Constanta la apel! (66)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Frumoasa seara, dragut sotul: a venit mai devreme de la servici cu trei trandafiri rosii.E asa de bine sa ai flori in vaza in dormitor.
JO, nu te lasa cum spunea cineva pe aici, scoate-i untul, si recupereaza cu avans pentru tine.
Mada nu mi-ai raspuns la ce locatie vrei.Puteti sa ne dati idei si voi celelalte care veniti.
Acum o sa pun cateva poze sa vedeti tortul de aseara ce bine mi-a iesit, poftiti de-l vedeti.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Mai ce invidioasa sunt pe petrecerile voastre de sf. Valentin. Trecand peste faptul ca eu sunt singura de data asta, oricum nu as fi avut parte de nici o surpriza .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Nu e chiar asa frumos afara cum pare!!!

Dana, frumos tort...cred ca si gustos!!!!

Nastasie, multam!!!

Cornelia...pai ce astepti??? Fa-ti singura o surpriza!!!

Noi ieri am fost la film ca 2 adolescenti si am iesit la o salata romantica

Azi am ziua plina!!!! Maine...nu stiu ce-o fi!!!!

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

ma bucur ca v-au placut versurile.
Dana - am si eu pijamale ca ale tale, sunt indragostita de ele.am maiavut o pereche din acelasi material si bineinteles ca au ajuns pe ...sotz.asha ca eu mi-am luat altele un nr mai mic ca celelalte erau ca sa imi incapa burtica.
yami yami - tortuletz bun!
Cornelia - eu ii spun sotului din timp!ca altfel...slabe sperante.
Adriana - orice invatz are si dezvatz.

pupici.


ps ati fost la targul de tzoale?

jo si alexandra

***************
"soarele va rasari si maine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Salut.
Mey, nu stiu ce-i cu Laura (laura111) de nu mai trece pe aici dar astazi este ziua lui Vlad al ei. So, La multi ani! VLAD!

Dana, am vazut si eu pozele chiar ca ati petrecut de Sf. Valentin! Moama ce tort! Imi dai si mie reteta?

P.S. Paul si-a revenit, a mancat foarte bine ieri de nu mi-a venit sa cred.

Oana si Paul (3 iulie 2002)
oana5874@yahoo.com
poze
Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

felicitari celor care s-au iubit si simtit bine de ziua lu valentinu'! (io-s in aceeasi tabara cu Cornelia )
afara e tare frig, azi dimineata erau -8 grade....astia cica azi maxima 0....dar ma indoiesc!
Dana tare frumos tortul facut de tine, felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina81 spune:

Salutare!

Ce frumos e azi afara,cred ca e mai cald decat dimineata.Il scot si eu pe Matei dupa ce se trezeste!

Tatiana,am citit ca ati iesit deja.

Noi ieri trebuia sa mergem la pestera Sf.Andrei,dar n-am mai ajuns ca l-au chemat pe sot la munca.

Fetelor,are cineva scaun de masa de vanzare?



Irina si Matei-Cristian (1.sept.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa spune:

Vlad!
Laura, sa va traiasca Vlad sa creasca sanatos si sa va aduca numai bucurii

Fetelor, da nu mai pleaca siberia de la voi? Aici ploua, dar cel putin sint 6-7 grade cu plus!
Nici noi n-am sarbatorit ieri, felicitari celor care au facut-o! Dana, superb tortul!

Eu am fost la servici.
Oana, bine ca si-a revenit Paul!
Fug s-o mbrac pe Vivi, merg cu ea s-o inscriu la gradi.
narcisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina81 spune:

Am uitat sa va spun ca luni am fost cu Matei in Tomis.S-a deschis la parter dupa LUSH un raion cu cosmetice,e si o farmacie si sunt multe produse de bebelusi(cereale de tot felul,cosmetice,hainute "primii pasi" etc..) ,unele au reduceri!Noi mergem sambata sa ne aprovizionam!

Irina si Matei-Cristian (1.sept.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianamaria spune:

Buna,

La multi ani printesei Bibi!!!!!!!!!!!!!!
La multi ani, Vlad!
Noi am sarbatorit sf. Valentin! Nu stiu ce-a fost in capul nostru, ca io de fel sunt mai salbatica, nu prea ma dau in vant dupa locuri publice! Am iesit la Casa taraneasca cu niste prieteni foarte dragi (dar si cu alti mai putin dragi ). Ma rog, per total a fost ok!
Azi am fost la targ, la Mamaia. La piele si blana modele frumoase si super preturi! Drept urmare n-am mai asteptat pana la "spartul targului" si mi-am luat un cojocel si o haina 3/4 de piele si tare mi-au mai placut si altele, dar...
De maine cica se incalzeste, vor fi peste 6 grade !
Pup,


Diana

Mergi la inceput