Ce filme bune ati mai vazut?(2)

Ce filme bune ati mai vazut?(2) | Autor: catalynaa

Link direct la acest mesaj

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64049" target="_blank">Prima parte
Continuam?
Cine imi recomanda shi mie o comedie dragutza?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Am vazut aseara Leul din Narnia si mi-a placut mult. Vi-l recomand!

" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitză" :)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelina spune:

Catalynaa, ar fi mai multe comedii dragute, dar eu le voi enumera doar pe cele la care chiar am ras cu pofta:

- Meet the Fockers
- Duplex
- Bedazzled

Daca imi mai amintesc ceva revin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisicuta si matei spune:

o comedie tare draguta,mai veche,e Porky's(1982) .se poate sa o fii vazut ca a fost si pe la tv,dar chiar e super si merita revauta

http://photos.yahoo.com/selfguide1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Cea mai recenta comedie...pe care am vazut-o si mi-a placut a fost American Pie Band Camp.Chiar am ras super tare la niste faze.
Sa ma mai gandesc la alte comedii....

Deuce Bigalow: European Gigolo
Johnson Family Vacation
Soul Plane
Boat Trip
Euro Trip
Road Trip





Mai revin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

eu aseara am vrut sa ma uit la Aviatorul dar era varza traducerea asa ca m-am uitat la "Princess diaries: Royal engagement", comedioara draguta. alte comedii care imi plac in afara de cele mentionate deja: "10 things I hate about you" - cu adolescenti, dar e super & "40 days & 40 nights"

daca tot ziceati de American Pie Band Camp o sa ma uit in seara asta ca's curioasa sa vad ce-i de ea.



Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

Pisicuta, mi-ai scris in capitolul celalat ceva despre o slujba inversata din Eyes Wude Shut, dar nu cred ca mi te adresai mie, ca eu nu ma zis nimic de Eyes Wide Shut, eu ziceam ca vreau sa vad Aviatorul :)

Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

"Moulin Rouge"!

Vroiam de mult sa-l vad, am avut noroc ca l-au dat duminica seara pe Acasa. Merita vazut.

Daniella, mama lu'Alexis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MONAI spune:

Am vazut "Wedding Date", o comedie draguta cu Debra Messing.

Sa auzim numai de bine.
Mona si Sara (16/07/2005)

Scumpii de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisicuta si matei spune:

scuze ingerash,ai dreptate!era un mesaj mai vechi si stiam ca mamica care mi-a raspuns e din timisoara si am facut confuzie,scuze inca o data.
mesajul era pt gabirus

http://photos.yahoo.com/selfguide1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalynaa spune:

Va multumesc pentru recomandari,am sa tin cont de ele...si asa am multe de vazut-filme de Oscar,comedii,horror..daca as avea mai mult timp liber,ce bine ar fi.Eurotrip l-am vazut si mi-a placut.
Va recomand si eu o comedie dragutza Bewiched-cu Nicole Kidman...pentru relaxare

Mergi la inceput