasul?
Un pupic lui Florian, La Multi Ani! cu anticipatie, sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii.

La Multi Ani pentru toate fetele care isi serbeaza ziua de Florii.
si Vacanta Placuta!

zana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Buna dimineata.

La noi vacanta se termina saptamana asta, spre marea bucurie a lui Andrei pentru ca joia viitoare e ziua lui si abia astepta s-o serbeze la scoala cu colegii. Iar sambata facem petrecere acasa, am scris invitatii, le-am pus in cutiile postale ale prietenilor. Andrei a scris textul cu manuta lui, va dati seama ce mandrie.

Noi facem cumparaturi de Paste sapt. viitoare, imediat dupa Pastele catolicilor, astfel ca o sa gasim tot felul de chestii dragute la juma' de pret, pentru ca imediat dupa sarbatori toate magazinele se vor grabi sa scape de oua, ornnamente cu iepurasi, etc.

Nora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zana spune:

Dar noi avem si azi sarbatoriti!

14.04.1999 – Diana – Loredana “Loredana”
14.04.1999 – Bianca – Laura_t “Laura”

LA MULTI ANI! Diana
LA MULTI ANI! Bianca


Nora, cred ca e emotionat tare Andrei, mai are de bifat doar cateva zile in calendar.
Spor la cumparaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Asa e, LA MULTI ANI pentru Diana si Bianca .

Nora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

quote:
Originally posted by zana

....
Nora, cred ca e emotionat tare Andrei, mai are de bifat doar cateva zile in calendar.
Spor la cumparaturi!


Da, chiar asa e, ce dragut c-ai tinut minte faza cu calendarul. Primul lucru pe care-l face in fiecare dimineata e sa fuga la calendar sa bifeze. Domne, ce importanta poate sa aiba pentru ei chestia asta! Stie in detaliu cum vrea sa se desfasoare treburile la scoala, ce fel de prajituri sa-i fac, sampanie de copii dar si sucuri pentru cei carora nu le plac bulele din sampanie, farfurioare&paharele colorate, etc, etc.

Nora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

La multi ani sarbatoritelor Bianca si Diana



Fericirea e alcatuita din lucruri marunte.
"And in the end, it's not the years in your life that count. It's the life in your years" Abraham Lincoln

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

La Multi Ani,Diana si Bianca,sa fiti sanatoase si sa le aduceti numai bucurii parintilor!
La Multi Ani tuturor celor ce-si serbeaza numele in ziua florilor,sa fiti cu totii sanatosi,cu mic,cu mare...!
Grati.ela, fata sa treaca supararea,sa stii ca fetita ta are dreptate,Dumnezeu va aduce intr-o buna zi un bb sanatos,fruntea sus si fiti optimisti,totul va fi bine!Sanatate Ozanei,sa se bucure de vacanta si de sarbatorile astea minunate!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput