Constanta la apel! (66)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jone spune:

mi s-a rupt carutul de tot!pur si simplu i s-a rupt o bara de pe dedesubt in doua.ce ma oftic ca era un carut care mergea asha bine.


jo si alexandra

***************
"soarele va rasari si maine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna dragele mele!
La multi ani si multa sanatate Vlad!

Din cate am citit ziua de ieri a fost diferita ca "actiune" la fiecare dintre voi .

Dana superb tortul, te-ai pregatit in detaliu pentru aseara.
Adriana succes in incercarea de a invata pustiul sa doarma in camera lui. Eu stau cu Alex la ea in camera pana adoarme, apoi o las "pe cont" propriu .
O seara buna!

poze cu noi



Camelia & Alexandra Elena (27 feb 2004)
Alexandra -Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

La multi ani Vlad!!! Laura, sa iti traiasca baiatul!


Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Buna fetele.
Am si eu o intrebare la voi:vreau sa ma tund un pic si-mi trebuie recomandari din partea voastra.Deci unde sa merg?si daca trebuie sa-mi fac programare inainte.
Sambata vin in Cta...plsss raspundeti-mi si mie.
mersic.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

LA MULTI ANI VLADUT!
Sa cresti mare, frumos, sanatos si destept ca mami si tati, chiar sa-i depasesti(prietenii stiu de ce!).
Jone- maine cand mai vb. pe messenger sa-mi aduci aminte sa-ti spun ceva!Ca baba Tania cam uita...
O noapte linistita!


Pozele noastre !

Tania cu Anduta(14 sept'96)+ Bibi (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Buna seara!
Mai ce s-au mai distrat unii oameni de Valentinu'...bravo voua...
Eu am sarbatorit in familie, cu Sofi intre noi, am intrat la nani la 10 seara ca a doua zi pleca tati de dimineata tare in delegatie...asa ca...se amana...
Oricum, am primit un trandafir...
Eu am simtit "ceva" cand l-am primit....
De altfel, sotul meu rar face surprize, din dorinta de a nu gafa. Adica mai bine imi da mie banii sa-mi iau ce vreau...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Buna seara fetelor! Intru si eu repede pe fuga, doar sa va salut, ca am o durere de cap si de dinti ingrozitoare.Azi am fost iar la dentist , si mi-a facut o anestezie si mi-a scos nervul. Dar problema e ca dupa anestezia asta am o durere de cap sfisietoare si nici durerea de dinti nu a trecut. Vreau si eu sa va intreb daca e normal, ati patit si voi asa ceva dupa o anestezie?
Ma inscriu si eu in categoria mamicilor care au stat singurele aseara, de Sf. Valentin, ptr ca tati a fost plecat in delegatie. Oricum felicitari tuturor care au avut program.
Jone ai incercat sa aflii ceva despre click net express? ca tot vad reclama la televizor! Roxa sper sa nu ma certi , sa spui ca fac reclama!
Tatiana, noi am fost pina la urma pe la 6 in seara asta in Tomis, dar nu te-am mai sunat ca mi-am dat seama ca ati fost ocupate si nu mai avea rost sa te deranjez! Poate reusim sa ne vedem maine!
Pupici tuturor! Ma duc sa ma bag in pat ca nu mai pot!
Ghiulten si Ayla(15.01.2004)
Uff era sa uit! Scuze ! LA MULTI ANI Bibi! Sa cresti mare si frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

LA MULTI ANI VLADUT!sa fii copil cuminte si ascultator!

Ghiulten - am aflat multe.e un pik mai scump ca rds (adik dublu ca pret) dar partea buna a lucrurilor e ca daca plec undeva si in acel loc am romtelecom si este si aria de adsl pot lua sculele cu mine si voi avea si acolo internet.ura!

tania - hai ca mai facut curioasa.

leditia - sa iti dau un nr de telefon?eu unde ma tund e pe unirii aproape de complex la parterul unui bloc.

fetelor am fost la prezentare de moda la bavaria blu...pozele maine le pun ca acum e tarziu.
va pupik

jo si alexandra

***************
"soarele va rasari si maine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

La multi ani Vlad!!!!
Chiar Laura...cand mai dai pe la noi???

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina81 spune:

Leditia,eu ma tund la o stilista super priceputa si tanara.Are salonul pe str.Hasdeu.Daca te intreseaza iti dau nr de telefon sa-ti faci programare.


Irina si Matei-Cristian (1.sept.2005)
Poze

Mergi la inceput