Bazar pt Alex (11)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Tia, in cei 46 RON de la carminabulina intra si 385. Pantaloni primavara-toamna, bumbac 100%, bb 3 luni, culoare vernil,nepurtati(Tia) - 10 RON : carminabulina - 10 RON, care sunt trecuti ca achitati la Loreema24.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Tia, se pare ca a raspuns roandre , multumesc!
Astept tel. la 18.00. Eu fac pana la locul de intalnire cam 10 minute dar sa ma suni cu o jum. de ora inainte ca sa ma si imbrac.

poze carmina
http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20719;104/st/20060516/dt/7/k/2312/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Felicitari Ramona, sarcina usoara, bebe sanatos, frumos, destept si cuminte!


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=67430" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Ramona, esti? Cate saptamani? Ce zice Loreema? Na ca te-am bombardat! Si mai am, dar legat de bazar

VREAU O LAMURIRE, ca eu nu stiu. La 466. Botosei de cojoc, talpa 12 cm , pt. cate luni sunt buni ca nu stiu. 12cm ce nr. e?

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul nostru
Piticii lui Danutz


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Am primit: 446. Catelus de plus maron (ubita) - 4 RON : lulu75 - 4 RON

Felicitari Ramona!


Luminita si Andrei Tudor (16 august 2005)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64539" target="_blank">Bazar pt Alex

Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biluta28 spune:

Felicitari Ramona sa fie intr-un ceas bun si sa ai sarcina usoara si fara probleme.

Mihaela - 33 ani- sagetator Ana 6 ani- Edi 1 an
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=546687000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Svety, depinde f mult de copil ...Alexia mea are piciorul micut si incaltamintea pt 1 an ei ii vine fara probleme.
Cel mai bine e sa-i masori talpa si sa vezi cat are. 12 cm reprezinta talpa botoseilor.


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

Am primit coletul de la aissa cu : 468, 471, 474. Multumim frumos, sunt tare dragute. Cu banutii o sa mai intarzii putin, daca e vreo problema va rog sa-mi spuneti. Rog fetele care liciteaza si castiga produsele puse de mine in bazar sa-mi trimita PM pt ca nu mai am timp sa urmaresc listutza. Multumesc frumos.

Ramona, felicitari pt burtika.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Ma bucur ca a ajuns coletul.
Botoseii nu ii vin Alexandrei mele care poarta la tenesii de casa nr.21. Deci sunt pt.un bebe mai micut....

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

m-am intilnit cu CARMINA si i-am dat hainutele.

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput