Constanta la apel! (66)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Tatiana in seara asta pe la 16.00-16.30!!!! Veniti si voi???

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Fiquelle si la mine la scoala se obisnuia cand erau olimpiadele nationale.Cine vroia dadea cine nu nu.Cred ca la toate scolile se procedeaza asa la astfel de activitati.

Mariuca,februarie 2006
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

jo, sigur cred ca e de la dinti daca papa numai lactate.lasa ca recupereaza ea.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Buna fetelor,

intrebarea mea e clar off topic, dar pt ca vad ca sunteti toate din Constanta ma "bag" si eu cu o intrebare scurta:
"stie cineva un traducator autorizat de engleza-germana?" . Am nevoie saptz. viitoare de o traducere. Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Crig, stiu ca se strange in cam toate scolile, dar, totusi, 500.000lei/persoana? Nu ti se pare cam mult?...Plus ca la noi nu s-a pus problema ca da cine vrea, ci obligatoriu, toata lumea...probabil ca si asta m-a calcat pe nervi...
Si vorba Tatianei, cand ma duc undeva sa corectez nu ma duc pentru fursecuri si cafele...

Helbi, sunt multe centre de traduceri in Constanta...mie mi-au lucrat profesionist niste traduceri ale unor invitatii pe str. Cuza Voda, colt cu Bdul Tomis...in 2 zile au fost gata si pretul a fost bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Buna seara fetelor!
Noi am fost azi in Tomis pe la 5-5:15 si n-am mai gasit pe nimeni. Sa inteleg ca nu ati mai fost fetelor sau ati stat foarte putin?Chiar speram sa va intilnim, ca a mea m-a innebunit toata ziua cu Bia!
Tatiana sper ca poate reusim sa luam maine legatura si sa ne vedem in parc sau in Tomis.Hai ca maine ma interesez si cu scoala postliceala, si poate iti dau maine detaliile de care ai nevoie.
Fetelor eu n-am fost niciodata in Morgana, dar daca voi spune-ti ca e ok , atunci sint de acord.
Uff, azi am fost la dentist, cu toate ca doamna doctor este o draguta, tot ma inspaiminta fiecare vizita la dentist.Dar dupa o saptamina de dureri, azi chiar m-am bucurat cind am pasit la ea in cabinet.Dar , culmea, mi-a rezolvat-o pe una, si e ok, dar acum a a inceput sa ma doara alta de pe partea opusa.Asa ca, mai trebuie sa ma duc!
Pupici tuturor!
Ghiulten si Ayla (15.01.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Wow, ce ati mai scris!
Dana, daca e si cu streeptease masculin....votez locatia ca n-am barbatul acasa...Am glumit.....nu dati cu rosii....macar din gura sa zic....Daca se lasa cu intalneala...hm sambata asta nu pot , iar cealalta(de dragobete) iar nu ca... facem 10 ani de casniceala si merem la munte....iupiiiiiiiAdicalea eu ma duc la munte, ca..Costin e deja acolo.Hm fac ha, dar e ca o descarcare nervoasa starea mea de acum:Bibica a dat iama in medicamentele4 mele si a crontanit vreo 5-6 pastile de dormit.Am zis ca innebunesc.I-am bagat of course, destele pe gat si a varsat mititica tot ce manase mai devreme.Dar doar asa m-am linistit ca ... cantitatea exacta ...am apreciat-o aprox.Nu eram acasa, iar Bibica era in grija mamei mele care....nu mai e de baza... din pacate.De acum incolo o sa fiu maimuta cu puiul dupa ea oriunde ma duc....Si maine avem si ziua noastra...
pupici scumpici!

Pozele noastre !

Tania cu Anduta(14 sept'96)+ Bibi (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Tania, of! Imi pare rau sa aud ca ati avut peripetii...sper ca n-a patit nimic Bibi de la medicamente...si mie mi-e frica de ele, de aceea le tin incuiate si cheia sta undeva sus

Cu Morgana...nu stiu...daca nu e tiganime, n-am nimic impotriva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Buna.
La multi ani! pt. Bibica lui Tania.

Fetelor, voi vorbiti aici de baruri, eu ieri am facut o constatare trista. Mi-am dat seama ca in ultimul timp singurele dati cand ajung prin centrul orasului sau prin oras in general sunt atunci cand alerg disperata sa iau vreo reteta de la dr. Asta am facut eu ieri am batut toate farmaciile la rand si din 3 medicamente am gasit doar 2. Cornelia, Colistinul de care mi-ai spus tu la telefon ca i-a facut bine Mariei nu l-am gasit cica nu se mai fabrica de vreo 2-3 ani. Desi dr. mi-l prescrisese, cred ca ea nu a aflat inca chestia.
In fine, daca vreti sa aflati cu ce ne-am ocupat noi in ultimele zile timpul uitati-va la: http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68946

Oana si Paul (3 iulie 2002)
oana5874@yahoo.com
poze
Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza neatza
Ghiulten brava pentru curajul de a merge la dentist! si fara dureri!
Mada si mie mi se pare o tampenie strigatoare la cer.
Tania aoleuuuuu ce faza cu Bibitza. noroc ca a vomat tot. adevarul e ca trebuie sa fii cu ochii in 14 cu piticii astia.
fug la treaba....o zi frumoasa va doresc!

Mergi la inceput