Constanta la apel! (66)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

La multi ani Vlad!Sanatate si mult noroc!



Mariuca,februarie 2006
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

buna dimineata.cu intarzierile de rigoare:la multi ani, Vlad.sa fii cuminte si sa cresti mare.
tatiana, nu i-am facut vaccinul lui razvan ca am fost atat de ocupata ca am si uitat.trebuie sa ajung si cu analizele mele la doctor, dar nu stiu cand.sotul meu e toata ziua cu elevii prin oras dar vad cum imi fac timp.tu ai reusit sa i-l faci?
camelia, nu il culc singur in camera inca.avem doar doua camere dar strangem banuti sa transformam dormitorul in camera lui razvan si noi sa dormim in sufragerie.dar am zis ca pana la 2 ani am timp.deocamdata ma chinui sa-l dezvat sa doarma la el in pat, insa fara succes
irina, zici ca acolo sunt si hainute "primii pasi"?oau, de cand tot caut.
va pup pe toate.si incerc sa revin

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza fetelor
Ghiulten asa bau-bau sunt eu? n-are nici o treaba romtelecomul cu reclama. e ca si cum ai zice ca faci reclama la raja stai linistita. sper ca ti-a trecut durerea de dinti. nu e normal sa te doar capul dupa anestezie, dar dintii da. nu ai luat un calmant? algocalmin, ketoprofen, nimesulid (asta ultimul e si antiinflamator, foarte activ pe durerile de dinti).
Jone cred ca varianta cu click net este cea mai buna, mai ales ca lungimea de banda este mare si in eforie precis nu sunt prea multi
abonati. ceea ce inseamna ca un timp....o sa fie super rapid.
Irina vorbesti de drogheria new life? cea din aripa noua? au multe produse intr-adevar....si variate.
Adriana, daca e cea pe care o stiu eu nu au haine acolo, doar cosmetice, mancare si produse naturale.
fug la treaba....si ma chinuie capul ingrozitor.
o zi buna sa aveti cu toatele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

adriana - matinala ca de obicei!

jo si alexandra

***************
"soarele va rasari si maine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mygirl spune:

Irina, si pe mine ma intereseaza nr.si numele stilistei, mai ales ca eu stau aproape de Hasdeu. E cumva salonul cu exterior vopsit in verde?
Ma intereseaza si o cosmeticiana buna, probata. Ca vine primavara si vreau sa intru in renovare totala, ca dupa sarcina si 9 luni cu bb arat ca o relicva. Tania, parca tu spuneai la un moment dat de o cosmeticiana meseriasa. care mai sunt preturile la un tratament?

Oana,de Alexandra-Elena (18 mai 2005)
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Buna dimineata!
Cu intarziere urez si eu "La multi ani!" lui Vladut.
Si pe mine ma doare capul ingrozitor...o fi ceva in aer?
Din pacate eu nu va pot recomanda coafeza care m-a tuns de data asta, (e de la un "salon" din cartier), caci m-a cam ...kilarit...noroc ca am parul ondulat...
Sa va spun ce am facut cu banii pt la scoala: pana la urma am dat 250.000 lei si am explicat ca eu am rata la casa, masina, datorii de la avans etc si ca atata pot. Si au inteles, adica nu mi-au comentat in fata...ca pe la spatesigur au "duamnele" ce toca saptamana asta...dar oricum, ma lasa rece!
Deja e joi, inca o zi si gata si saptamana asta. Uite asa am mai imbatranit cu o saptamana! Trece fantastic de repede timpul...voua nu vi se pare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

mada- dc trebuia sa pui accentul pe vremea care trece repede?

copilashul meu face figuri la masa in continuare!
stiam ca ii place dovleac cu unt si galbenus.i-am facut si nimik.nu a vrut si pace.i-am dt pe buze sa simta gustul. nimik!
i-am bagat si eu in blender cu lapte ca sa vad daca il bea.
a lins efectiv canoiul pe nerasuflate.
daca nu vrea sa mestece...inseamna ca e de la dinti?!

(va dati seama cum e lapte cu dovleac cu unt si galbenus?paradoxal dar e bun)


jo si alexandra

***************
"soarele va rasari si maine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

quote:
Originally posted by irina81

Leditia,eu ma tund la o stilista super priceputa si tanara.Are salonul pe str.Hasdeu.Daca te intreseaza iti dau nr de telefon sa-ti faci programare.


Irina si Matei-Cristian (1.sept.2005)
Poze



Ti-as fi tare recunoscatoare.Eu stau acum in Cernavoda si mi-am lasat parul lung inca de cand stateam la Bucuresti.Doar ca vreau sa-i dau o forma,ca totusi nu l-am lasat lung sa-l tin numai prins in coada..Vine primavara..intelegeti voi
Poate sambata sa ma primeasca?Daca nu,asta e,o sa mai vin iar..
Da-mi te rog nr de tel,aici ,pe pm,cum vrei.
Aaa,aici nu am curaj sa merg,nu ma intrebati,dar mi-e frica ca atata m-am chinuit cu el sa creasca incat as face crize sa ma ciumpaveasca careva...ca-s patita
Daca se poate sa-mi spui si cam ce preturi practica ti-as fi recunoscatoare,totusi nu vreau sa dau 1mil sau mai mult pe un tuns.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina81 spune:

Leditzia,Mygirl-Mihaela Daeneanu-64.30.20,va faceti programare.Cred ca e vopsit in verde,nu stiu sigur,dar iti pot spune ca e singurul pe Hasdeu.Un tuns pt par mediu-pana in 150.000.
MygirlEu am fost o singura data la un tratament cosmetic la o doamna pe langa Casa de cultura.Mi-a placut f mult,lucreaza cu produse naturale iti face masti cu fructe de la congelator,aplica Bioptron,e super si m-a costat 500.000.Ti-o recomand cu caldura.
Nastasie,nu-ti imagina ca au foarte multe,dar aveau ceva ceva si cred ca or sa mai aduca pt ca sunt la inceput.

Azi,chiar ca pare cald afara.Ieri am luat o mare tzeapa si am venit cu Matei plangand din parc.

Irina si Matei-Cristian (1.sept.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina81 spune:

Salonul se numeste Evolution Studio.Daca va faceti programare,sa faceti la Mihaela,de celelalte nu stiu cum sunt.Adresa-B.P.Hasdeu 97.

M-am uitat mai bine si pare chiar mai frig decat ieri,e vant.

Irina si Matei-Cristian (1.sept.2005)
Poze

Mergi la inceput