Sa redam speranta si copilaria lui Denis!

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana_tzuchi spune:

Nu pot sa cred asa ceva... Ma rog si ma rog in continuare! Doamne ajuta-l pe puiutul Denis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianangi spune:

Prea Sfanta Nascatoare de Dumnezeu, ocrotitoare a tuturor pruncilor de pe lumea asta, fa te rog o minune pentru acest copilas chinuit!
Lasa-l pe Denis Ionut printre oameni, sa traiasca, sa creasca si sa-Ti multumeasca, mai tarziu, prin faptele sale!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Si eu spun, Doamne Ajuta-l pe puiutul Denis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:





Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Am vb acu 10 min cu unchiul lui Denis in Romania. Au ajuns azi . ii dau intre doua luni si 6 luni de viata . Vor sa faca niste analize la o clinica particulara din Timisoara si peste citeva zile au luat contact cu Padova unde vor veni el (unchiul ) si mama sa vb la o clinica . Le-am lasat pe mail nr-le mele de telefon . Poate d-zeu ii da o sansa!! numai el stie .Soni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Poate ii da Dumenzeu o sansa. Ma bucur Soni ca te implici si aici...cu ajutorul tau, sper sa fie bine, sa dea Dumnezeu. Daca mai e nevoie de banuti sa ne spuneti, venim si noi cu cat putem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilibv spune:

Mi-am dorit atat de mult sa fie bine...Cred ca toti care-i stiu povestea s-au atasat de el ca de propriul copil. Imi doresc atat de mult sa se intample o minune....Doamne, ai grija de el!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:



Cristina si Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Ingrozitor.
Putere multa parintilor.
Ne rugam pentru puiutul lor.

Cosmina, matusa Sabinei

http://sabinac.netfirms.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianangi spune:

Mesaj pentru parintii lui Denis:

Daca va putem ajuta cu ceva, cu orice!, va rog din suflet sa nu ezitati sa ne spuneti!
Suferim si noi alaturi de voi, caci Denis e un copil nevinovat, si am face orice ne sta in putere sa-l ajutam!

Doamne, ajuta-i lui Denis Ionut!

Mergi la inceput