Bazar pt Alex (11)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

roandre, am o propunere, daca s-a mai discutat, imi cer scuze.

dupa ce s-a adjudecat un produs ar fi bine ca persoana care-l cumpara sa si trimita un PM cu adresa unde sa i se trimita coletul, sau o notificare daca este in aceeasi locatie cu cel care-l vinde. altfel trebuie verificata lista destul de des si nu mereu avem timpul necesar.

multumesc


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65041" target="_blank">Bazar, ajutor pentru un ingeras



Alexandru, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=19306&whichpage=10" target="_blank">minunea noastra (14 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biluta28 spune:

Am primit vineri coletul de la ubita cu produsul 448 si tot vineri am achitat in cont 9ron ; e Ok?

Mihaela - 33 ani- sagetator Ana 6 ani- Edi 1 an
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=546687000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Carminabulina, nu e nici o problema...se mai intampla!

Biluta28, este ok cum ai procedat...am modificat in listuta.

Tia, ca propunere nu a fost spusa dar discutia a mai fost. Adica se stia ca trebuie cumparatorul sa trimita un PM cu datele de de contat dar....
Acum am scris propunerea asta si in modul de functionare al bazarului ce apare in listuta.

Deci , cumparatorul are obligatia sa trimita PM cu datele de contact vanzatorului pt a stabili modul in care poate intra in posesia produselor adjudecate!!!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

eu sunt pentru.

adresa si produsele cistigate la licitatie.

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

am uitat sa intreb cum facem cu banii, cu fetele cu care ma intalnesc in Bucuresti..


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65041" target="_blank">Bazar, ajutor pentru un ingeras



Alexandru, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=19306&whichpage=10" target="_blank">minunea noastra (14 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Roandre produsul 007 de la mine trebuie inverzit ca l-am luat de la Aniela.

Tia banii ii depui in contul de pe prima pagina sau mii dai mie daca ne intalnim, cum vrei tu.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

tomecica - maine dupa oara 16.00 saqu miercuri pana in ora 14.00 ai putea sa ne vedem?

poze carmina
http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20719;104/st/20060516/dt/7/k/2312/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Am primit azi coletul de la ubita, 444-aparatoarea pt. patut.
In seara asta am sa platesc o plapumioara, restul pot in data de 15? va rog sa-mi ziceti. Ati vazut ca am platit si inainte sa primesc pachetele, deci nu-s rea platnica.



mami de dani
, cici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul nostru
Piticii lui Danutz


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

astazi sau maine ma intalnesc cu carminabulina sa-i dau pantalonii, apoi cu loreema sa iau CD-urile si sa-i dau banii si de la mine, si de la carmina.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65041" target="_blank">Bazar, ajutor pentru un ingeras



Alexandru, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=19306&whichpage=10" target="_blank">minunea noastra (14 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

quote:
Originally posted by carminabulina

tomecica - maine dupa oara 16.00 saqu miercuri pana in ora 14.00 ai putea sa ne vedem?

poze carmina
http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20719;104/st/20060516/dt/7/k/2312/preg.png



Daca ne intilnim in fata la DACIA , pot oricind la orice ora
eventual sa-mi dai un bip cind pleci de acasa ca sa fiu pe faza.
Te astept cind poti tu.iti trimit pm cu nr meu de telefon.

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput