Bazar pt Alex (11)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

As vrea si eu sa cumpar : 015, 023, 329, 348, si 373.
Pot ajunge in Bucuresti saptamana viitoare, cel mai probabil in week-end. Sau tot saptamana viitoare se poate intalni cineva cu sotul meu in Bucuresti, intr-una dintre zilele de lucru (dar nu stiu exact care de acum).
In rest mi-ar mai placea sa gasesc la bazar un scaun de masa, un scaun de masina pentru bebe de peste un an si un balansoar din ala (bouncer) pentru bebe mici (asa ceva : http://www.gracobaby.com/products/subcategory.asp?N=45+500&act=A20 )


Ioana 26 saptamani si Katja(30 martie 2004)

poze cu mami, tati si katja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Inaioana, cu fetele din Bucuresti se poate intalni sotul tau, dar ana_a nu e din Bucuresti si ea va putea sa-ti trimita doar prin posta. Dupa ce ti se adjudeca produsele trebuie sa-i trimiti un PM cu numele si adresa ta.


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Mersi mult de tot. Acum am vazut ca hainele sunt la mai multe persoane. In acest caz, am sa pun banii in contul respectiv, va trimit extrasul de cont si apoi vedem cum facem cu lucrusoarele. Astept sa spuna si fetele cum prefera...


Ioana 26 saptamani si Katja(30 martie 2004)

poze cu mami, tati si katja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lona spune:

Mi-ar trebui niste margele cu "boabe" mari, oricat de mari. Pot fi din orice material (lemn, sticla, metal usor)- mai putin plastic (doar daca este unul mai special). Pot fi orice culoare, mari sa fie.
Multumesc.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Am actualizat listuta...Loreema am trecut la achitat cei 50 RON pt produsele adjudecate de tine.

Inaioana, nu trebuie sa ne trimiti extrasul de cont ci trebuie doar sa ne spui data la care ai facut plata si suma.
Produsele poti sa le primesti si inainte de a plati...

Lona, te-am trecut la ce ai dori sa gasesti...si sa speram ca are cineva asa ceva de vanzare!



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

M-am intalnit cu Tia si am intrat in posesia frumosilor pantalonasi vernil 385si cu tomecica dar vad ca deja s-a inverzit .

poze carmina
http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20719;104/st/20060516/dt/7/k/2312/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

M-am intalnit cu Tia si am intrat in posesia frumosilor pantalonasi vernil 385si cu tomecica dar vad ca deja s-a inverzit .


poze carmina
http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20719;104/st/20060516/dt/7/k/2312/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

quote:
Originally posted by inaioana

Mersi mult de tot. Acum am vazut ca hainele sunt la mai multe persoane. In acest caz, am sa pun banii in contul respectiv, va trimit extrasul de cont si apoi vedem cum facem cu lucrusoarele. Astept sa spuna si fetele cum prefera...


Ioana 26 saptamani si Katja(30 martie 2004)

poze cu mami, tati si katja


eu prefer sa iti pun coletul la posta. mersi pt intelegere.

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Roandre, am gresit eu cand am scris, am vrut sa zic "chitantza" nu "extras de cont".

Tomecica e foarte bine si asa prin posta. Dar Carmina mi-a spus ca sta foarte aproape de tine si s-a oferit sa ia ea hainutele de la tine ca sa mi le dea pentru ca noi ne intalnim oricum. Asa ca daca iti convine mai bine asa... da un semn.


Ioana 26 saptamani si Katja(30 martie 2004)

poze cu mami, tati si katja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

e bine si asa inaioana. ma intilnesc cu carmina si ii dau ei .

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput