Sa redam speranta si copilaria lui Denis!

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

quote:
Originally posted by sfarsitoarea

Denis a fost mutat la o clinica din Hamburg unde i s-a mai oferit o sansa. Din pacate costurile acolo sunt enorme, 250.000 euro si ce s-a strans pana acum s-au cheltuit aproape tot pe chimioterapii. Trebuie sa o luam de la capat cu strangerea de fonduri.
Eu sunt acum in Romania si nu prea pot sa tin legatura cu ei. Sotul meu vorbeste des cu ei. Asa incerc sa va tin si pe voi la curent cu situatia lui Denis.
Ne bucuram ca macar mai este o sansa. S-a ales varianta Hamburg din Germania pentru ca se poate pastra donatorul, care se gaseste cu destul de mare greutate.
Multa sanatatate micului plin de viata.


Draga Sfirsitoarea,
Desi nu prea scriu,am citit mereu noutatile si suntem cu sufletul linga Denis.Sa dea Dumnezeu sa se faca bine!
Tu cind vii in De?Da-mi un semn si o sa-ti mai trimit un plic cu ceva banuti.

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

In sfarsit o veste mai buna
Dea Dumnezeu sa fie bine..
Voi dona si eu zilele astea...astept sa-mi intre niste bani si voi dona cat de mult pot

Denisa, mami lui Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Multumesc de raspuns pe PM Sfirsitoareo. Ma bucur ca micutul Denis mi are o sansa! Hai sa o luam de la capat ,fetelor!!! Sper sa mai am adresa ta in mail daca nu o cer din nou si trec si eu la atac cum pot si cit mai repede .Forza Denis!!! Soni!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

ce mai faceti, ce mai stiti despre Denis?

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69542" target="_blank">Cu drag, MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Ce mai stiti despre Denis...???
Tineti-ne si pe noi ..informati, daca se poate ...
Astepam vesti bune


Denisa, mami lui Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Ce mai face micutul Denis? Nimeni nu mai stie nimic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sfarsitoarea spune:

Denis este la clinica din Hamburg si cred ca a terminat o doza de citostatice. Este acum in aplazie si apoi o sa i se faca punctie sa vada cum a reactionat la aceasta doza. Sunt cu sufletul la gura pentru ca un tip de citostatic este experimental si se pare ca lupta eficient impotriva celulelor canceroase dar ataca inima. Dar eu am incredere in Denis ca o sa treaca bine si peste incercarea asta. Eu un mic micutel luptator.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Multumim de vesti Sfirsiroareo;incepeam sa pierd speranta ca si unul de aici e in aplazie de 2 saptamini ,Cind se stiu rezultatelele si ce vor sa-i faca? Micutul luptator treb sa--invinga multa sanate lui si tuturor celor care-i stau aproape.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Au trecut peste 3 zile de la ultima postare.
Ceva vesti? Bune...???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Eu am depus azi 150 neuro in contul deschis pentru Denis. Sper ca nu s-a modificat nimic, am depus in contul de euro declaratr aici pe site. Sper sa ajunga unde trebuie si sa fie de folos.
Si sper sa aud cat mai repede vesti bune desepre Denis

Mergi la inceput