Sa redam speranta si copilaria lui Denis!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sfarsitoarea spune:

Buna dimineata,
Ieri au mai ajuns doua plicuri unul de la motanik - 10 lire si unul de la doua fete inimoase de pe forum care vor sa ramana anonime -20 euro.
In total sunt 115 euro si 10 lire.
Multumiri multe.
Si multa sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlbaIulia spune:

Fetelor,

spuneti-mi si mie unde pot trimite bani in plic; i-am scris acum cateva zile un PM sfarsitoarei dar nu am primit nici un raspuns (ma intreb daca l-a primit).

Multa sanatate

http://community.webshots.com/user/albaiulia101

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sfarsitoarea spune:

AlbaIulia, nu am primit PM de la tine, nu stiu de ce. Ti-am scris aseara si eu PM. L-ai primit?
Multa sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grasulici spune:

Buna dragii mei!
sunt mama unui beietel de trei ani si jumatate (ca si Denis). am aflat din presa despre povestea trista a lui Denis si urmaresc in fiecare zi site-ul dedicat lui. am trimis si eu 150 RON in contul bancii din Timisoara acum o saptamana. poate ca daca s-ar putea lua legatura si cu redactorii unor emisiuni de televiziune care sunt foarte urmarite (duminica in familie, din dragoste si multe altele) sansele de a aduna banii necesari pentru a-l salva pe Denis intr-un timp cat mai scurt ar fi mai mari.
acest ingeras merita o sansa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sfarsitoarea spune:

Am primit plic de la Soni - 20 euro. Soni, multumim mult de tot.
In total sunt acum 135 euro si 10 GBP.
Astazi o sa vorbesc cu Mona si va mai dau vesti.

Multa sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Initial postat de kiya_dei

quote:
S-au strans pana acum : 46.000 RON, 1700 euro, 1500 $, Denis mai are bani pentru doar 3 saptamani de tratament -

Pe data de 11 martie, ora 21, la OTV va avea loc o emisiune de 4 ore dedicata strangerii de fonduri pentru Denis. Va fi organizat si un teledon!!!

Va rugam anuntati toti cunoscutii daca pot sa urmareasca emisiunea si sa faca o mica donatie!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sfarsitoarea spune:

Am mai primit ieri un plic de la Genia cu 20 euro.
Sunt acum 155 euro si 10 GBP.
Multe multumiri Genia si pentru toti sanatate. Si nu uitati de emisunea din aceasta seara la OTV despre Denis.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canuta-om-sucit spune:

Am incercat sa sun la otv sa donez si eu nishte banuti pentru micutzul Denis, dar nu primesc, se pare, apeluri decat din reteaua Romtelecom, eu am decat Zapp si Orange, ce as putea face? Numai luni as putea ajunge la banca sa depun in cont banii, dar pana atunci? As putea oare prin card sa fac donatia de la banca ING? Puteti sa imi dati informatii. Luni sa nu fie prea tarziu.

Aura si samburelu' Dimitrie
Poze: http://pg.photos.yahoo.com/ph/condrata/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sfarsitoarea spune:

Canuta-om-sucit, nu este tarziu nici luni daca donezi. Se poate dona pe tot parcursul saptamanii pe telefonul 0900.9000.50 dar numai din reteaua Romtelecom. Sau aici:
La Raiffeisen Bank Timisoara, pe numele Toderici Doru Nelu:
LEI: IBAN: RO49 RZBR 0000 0600 0300 4377
Euro: cod swift: RZBRROBU
IBAN: RO91 RZBR 0000 0600 0738 7536
USD: cod swift: RZBRROBU
IBAN: RO13 RZBR 0000 0600 0738 7582
Toate amanuntele sunt aici:
http://www.denis-toderici.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Vreau si eu sa-l ajut pe Denis cu o suma de bani, dar nu stiu care ar fi cea mai buna posibilitate de a trimite bani de aici. Strange careva bani prin PayPal?

Pt ca nu mai intru atat de des pe DC, va rog mult sa-mi scrieti pe mail la: lucia_csoma(at)yahoo.com

Multumesc.

_

Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!


Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput