Constanta la apel! (66)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Am fost si noi afara un pic azi...ca bietul David s-a saturat de vizite si cravata
Nu am putut sta mai mult de 30 de min ca am inghetat!!!

Azi si maine am niste zileeeeeeeeeeee.........nici nu vreau sa ma gandesc....
Bagajul e cel mai placut lucuru .....uf...de abia astept sa plecam sa ne tragem si noi sufletul!!!

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura111 spune:

WOW ! Multumesc muuult pentru mesajele de felicitare pentru Vlad !
Deci: Simona(liris),Oana, Narcica, Camelia O., Cornelia, Dianamaria, Tania (dady68), Jone, Sanzi, Cristina (Criq), Adriana (nastasie), Roxi Zet, Figuelle va multumesc din suflet tuturor pentru urari (de pe forum si de pe mail) si sa dea Dumnezeu sa se implineasca !

E placut sa vezi ca nu te-a uitat lumea... eu nu prea mai am timp de forum si de aceea intru mai rar (am mai scris la subiectul cu Liceul Mircea).

Tania, La Multi Ani si Biancai sa va umple inimile de bucurii si satisfactii si sa aibe numai soare pe drumul vietii !

Editez ca sa votez si eu pt. Evolution Studio, si sa va spun ca si cealalta coafeza de acolo e super-meseriasha, o keama Angi si a fost vecina mea de scara vreo douaj' de ani. Eu ma tund de ani de zile numai la ea si sunt f f multumita.

Pupi-pupi tuturor si unul mai apasat pentru Sanzi care pleaca peste Atlantic !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

si noi am iesit afar si nu am stat mai mult de 30 minute.e un vant si am inghetat(bine mai mult eu ca razvan era imbracat bine).de cosmeticiana va zic si eu la brotacei.eu mi-am facut un tratament acum vreo 2 ani inainte cu o saptamana de nunta si nu a lasat semne si m-a costat 400.000.acum nu stiu ce preturi mai sunt, dar tipa face super pentru ca o cunosc.insa nu am numar de telefon din pacate.
sanzi, inca putin si terminati cu tramablatul si cu bagajele.
jo, nu forta fata.poate e doar o perioada.si eu ma ofticam cand razvan a avut o saptamana cand nu manca mai nimic(el care manca orice si era in stare sa manance din ora in ora), dar si-a revenit.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna!
Noi am iesit la plimbare, am fost la frizer si i-am taiat bretonul si "perciunii" d-rei, fiindca ii intrau in ochi. Cand am plecat pe la 10 era superb afara, la intoarcere ne-a impins vantu' de la spate si ne-a umplut de praf .
Jone lasa puiul ca o sa manance cand ii va trece durerea de dinti. Chiar o sa recupereze.

Am mai pus cateva poze in album

poze cu noi



Camelia & Alexandra Elena (27 feb 2004)
Alexandra -Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Buna seara fetelor!Roxa, nu am vrut sa sune asa, bineinteles ca nu esti bau-bau, mai ales ca mi-e mi-ai placut asa de mult de prima oara! Sa stii ca nu mi-a trecut durerea de dinti , iar in ceea ce priveste durerea de cap putin, dupa ce am luat un Algozone.Azi am fost si mi-a zis ca e normal, ca poate sa ma tina durerea si 2 saptamini! Vai de mine! Si m-a trecut si pe antibiotice, Ampicilina!
Azi am dus-o si eu pe Ayli la tuns! Si ce i-a mai placut si a stat asa cuminte!A tuns-o un tip tare dragut cu suvite si o manichiura impecabila!Eu nu vroiam decit sa-i tunda bretonul, dar el mi-a zis ca ii fileaza parul si ii da volum la spate! Deci va inchipuiti!Oricum, sint foarte multumita, a tuns-o super!
Hai pupici tuturor!
Ghiulten si Ayla (15.01.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

si cu intalnirea noastra nu se mai aude nimik?


jo si alexandra

***************
"soarele va rasari si maine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza neatza
in sfarsit se incalzeste afara is 3 grade cu plus. e adevarat ca ploua....da' macar nu ninge!
azi sunt fericita ca e prima zi din saptamana in care nu m-am tezit cu durere de cap. sper sa am si mai mult spor la job....ca-s inglodata in proiecte.
Ghiulten hihii misto stilistul Ayli-ei ar trebui sa te duci si tu la el data viitoare ia te rog ce ti-am spus ieri ptr durere (nimesulid, ketonal sau algocalmin fiole - sunt foarte active pe durerile de dinti). e normal sa iti dea ampicilina, previne infectia dupa interventii dentare.
gata fug la treaba....cat ma tine entuziasmul!
o zi super va doresc tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

IRINA-Mihaela mai are o sora care cica ar fii mai meseriasa decat ea si are cabinetul prin spate pe la tomis.M-am facut si eu acum 2/3ani la ea dar nu ma vopseam pentru ca nu lucra la vremea aia cu vopsele profesionale, te duceai la ea cu vopseaua de pe piata:din cauza asta am si renuntat la serviciile ei.Cumnata mea inca mai merge.Apropo a inceput sa lucreze cu vopsele profesionale?
Un cabinet de cosmetica foarte bun eate FLOWER'S si se afla la delfinariu; este un cabinet numai de cosmetica si manichiura pediciura si lucreaza cu produse de import f. bune.Este elegant si cu preturi nu ieftine dar nici scumpe, medii.
Ghiulten, unde ai tuns fata?Vrea si fina mea sa-si duca fata care are doi ani, la tuns ptr ca a incercat nu stiu unde si a cam ciopartit-o.

JO, si eu sant nedumerita; Mada a lansat o intalneala si apoi ne-a lasat balta.
MADAAAAAAAA unde esti unde mergem maine seara?

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Apropo, Adinutza este in permisie, recupereaza la foc automat tot ce poate prin casa, are si un program foarte incarcat dar s-ar putea sa poata venii si ea in club.
Deci alegeti pot sa rezerv masa in doua locuri Morgana sau Megalos?Mada!!!!!!!!!!!!


Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

mada nu zicea ca i-a venit fratele?!nu cred ca o sa vina.
dana - fa prezenta sa vedem daca vine cineva maine seara
imi surade la megalos ca stiu ca au muzica buna.nu exagereaza cu genurile moderne.(si imi aduce amitne de studentie )

pupici

jo si alexandra

***************
"soarele va rasari si maine!"

Mergi la inceput