Cu drag, MAMA

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns virgi spune:

Ionela - va doresc o viata fericita sa va cresteti minunea asa cum ati visat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Cu drag, pentru tine - MAMA - !!! Iar baietelului tau, multa sanatate si sa creasca mare si frumos si cuminte si sa isi pretuiasca parintii asa cum se cuvine !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an
Gizmo in 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

multumesc din suflet pe cuvintele frumoase si pt urari!... Si tie, Getuta, iti doresc cel mai frumos copilas din lume!



Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
ALEX cantaretul www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69542" target="_blank">Cu drag, MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

felicitari si sa fiti fericiti!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68270&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein

Cristina & Vladwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">cel mai iubit dintre pamanteni are ... un an, patru luni si 30 de zile!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Ionella draga, de cand v-am cunoscut am citit in ochii tai aceeasi nemarginita dragoste ce reiese si din povestrea aceasta minunata.... si aceeasi gingasie din titlul ei...
Ii doresc lui Alexut sa ramana la fel de scump, destept si frumos ... iar parintii lui sa se iubeasca mereu mult-mult si poate apucam ziua cu incuscritul

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

quote:
Originally posted by andora

Ionella draga, de cand v-am cunoscut am citit in ochii tai aceeasi nemarginita dragoste ce reiese si din povestrea aceasta minunata.... si aceeasi gingasie din titlul ei...
Ii doresc lui Alexut sa ramana la fel de scump, destept si frumos ... iar parintii lui sa se iubeasca mereu mult-mult si poate apucam ziua cu incuscritul

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea




multumim, andora si ... mai stii ce surprize ne-or rezerva copilasii astia ai nostri?

herra, multumesc frumos pt. urari!

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
ALEX cantaretul www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69542" target="_blank">Cu drag, MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy spune:

Frumos!!!Sa va traiasca si sa fiti fericiti!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari78 spune:

Foarte frumoasa povestea, mi-au dat lacrimile (eu mai am o luna pana nasc si ma puneam in locul tau, la fel de mult mi-l doresc si eu pe bebe, foarte emotionant !!! ). Sa va traiasca puiutul si sa fiti fericiti !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anielas spune:

Ionela-MINUNATA este povestea sufletzelului vostru...fiecare cuvintzel emana dragostea nelimitata si neconditionata pe care i-o porti lui Alex.
Sa fiti fericiti impreuna!!!

Ania & Ina (23 oct 2004)
Poze noi
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59135" target="_blank">Povestea Inei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

quote:
Originally posted by anielas

Ionela-MINUNATA este povestea sufletzelului vostru...fiecare cuvintzel emana dragostea nelimitata si neconditionata pe care i-o porti lui Alex.
Sa fiti fericiti impreuna!!!

Ania & Ina (23 oct 2004)
Poze noi
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59135" target="_blank">Povestea Inei




multumesc din suflet, ania! La fel sa va dea D-zeu numai impliniri si-o viata minunata alaturi de Inush!

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
ALEX cantaretul www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69542" target="_blank">Cu drag, MAMA

Mergi la inceput