Ce filme bune ati mai vazut?(2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

quote:
Originally posted by pisicuta si matei

scuze ingerash,ai dreptate!era un mesaj mai vechi si stiam ca mamica care mi-a raspuns e din timisoara si am facut confuzie,scuze inca o data.
mesajul era pt gabirus

http://photos.yahoo.com/selfguide1



Pisicuta, stai linistita ca nu m-am suparat, nu e nici o problema

Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

quote:
Originally posted by catalynaa

.Eurotrip l-am vazut si mi-a placut.




Daaa,fain filmul.Incearca si
Boat Trip
Road Trip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalynaa spune:

quote:
Originally posted by alayna

quote:
Originally posted by catalynaa

.Eurotrip l-am vazut si mi-a placut.




Daaa,fain filmul.Incearca si
Boat Trip
Road Trip



Sunt tot comedii?Daca da,fi sigura ca am sa le vad..sunt o mare impatimita a comediilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Daaaaaaaaaaaaa tot comedii.Si eu sunt cu comediile in sanje
Cauta-le,sigur iti vor place.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulianne spune:

O comedie misto e THE MAN si MEET THE FOCKERS(CU ROBERT DE NIRO).Sunt super aman2!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelina spune:

Ingerash....sa stii ca imi storceam neuronul ca sa mai gasesc inca o comedie super, pt ca am vazut multe, dar sunt greu de tinut minte!
Uite ca mi-ai amintit tu 40 Days & 40 Nights e SUPER!! Iar Josh Hartnett ma da gata... e preferatul meu!!

Am avut o tentativa sa vad Moulin Rouge...din cate stiu eu e un musical. Mie nu mi-a placut deloc!! (oricum, nu-mi plac musicals-urile)
De Deuce Bigalow: European Gigolo am auzit multe critici, cum ca ar fi slabut...am vrut sa merg la cinema dar m-am razgandit. Nu-mi pare rau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

WOW, Angelina, vad ca avem gusturi apropiate la filme (in afara de Pearl Harbor ), si eu is moarta dupa Josh Hartnet si dupa Ryan Phillippe

dragutul-de-Josh-Hartnet

si

www.vnn.vn/dataimages/original/images572927_Ryan_Phillippe.jpg" target="_blank">dragutul-de-Ryan-Phillippe

Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Mamaaaa ce beton e a doua poza Acest RYan e pffaaaa n-am cuvinte.A jucat in Cruel Intention si Crush,asa-i?
Taree frateeee

Aseara am vazut Ice Princess.Ma asteptam sa fie ceva mai bun,am astepat juma de an sa-l vad.
Cine iubeste patinajul,il poate urmari cu placere


"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

cred si eu ca Ryan e bun , Alayna, special am cautat poza asta ca aici e
si da, el a jucat in Cruel intentions

Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katie spune:

daniela_b, nu stiu daca tu stii sa povestesti filme sau mie mi-a placut foarte mult candva filmul de care zici tu... Acela cu River Phoenix, care e unul din preferatii mei. L-au dat de vreo cateva ori pe Tele 7, era tradus "Petrecerea uratelor". El de fapt se numeste "Dogfight" si e din 1991. M-a impresionat puternic atunci, nu-l pierdeam in nici o reluare. Din aceeasi categorie pt. mine si tot la acelasi post si in aceeasi vreme a fost"Racing with the moon" cu Nicholas Cage si Sean Penn cand erau ei tinerei

Filme bune (in viziunea mea, bineinteles) vazute in ultimul timp?
In reluare: Meet the parents si Meet the Fockers (super haioase)

In premiera:
- Mr. and Mrs. Smith (nu ma asteptam sa fie asa dragutz [:));
- Duplex (baba aia e dementiala );
- Garfield (usurel, simpatic);
- La vita e bella (dureros si idealist).
Dupa cum vedeti, cu noutatile stau mai prost, da' incerc sa recuperez pe parcurs!

Filmele mele preferate sunt Schindler's list, City of angels(cu Nicholas Cage si Meg Ryan) si The way we were ( cu Robert Redford si Barbra Streisand); le-as vedea si revedea de o mie si una de ori!

Mergi la inceput