Bazar pt Alex (12)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

078. Povesti pt copii - 10 RON : svety - 11 RON , svety ce anume povesti ai vrut? Eu am 2 cd-uri si nu stiu exact ce anume ai cerut ca sa-ti fac o copie si sa-ti trimit...bineinteles dupa ce imi trimiti si adresa ta pe PM.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Am reusit astazi taras-grabis sa pun 2 colete la posta pt ionela-roxana si svety.

Ionela-roxana, i-ai trimis e-mail lu' klumea_blondy?

Tia, a luat legatura cu tine Loreema ca sa stabiliti cum faceti schimbul?


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Se pare ca numai eu scriu aici....

Astazi m-am intalnit cu Andreea_tx si i-am dat haina portocalie de la Loreema24 si mi-a dat 15 RON, banii pe costumasul adjudecat de ea de la Lona.
Am primit si raspuns de la Alex26 si mi-a spus ca nu mai vrea pantalonasii Barbie si ca-i pot pune iarasi la bazar.
In contul de pe prima pagina o sa primesc eu zilele acestea o suma de bani (cam 3000 ron) de la cumnatul meu (acest cont il folosesc f rar si in scop personal) ...spun asta ca sa pot justifica apoi totalurile ce apar pe extrasul de cont.


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Si totusi mai primesc si eu fusta aia(sau macar un raspuns?!)?Intreb si eu..deh..

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by Leditia

Si totusi mai primesc si eu fusta aia(sau macar un raspuns?!)?Intreb si eu..deh..

POZE





Leditia, ai incercat pe YM sa iei legatura cu lulu75? I-am trimis si eu un mesaj acum si sper sa-mi raspunda...in caz contrar ma vad nevoita cu parere de rau sa scot anumite produse din lista ale caror vanzatoare nu mai dau nici un semn de viata, nu mai putem lua legatura cu ele.

Deci, dc cineva doreste sa-si retraga produsele din lista pt ca nu mai are timp sa se ocupe de expedierea lor in urma adjudecarii acestora, va rog sa-mi spuneti si nu este nici o problema. E mult mai urat sa se adjudece si apoi sa se tot astepte dupa produse care poate in momentul in care s-ar putea trimite (dc s-ar mai trimite) ar fi nefolositoare/nepotrivite din diverese cauze (cel mai frecvent pt ca a crescut copilul intre timp si i-ar fi mici hainutele saur respectivul produs ar expira, etc).
haideti va rog sa facem in asa fel incat sa nu se mai ajunga in astfel de situatii!



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Roandre,nu i-am scris pe ym,pt ca am zis ca unu,doua pm-uri si un mesaj aici este mai mult decat suficient,ca nu vreau sa devin pisaloaga sau prea insistenta.
pupici.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Intreb si eu ( poate cine stie...)
Am platit niste sandale la Pashosha, de-asta vara de cand cu bazarul Belei. Are cineva idee pe unde sunt, le-a lasat cuiva?? Daca nu , asta este, oricum mi-am luat gandul de la ele, dar intrebam poate stiti. Sunt niste sandale crem ( spre maro) marimea 24.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001" target="_blank"> Salvati viata unui copilas oferind 5 euro la teledonul umanitar

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Leditia, mi-a raspuns lulu75 si a zis ca astazi o pune la posta si de asemenea m-a rugat sa scot de la bazar toate produsele puse de ea.

Anda141, stiu despre ce sandale vorbesti dar Cris1iana nu mi-a dat acele sandale asa ca banuiesc ca pashosha nu i le-a lasat ei (iar acum pashosha nu se mai afla in tara, deci nu prea stiu care ar mai fi sansele sa le recuperezi). Din cauza asta m-am retras de la acel bazar, pt ca lucrurile nu se miscau asa cum trebuia din cauza anumitor persoane.
Sper ca aici sa nu se intample asta....si sper sa nu raman doar cu speratul

Otilica, te rog verifica unde ai trimis banutzii in data de 2.03.06 pt ca nici pana astazi nu au intrat in contul de pe prima pagina.


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

quote:
Originally posted by roandre

Am reusit astazi taras-grabis sa pun 2 colete la posta pt ionela-roxana si svety.

Ionela-roxana, i-ai trimis e-mail lu' klumea_blondy?

Tia, a luat legatura cu tine Loreema ca sa stabiliti cum faceti schimbul?


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius



Nu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

roandre,mi-a scris lulu pm,i-am dat adresa iar si o sa anunt aici cand o sa primesc coletul.
mersi pt implicare.
lulu numai bine.

POZE

Mergi la inceput