Brailaaaaaa!!!!!!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns IULIABRAILA spune:

mai mai mai da ce zi nasoala la Braila azi. nici chef sa dau pisica afara nu am. si vroiam sa ma plimb, immmmm....
da poate miine, ce ziceti, va fi mai frumos?
hai fetele, ca pleaca subiectu fara noi, unde sinteti, cam rarute.
am avut o durere de cap ieri, mama mama. fetle zic ca s-ar putea sa fie de la brinca ursului, ca este hipotensiva. eu am de obicei tensiune mai mare(15/10) asa ca s-ar putea sa fi actionat asupra tensiunii?
ma rog, nu ma las de trat, vreau sa fiu puternica si remediata in 2 luni pt alta mare incercare.
IULIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaDo spune:

Buna fetele,
v-am urmarit indeaproape si vreau sa va vad cu bebici in curand.Mai ca imi vine si mie sa mai incerc pt bb nr 2
Dar pt ca e 1 aprilie o iau ca pe o autopacaleala.
E o zi tare morocanoasa, in mod sigur voi sta numai acasa, spre disperarea cupilului.Norocul lui ca in weekend are lectii de inot si mai face miscare.
Hmmm urita priveliste am, de la mine se vede XXL si cand e frumos afara chiar si Mtii Dobrogei.
Daca vreti sa vorbim ID-ul meu de pe YM e ooanaa2003, ma gasiti oricand on-line.

Pupici


Oana

"Tragedia vietii consta in ceea ce moare intr-un om in timp ce traieste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns apisica spune:

quote:
Originally posted by Catalin

Subiect initial: "dr. neurochirurgi in Braila"
postat de apisica, 23/03/2006, 22:17:51


Buna!

Eu snt Aura si sunt nascuta in Braila insa de 5 ani stau in Bucuresti.
Sora mea locuieste inca in Braila.
Am rugamintea sa-mi spuneti daca ati auzit de un dr. Patrascu - neurochirurg in Braila; sora mea este pre diagnosticata cu hernie de disc si trebuie sa ajunga la el. Nu stim unde are insa cabinet, iar la Spitalul Judetean nu prea e de gasit usor.

Multumesc!

P.S.: Aveti grija, din pacate, din experienta trista a surorii mele (implicit a mea), va spun ca in ce priveste probleme de sanatate ale copiilor, cel mai bun medic de Braila este - cum spunea cineva - trenul de Bucuresti.



raspuns postat de oanaDo, 24/03/2006, 11:05:40

Cel mai bun chirurg din Braila este dr. Varzaru de la Spitalul (fost) 3, Hipodrom....insa pentru problema surorii tale OBLIGATORIU LA BUCURESTI.
Nu va complicati, cautati un medic bun in Bucuresti. Am cunostinte care au mers la Spitalul Militar pentru o astfel de operatie.

Oana



Oana,

Multumesc pentru raspuns.
Dr. Varzaru era renumit si pe vremea cand statam eu in Braila; pentru probleme de chirurgie a coloanei insa trebuie discutat cu un neurolog sau neurochirurg; l-am gasit pe dr. cerut de mine, insa tot la Bucuresti va ajunge sora mea la o sectie speciala de chirurgie spinala la spit. Bagdasar; sunt documentata acum; daca are cineva nevoie de informatii sa ma apeleze, desi va doresc sa nu aveti.

S-aveti zile pline de soare!
Aura

Life is what happens to you while you're busy making other plans.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaDo spune:

Buna fetele,
va doresc o saptamana insorita si linistita.
Sper sa nu ne inunde Dunarea mai mult decat e acum.

Pupici si spor la toate!!!

Oana

"Tragedia vietii consta in ceea ce moare intr-un om in timp ce traieste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IULIABRAILA spune:

salutare, salutare!
ce fac fetele?
eu binisor, da la vremea asta urita de afara, parca nu am nici un chef. si asta in comparatie cu zilele trecute cind am facut si desfacut toate alea alea. si am gradinarit mama, mama, am la flori....
pasiunea mea este asta cu floricelele.
tocmai am mai facut niste achizitii proaspete, asa ca trebuiesc transplantate, aranjate, PRIVITEEEEE.
dimineata - scularea- fuga in balcon, vazut floricele, binedispus. dupa asta(adica mersul florilor, inflorire, crestere, prindere) pot si eu sa ma declar apta de serv. ca altfel....
va pup fetele, o saptamina buna la toate va doresc.
IULIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veroboroda spune:

buna fetele!
Iulia multam fain pentru reteta. Dupa urmatoarea menstruatie ma apuc si eu de ea. Si mie imi plac florile dar nu am asa multe. Oricum in weekendul asta am sa ma ocup si eu de ele.
In rest sunt cam plictisita.M-am saturat de jobul meu, de naveta si de trezit la 4,30 in fiecare dimineata.
O saptamana cu mult soare.
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IULIABRAILA spune:

salutare fetele !
da slaba tare activitatea, dupa 2 zile va gasesca abia la pagina 5.
fetele vine valul mare, ce faceti voi?
v-ati pregatit?
IULIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaDo spune:

Bunaaaaaaaaaaa,

urat tare afara, ploua si nici un chef de nimic.
Speram sa nu ne ia valul zilele astea, insa ce putem face?
Vom avea o faleza ca dupa potop cred.

Pupici

Oana

"Tragedia vietii consta in ceea ce moare intr-un om in timp ce traieste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaDo spune:

Feteleeeeeeeeeeeeeeeee
ati plecat in concediu?ce se intampla cu voi?

Au trecut 4 zile....ce faceti?

Oana

"Tragedia vietii consta in ceea ce moare intr-un om in timp ce traieste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veroboroda spune:

Salutare fetelor! Ce faceti? Nu se mai intampla nimic pe aici?
Nu mai vine nimeni cu vreo veste?
E adevarat ca e cam urat afara, dar totusi......
Eu invat sa lucrez in Acces si sunt tare ocupata. In rest, nimic special. Astept sa vina sarbatorile sa plec la tara la parintii mei.
Pupici.O saptamana buna.

Mergi la inceput