Bazar pt Alex (11)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Svety, achiti cand poti caci nu e nici o problema...ideea e sa ne anunti apoi cat ai achitat si cand.

Am actualizat si listuta...

Pupici!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

M-am intalnit azi cu Carminabulina si mi-a dat 46 RON .

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by loreema24

M-am intalnit azi cu Carminabulina si mi-a dat 46 RON .

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)




Ok, am trecut la achitat!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Licitez si eu pt 051 - 10 RON ,063 - 9 RON, 188- 4 RON, 328-6RON, 374-10RON,452-2 RON, 455-5 RON, 457-2RON, 459-2 RON. Incepem pregatirea

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68270&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
(4+)Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Am primit coletul de la mamagiuliei, 393 - body haios.
Multumesc mamagiuliei, foarte frumos body.
Tia dupa cum ai vazut m-am intalnit prima cu loreema 24 asa ca noi o sa ne vedem doar sa iau produsul de la tine, cand poti.
Tomecica, este perfect. Ne intalnim in fata la Dacia si o sa te sun cam cu o jum de ora inainte ca sa fii si tu pregatita.

poze carmina
http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20719;104/st/20060516/dt/7/k/2312/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Loreema24, las ca sunt bune si pregatirile astea la ceva


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Ramona, felicitari pt. bebe mic din burtica !!! Sa fie intr-un ceas bun!
Sarcina usoara iti doresc!


Diana, mami de superbebelusa (15 iulie 2005)

Puiul meu iubit e atat de mare

Iulia Anastasia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Multumesc frumos Diana

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68270&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
(4+)Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

carminabulina, in cei 46RON intra si banii pentru pantaloni? a propos, i-am luat cu mine, ne putem vedea deseara. te sun pe la 18:00, e ok?

loreema, iti propun sa ne intalnim dupa ce se adjudeca salopeta pentru tine. e suuper! fi'miu arata bestial in ea, iar basca facea toti banii, pe link-ul Alexandru (din subsol) e o poza cu bascutza, se numeste "acum pozez" ;)
felicitari sa ia grija de burtika!


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65041" target="_blank">Bazar, ajutor pentru un ingeras



Alexandru, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=19306&whichpage=10" target="_blank">minunea noastra (14 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Loreema - uau, felicitari !
Sarcina usoara si bb sanatos ! Ce curajoasa esti !


Daria & Giulia (2004 08 16)
Haideti la bazar sa-l ajutam pe ALEX !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput