Sa redam speranta si copilaria lui Denis!

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

e pacat ca nu ne mai tine nimeni la curent cu ce se intampla... ma rog ca lucrurile sa decurga inspre bine!...

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69542" target="_blank">Cu drag, MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sfarsitoarea spune:

Imi pare rau ca dau vesti atat de rar, dar si la mine ajung destul de greu.
Denis este in stare foarte grava, se pare ca nici o chimioterapie nu mai are efect la el, a avut dureri mari si de doua zile se incearca o combinatie de 4 citostatice foarte puternice care ar mai putea avea efect la el. Asteptam si noi cu sufletul la gura rezultate bune, dar se pare ca boala este foarte puternica.
Dumnezeu sa il ajute!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilibv spune:

Sper din tot sufletul ca Denis sa nu mai sufere si sa se faca bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Am vb ieri cu Ana (sfarsitoarea) si am inteles ca Denis nu e bine deloc. Cred ca numai Dumnezeu mai poate face o minune acum asa ca sa ne rugam pt sufletelul asta mic! Dumnezeu sa il pazeasca!

--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Of,Motanik,ce vesti rele!Ma rog si eu la Dumnezeu pt Denis sa faca o minune!
Nici nu pot sa ma gindesc ce o fi in sufletul micutului si al parintilor...

Noi ce mai putem face?Oare ar mai fi vreo sansa la vreo clinica in lumea asta?

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

cred ca nimic nu-i mai cumplit pe lumea asta ca un copilas care sufera... imi pare tare rau pentru toata suferinta lui Denis si a parintilor lui si ma rog ca bunul D-zeu sa-i ocroteasca si sa faca o minune!!

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69542" target="_blank">Cu drag, MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Vesti despre Denis?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Da, vesti f proaste. Il trimit acasa pe Denis, dr spun ca nu mai are nici o sansa. Maine se intoc in tara.
Rugati-va pt sufletul lui!

--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Imi pare atit de rau...totusi sper pina in ultima clipa sa faca Dumnezeu o minune pt Denis...

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Nu poate fi adevarat...cum il trimit acasa? Il lasa asa sa moara? Sa se chinuie...? Nu-l tin macar, cate zile i-a mai lasat Dumnezeu, pe terapie de mentinere, ceva sa-i aline numai durerile sa nu mai simta, sa nu sufere....???
Puiut mic, Dumnezeu sa aiba in paza sufletul tau.....

Mergi la inceput