Bazar pt Alex (12)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Anda, Roandre este perfect asa!

Anda, vad ca esti din Bucuresti. In acest caz, voi face pachetele si vom stabili impreuna o zi in care poate sotul meu sa ti le aduca, ok?
El lucreaza in Bucuresti dar nu este zilnic la birou asa ca nu stiu exact acum cand. Il voi intreba ce si cum si iti dau de veste pe pm.
Cat despre preturi..le fixati si voi cum credeti, eu nu am nici o pretentie, cred ca e mai bine sa fie mai mici ca sa fie atractive. Dupa cum v-am spus sunt lucruri primite de mine si lucruri noi si purtate, si de casa si de afara...vedeti si voi...


Ioana 29 saptamani cu Serghei si Katja (30 martie 2004)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

inaioana, oare tie ti-am trimis un pachet?cu doua hainite?Ca nu mai stiu...si nu-mi amintesc sa fi primit vreu PM cum ca au ajuns...as vrea sa stiu daca au ajuns si sunt in regula...

[b]roandre[b/], saculetzul de dormit pentru kulmea_blondy nu l-am mai trimis, pentru ca deja nu il mai putea folosi, mi-a spus ca nu-l mai vrea, poti sa-l pui din nou in listuta.


Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumos
poze
Haideti sa-l ajutam pe Alex, haideti la bazar!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Ana_a, trimite-mi si poza cu saculetul de dormit ca s-o pun pe site.
Inaioana a anuntat ca a primit coletul de la tine si ca produsele erau frumoase...probabil nu ai vazut, dar de primit le-a primit!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Eu si Maria va multumim pentru donatie, doamnelor!

Anda, mama Irinei
domnisoara Irina
Epoca de pietricele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Ana, mie mi-ai trimis pachet si am scris aici ca l-am primit si sunt foarte incantata de lucrusoare. Chiar te pandesc sa vad ce mai scoti la vanzare! Nu ti-am trimis pm pentru ca nu am stiut ca trebuie, am scris doar aici.
Oricum, multumesc frumos pentru ele, inca o data iti spun ca imi plac la nebunie!


Ioana 29 saptamani cu Serghei si Katja (30 martie 2004)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

M-am intalnit cu carminabulina astazi si i-am dat bluzitele de la corneliaa si pe cea de la andradanatalia...pe care mi le-a si achitat cu 12 Ron plus 3 Ron donatie din partea ei...deci 15 RON.
I-am dat si body-ul pt inaioana!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Inaioana,astept pm de la tine.Iti scriu si eu sa iti spun pe unde ma puteti gasi!!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001" target="_blank"> Salvati viata unui copilas oferind 5 euro la teledonul umanitar

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otilica spune:

Azi am achitat cu ordin de plata suma de 17 RON pentru:

pozitia 442 (Cloreta) 7 RON
pozitia 454 (Andradanatalia) 4 RON
pozitia 259 (Ubita) 6 RON

Otilia 33 sapt si Robert (24.12.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela-roxana spune:

Haideti ma fetele...scriu al treilea mesaj si nu-mi da nimeni o solutie?
Pana la urma cum ajung in posesia lucrusoarelor de la loreema24 si Klumea_blondy?
Tot stau cu ochii in monitor,chiar am nevoie de ele...finutul meu sa nascut azi si vroiam sa-i fac cadou tot ce am cumparat la bazar.

Mai scriu odata ce am primit si ce nu :
Am primit:

295. Costumas gros cu bluzita alba, caciulita si salopeta albastra, nou, 0-3 luni (AdyB, e la roandre) - 10 RON : ionela-roxana - 10 RON

386. Salopeta, poliester, bb 5-6 luni, culoare alba (imprimeu cu dinozauri) nepurtata(Tia) - 5 RON : ionela-roxana - 5 RON

441. Costum bbc, galben pai cu pantalon scurt, dungi pe tricou si o ancora pe pantalonas, nou, pt 4-6 luni (poate si pt 8 luni) (Cloreta) - 7 RON : ionela-roxana - 7 RON

443. Sosete noi pt 3-4 luni (Cloreta) - 1 RON : ionela-roxana - 1 RON



Nu am primit:

208. Bluzita noua n-are nasturi sau capse 3-6 luni (corneliaa, este la roandre) - 3 RON : ionela-roxana - 3 RON

227. Salopetica noua 6 luni (corneliaa, este la roandre) - 10 RON : ionela-roxana - 10 RON

246. Costumas nou, cu imprimeu cu iepurasi, pt vara, 3-6 luni (klumea_blondy) - 7 RON : ionela-roxana - 8 RON

247. Costumas nou cu pantaloni lungi si maneca lunga, 3-6 luni(klumea_blondy) - 9 RON : ionela-roxana - 9 RON

249. Bluzita cu capse la spate si caciulita, noi, 1-3 luni (klumea_blondy) - 5 RON : ionela-roxana - 6 RON


va rog sa-mi dati un sfat cum pot primii lucrusoarele sau daca nu mai vin vreau sa stiu sa platesc ce am pana acum.Insist atat deoarece am licitat pt ele ca-mi placeau intradevar si vreau sa le primesc.


Merci mult de tot.





Roxi 10+ si Rares 9. april.2002

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by roandre
Am actualizat listuta si am trecut ce produse sunt la mine si ce nu.
Deci verificati in lista si dc sunt la mine trimiteti-mi un PM.

Pupici!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius




Ionela-roxana, era valabil si pt tine ceea ce scrisesem in mesajul postat in 28/02/2006 : 16:01:51.
Astept adresa pt a putea trimite lucrusoarele care sunt la mine.
Cele de la klumea_blondy...pai trimite un e-mail...dc nu ma insel nu are PM activat.
Aaaa, bine a venit pe lume finutul tau si sa fie sanatos si mancacios!

Dragele mele eu sunt f racita acum, de 2 zile am febra si sunt ca o leguma...Alexia e si ea la fel racita si mi-e tare greu sa fiu f activa aici. Sper sa-mi revin in 2-3 zile si sa "misc" putin bazarul asta...dar acum mi-e pur si simplu imposibil.

Asadar repet, cine gaseste in lista ca are produse de luat de la mine, sa-mi trimita pe PM datele de contact sau o modalitate de a stabili o intalnire!



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput