Constanta la apel! (66)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

La multi ani, Bibi!!!! Tania, sa va traiasca si sa va aduca multa fericire!

Oana, asa mi-au zis si mie acum un an jumate de Colistin . Am intrebat la vreo trei farmacii. Cred ca ele daca nu au, iti spun placa asta. E adevarat, ca de atunci nu am mai avut nevoie, daci nu ma mai cautat, dar posibil sa gasesti totusi. Pupici si sanatate!

Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Tania, sa-ti traiasca , sa te bucuri de amandoua sa-ti para viata un basm in care BIBI este frumoasa frumoaselor iar Anreea zana cea buna

Si de asemenea "LA MULTI ANI!"tuturor indragostitilor si ingragostitelor.Petreceti frumos si iubitiva mult, mult, mult.
Eu azi am organizat o cina romantica va pot da meniul:pui la rotisor cu cartofi natur si salata verde;desert un tort frumos in forma de inima productie proprie(o sa-l foto dupa ce-l ornez si il arat), iar de baut avem ceva fin pentru o astfel de party-o sticla de vin alb demi de 16 ani.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizuca spune:

Vai, Tania, taman la somnifere s-a infipt! Bine ca ai fost pe faza ! Si fii-mea e moarta dupa medicamente, mai ales ca-l vede mereu pe ta-su inghitind la greu. Stie insa ca sunt otravitoare pentru copii si n-a atentat pina acum (nici nu sunt la indemina ei). Are citeva care sunt doar ale ei (fluorul, vitamina C, propolis) pe care le rontaie cu placere de fiecare data.
Oana, ce mai face bietul Paul ? Eu as fi incercat cu Debridat – rezolva si diareea si voma. Eu mai aveam niste Colistin, daca te stiam, faceam cumva sa ajunga la tine.
Va pup si va doresc o zi usoara.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Gabi, Colistinul este in garantie? Cand poti sa imi dai un raspuns? Mobilul meu e 0723.593011. Eu am incercat sa te sun la 0723.328480 dar se pare ca nu mai ai numarul asta.
Cornelia sa stii ca am vizitat majoritatea farmaciilor din oras peste tot mi-au zis ca nu se mai fabrica.

Oana si Paul (3 iulie 2002)
oana5874@yahoo.com
poze
Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

LA MULTI ANI, BIBI, SA FII SANATOASA SI SA TE OCROTEASCA DUMNEZEU IN VIATA!

TANIA, DUPA URAREA CEA MAI FRUMOASA, FACUTA DE DANA, EU NU CRED CA AS MAI PUTEA SPUNE CEVA MAI FRUMOS... SA ITI TRAIASCA FETITELE SI SA VA BUCURATI DE ELE MEREU!

Oana, imi pare rau ca Paul e bolnavior. Baga-i multa paine coapta, morcov fiert si mucilagiu de orez. In septembrie Sofi a fost in spital pt ce spui tu, si pe langa medicamente(Biseptol) doar asta i-am dat si si-a revenit repede.Sanatate multa!

Fetelor, multumesc de suport.

Tatiana ma intrebai in week-end ce papa bun am facut, si am uitat sa-ti zic; am facut salau cu maioneza si cartofi naturi si ciorba de perisoare. Desert nu am facut, ca nu am mai avut timp, am cumparat dulciuri. Voi cum va mai distrati?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caty spune:


LA MULTI ANI! PT BIBI.
Tania sa va traiasca printesa mica sa va bucurati de toate momentele care urmeaza, si sa o ajunga pe Anduta cat mai repede :).

Va doresc si o casnicie cat mai lunga si fericita impreuna, si petrecere frumoasa la munte.

Oana, imi pare rau ca paul e bolnavior. De furazolidon voiam sa-ti zic si eu (la Dinu a mers cu asta) si regim alimentar, daca ai putea sa-l pacalesti cu ceva uscaturi.


Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

la multi ani pt bibi.sa fie sanatoasa si cuminte.
tuturor copilasilor sanatate multa.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

bibi - LA MULTI ANI! si multa dragoste!parinti ascultatori si iubitori!si sper ca vei avea o viata interesanta si cu cat mai putine evenimente neplacute.
si bibi nu mai baga tot in guritza!ca o albesti pe mami a ta inainte de vreme.

cat despre ziua indragostitilor va invidiez!
ehe!dar lasa ca vine sotul meu acasa si dupa ce il las sa se "odihneasca" il pun sa se revanseze:craciun, anul nou, sf.ion,inclusiv sf.valentin si vad eu ce mai gasesc...

cu dedicatie ptr voi...si ptr mine!

LOVE IS IN THE AIR (John Paul Young)

Love is in the air
Everywhere I look around
Love is in the air
Every sight and every sound

And I don't know if I'm being foolish
Don't know if I'm being wise
But it's something that I must believe in
And it's there when I look in your eyes

Love is in the air
In the whisper of the trees
Love is in the air
In the thunder of the sea

And I don't know if I'm just dreaming
Don't know if I feel sane
But it's something that I must believe in
And it's there when you call out my name

(Chorus)
Love is in the air
Love is in the air
Oh oh oh
Oh oh oh

Love is in the air
In the rising of the sun
Love is in the air
When the day is nearly done

And I don't know if you're an illusion
Don't know if I see it true
But you're something that I must believe in
And you're there when I reach out for you

Love is in the air
Every sight and every sound
And I don't know if I'm being foolish
Don't know if I'm being wise

But it's something that I must believe in
And it's there when I look in your eyes

pupici



jo si alexandra

***************
"soarele va rasari si maine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Stie cineva mobilul lui Gabi(lizuca) ?

Oana si Paul (3 iulie 2002)
oana5874@yahoo.com
poze
Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa spune:

Tania, sa va traiasca Bibi, sa aibe parte de o copilarie fericita si mult noroc in viata!
Oana, multa sanatate lui Paul!

toate cele bune
narcisa

Mergi la inceput