Sa redam speranta si copilaria lui Denis!

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Si eu vreau sa aflu vesti despre micut. S-a stabilit data operatiei?
Am sa mai depun si eu niste banuti... Sper sa fie cu folos.. Astept vesti bune si nu lasati subiectul sa ajunga pe pagina 2...


Denisa, mami lui Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

Noutati:
Vazand ca nu ne mai spune nimeni nimic, i-am contactat pe msg; deci, uu acordul Monicai, va transmit noutati despre Denis: din pacate, nu a raspuns la tratament, drept urmare i l-au schimbat; acum asteapta sa treaca 10 zile de tratament sa vada cum reactioneaza organismul. Banuti s-au mai strans (nu mi-a comunicat suma) insa nu sunt inca suficienti pt. transplant. Este un moment extrem de greu pt ei, haideti sa le aratam ca suntem aproape de ei, sa ne rugam si sa le transmitem ganduri de incurajare. Si... in masura posibilitatilor, sa contribuim si financiar!
Va multumesc!

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69542" target="_blank">Cu drag, MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

MAi stiti ceva despre Denis?

Am mai incercat sa-i contactez pe msg si nu mi-au raspuns!... Sper sa fie totul ok!
Dumnezeu sa-i aiba in paza! Toate gandurile noastre bune si toata dragostea se indreapta spre voi cu speranta ca veti reveni cu vesti mai bune!

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69542" target="_blank">Cu drag, MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Dumnezeu sa-l aiba in paza si sa-l faca sanatos pe micut.
Si eu astept cu nerabdare vesti bune...

Denisa, mami lui Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Ce mai stiti despre Denis..?
Ionela, macar tu mai da-ne vesti (Doamne ajuta sa fie bune...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

denis, nu mai stiu nimic de el... sper din toata inima sa fie mai bine! nu am mai vazut-o pe monica online de mult timp...
Doamne ajuta!

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69542" target="_blank">Cu drag, MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sfarsitoarea spune:

Din pacate vestile pe care le dau sunt proaste. Denis nu e bine, nu a raspuns cum trebuie la dozele de citostatice astfel incat numarul de celule canceroase a crescut foarte, foarte mult. La 80%. La acest procent nu poate sa primeasca transplant (trebuie sa fie cel mult 5%) iar medicii de aici nu-i mai dau nici o sansa.
Parintii sunt disperati si incearca solutii salvatoare in alte parti. Au nevoie de ajutor, au nevoie de informatii despre diferite clinici de specialitate care sa-i ajute, care sa-i accepte , vor sa incerce totul nu renunta la lupta, sunt de acord sa-l ia in brate sa-l duca orinde in lumea asta unde li se ofera macar 1% sansa.
Clinica din Germania nu le mai ofera decat chimioterapie de mentinere, ca sa nu-l doara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

Nu pot sa cred!!!!!! Doamne, te rog, fa o minune pt. micul Denis si pt. parintii lui!

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69542" target="_blank">Cu drag, MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Doamne, nu pot sa cred... Desi nu-l cunosc, m-am atasat de puiutul asta si ma doare o asa veste...
Fa o minune Doamne... o sa ma rog pentru el...


Denisa, mami lui Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grasulici spune:

de multa vreme nu am mai primit asa o veste trista...este dureros... am sperat tot timpul ca micutul Denis va invinge boala si imi este imposibil sa cred ca totul se va termina... m-am atasat tare mult de acest micut si am tresarit de fiecare data cand am aflat vesti despre el.

Mergi la inceput