Destinul, speranta si drumul spre viata-Pavia,It.

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:



Doamne ajuta!


Foto Alex

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

http://www.ccserban.ro/html/contact.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

DOAMNE AJUTA!...Marian suntem cu gandul la tine!

MIHAITA speram ca e mai bine!

SONI si mii de ...sa-ti dea bunul Dumnezeu putere si sanatate,esti o minune!!!!




Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Poze cu noi avem la casuta de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_tzuchi spune:

Doamne ajuta! Sa fii tare, puiule!

Soni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Am vb acum la spital .MIHAITA e in aplazie a fcut iar febra toata noaptea,tata jan n-a dormit toata noaptea acum asteapta mai spre dupa amiaza sa iasa analizele. Miine se v-a duce o prietna de-a mea la spital sa stea cu mihaita ca-i fac analize lyui tata Jan si v-a fi terminat.
Marian a trecut cu bine noaptea ,nici mama n-a dormit , sint la a trei punga si pe la 11 ar trebui sa termine .Am inteles ca greul vine dupa .Depinde cum organismul accepta . Va tin la curent.Pup la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

soni am niste bani pt Marian cum pot sa ii trimit..iarta'ma dar sunt atat de ocupata incat nu am avut timp sa caut..te rog din suflet ajuta'ma!!!
fetele mi'au trimis mie banii..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Pentru Barbye-una dintre noi!Trebuie sa ajuti!!

"tine aripioara asta, voinice, si cand ti-o fi mai greu... sufla de trei ori peste ea si indata am sa vin si eu sa te ajut"


"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Marian transplant terminat .doarme . peste 2 sapt .se va sti ceva .acum imunitate 0 absolut . si pina nu incepe noul singe sa produca nu se stie nimic.
Mihaita e i stare f . critica . Miine tata jan intra in anestezie TREBUIE SA AJUNGA MAMA!! incercam posibilul!!!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Situatia de azi! Mihaita in continuare RAU! Au luat analize de tot felul tata jan (si din maduva si tre sa mai faca una ) .Asteptam mama care v-a fi ajutata de -----unchiul Denis!!! sa ajunga aici pina duminica seara!!!!!Luni la 7 obligatoriu la analize.
MARIAN a inceput asa cum prevedeau medicii:afta in toata gura , diaree , febra(ei zic ca e normal cu febra ca acel singe se pare ca reactioneaza mai repede decit prevazut!Doamne ajuta sa fie in bine).
GREUL ACUM INCEPE!!! 40 zile inchis in cusca aia sterilizata, 6 luni obligatoriu aici si la control in fiecare saptamina !!!Doamne ce iarna si primavara v-a fi !!! Doar sa fie el bine sa nu recada!
Cit despre Mihaita ACUM i-mi tremura sufletul in mine de frica sa nu se agraveze!! Oare de ce mediciii au urgentat cu viteza sunetului in 3 zile tot??? Au spus tot adevarul??? sa fie asa!Sper ca ingerasul Denis sa-i vegheze pe prietenii lui de suferinta si sa le dea puterea sa reziste!!!Va pup . Sint tare trista!

Mergi la inceput