Constanta la apel! (66)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lizuca spune:

Oana, am incercat sa te sun de la birou, dar n-ai raspuns. Trebuie sa ajung acasa (pe la ora 18) ca sa verific garantia. O sa-ti dau atunci un mesaj. Mobilul meu e 0723-594078.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

eu in continuare fac sapaturi despre internetul din eforie.
nu ca altii care se pregatesc de cine romantice!

jo si alexandra

***************
"soarele va rasari si maine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

La multi ani Bibi!!!!!

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Multumesc mult fetelor pt. urari!
Io avusei o zi infernala...am stat aproape 4 ore la tribunal pt. o prietena care este in partaj(bleah). Apoi inghetata si obosita am venit acasa si pentru prima oara am stat mai mult de juma de ora in frig sa astept masina de la big-ben, care o aduce pe Bibica. De ametita am uitat sa iau mobilul la mine si nu am avut nici cum sa sun soferul sa vad ce s-a intamplat si nici sa plec din locul de intalnire nu puteam.....Intr-un final apoteotic a venit, dar eram tzutzuri...brrrrrrrr. Si nu curge nici apa calda.....o zi de pomina
Lui Bibi nu m-am abtinut si i-am luat doua ratuste care se pupa zgomotos si se imbratiseaza.le indepartezi si au o ata intre ele si incep sa se aproprie declarandu-si Y love you! bestiala !!!!Si un cub colorat care se face si se desface...desi am o tona de jucarii de la Anduta.....
pupici si o zi a indragostitilor fericita!

Pozele noastre !

Tania cu Anduta(14 sept'96)+ Bibi (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

La multi ani BIBI, sa cresti mare, frumoasa si sanatoasa alaturi de parintii si surioara ta.
Tania, Alex cand vede pe cineva ca ia medicamente spune:"da mami mente, doae Enena oasele". Se pare ca ai avut o zi a indragostitilor...super .
Oana multa sanatate lui Paul.
Noi suntem singurele, tati este in drum spre Bucuresti, in delegatie. Da' las' ca recuperam noi .
Distractie placuta "fericitelor" posesoare de soti la domiciliu.

poze cu noi



Camelia & Alexandra Elena (27 feb 2004)
Alexandra -Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Jone, mi-ai facut o bucurie cu versurile de la "Love is in the air"....am ce-i canta sotului in seara asta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

http://community.webshots.com/album/547593621sRsSaN
Am pus cateva poze de zilele astea...

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

buna dimineata si la multi ani pt ieri de sf.valentin.
sanzi, super pozele.cum stai cu impachetatul.
jo, scoate untul din sot.sa recuperati.
noi nu am reusit aseara sa-l culcam pe razvan la el.l-am tinut de la 21 la 23 in tarc si desi era mort de oboseala nu a vrut sa doarma.apoi l-am luat cu noi si a dormit pana la 12 noaptea.apoi s-a enervat ta-su si l-a pus la 12 noaptea la el in patut, unde a inceput sa planga pana la suspine.intr-un final tot cu noi a adormit.mi se rupea sufletul dar trebuie sa-l dezvat.in seara asta incercam din nou.
va pup si o zi minunata.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza dragelor
wow Tania ce zi ai avuuut.....bine ca s-a terminat! sper ca azi sa va fie mai bine! are si Pat doua animalutze din alea cu ata intre ele, nu zic nimic, da s-a uitat de 2 ori la ele si le-a aruncat...tot mai une is surubarerile
Adriana spor la dezvatat copilu de dormit cu voi!
fug la treaba....revin later!
o zi buna sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Buna dimineata, fetelor!

Roxa, e frig tare afara, nu-i asa? ...vad ca-s geamurile inghetate la balcon...
Azi s-a intors fratele meu din Spania...merg la mama sa-l vad, sunt tare fericita
Va doresc o zi buna!

Mergi la inceput